• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Smarchowice Śląskie
  • Jedlice
  • Biesiadki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pilawą

(111)
  • Sprzedam

    Garwolin

    • 270 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnosc w w garwolinie na ulicy Jagodzińska w centrum. Mieszkanie dwustronne , , piwnica . Tel kon +48 [tel]

  • 1 / 4
    Działka siedliskowo - zagrodowa Bocian/Kołbiel

    Kołbiel

    • 170 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • siedliskowa

    Na sprzedaż grunt powierzchni 3200m2. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy zagrodowej. W ciągu drogi do której ma dostęp działka znajd...

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiemPiotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez właściciel...

  • Do wynajęcia
    Do wynajęcia

    Garwolin

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie-kawalerka w Garwolinie . Umeblowana i wyposarzona do zamieszkania . Kablówka gratis . Tel . [tel]

  • Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa
    Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa

    Garwolin

    • 390 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pełni uzbrojona, 860m2, bezpośrednio. [url]

  • Sprzedam dzialke
    Sprzedam dzialke

    Osieck

    • 125 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlana o pow. 1396 m kw w Osiecku. Dzialka polozona jest na skraju Osiecka w otoczeniu nowych, ladnych domow. Ma ksztalt trapezu. Dwoma bokami dotyka do drog, j...

  • Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku
    Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku

    Osieck

    • 120 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spredam dzialke budowlana w Osiecku, z warunkami zabudowy. Dzialka ma powierzchnie 1396 m kw. ksztalt trapezu. Na dzialce znajduje sie przylacze gazu i kabel telefoniczny. W drodze...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Lipówki

    • 95 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w trzcincu gm. Skórzec

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Lipówki

    • 200 000 zł cena
    • 922 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w lipowkach częściowo ogrodzona siatką ul zaszosie

  • Dla Dewlopera super inwestycja !

    Stara Wieś

    • 7 665 000 zł cena
    • 21 900 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DOKONAŁA PROPOZYCJA DLA FIRM! Działka inwestycyjna z bezpośrednim dostępem do Trasy Katowickiej, wg. MPZP oznaczona UP (usługowo-produkcyjna) z siedliskiem rolniczym UP/MR oraz zi...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ, KICZKI PIERWSZE

    Kiczki Pierwsze

    • 75 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość rolną o powierzchni 1,86 ha, zlokalizowaną w miejscowości Kiczki Pierwsze, gm.Cegłów.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Czersk

    Czersk

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Malowniczo położony 200 letni domek położony na pięknej działce o pow. ok. 18000 m2 ze starodrzewiem (brzoza, leszczyna i inne). Możliwość dojazdu do posesji z dwóch stron. W częśc...

  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach

    Kąty

    • 190 800 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach pow.piaseczyński k/Góry Kalwarii. Działki położone są wzdłuż nowej ulicy Dębowej w której poprowadzone są media : gaz,elektryka, ka...

  • Sprzedam leśną działkę pod rekreacje

    Kąty

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam fajną działkę leśną o pow. 1000m2 leżącą przy drodze gruntowej w Katach k/Góry Kalwarii W drodze idzie elektryka i kanalizacja miejska,Działka z jednej strony ogrodzona ,...

  • Sprzedam dom Baniocha

    Baniocha

    • 850 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom z 2017 roku dla wymagających klientów. Idealny dla rodziny z dziećmi. Cena 850 000 PLN Numer zlecenia MIPY294 Powierzchnia: 84,9 m2 Liczba pokoi: 4 Rok b...

  • Lokal Czersk

    Czersk

    • 1 600 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 1 802 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z przeznaczeniem na działalność restauracyjno-hotelarską (dom weselny), ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy,...

  • 1 / 3
    Dom Czersk

    Czersk

    • 1 600 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 1 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z przeznaczeniem na działalność restauracyjno-hotelarską (dom weselny), ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy, dom seniora. etc. Powierzch...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Julianów

    • 469 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Kąty

    • 599 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dobiesz

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Baniocha

    • 469 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Linin

    • 420 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • KOMPAKTOWE 4 POKOJE DOM Z OGRÓDKIEM BANIOCHA 84 M2
    1 / 6
    KOMPAKTOWE 4 POKOJE DOM Z OGRÓDKIEM BANIOCHA 84 M2

    Baniocha

    • 720 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Cendrowice

    • 835 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m
    1 / 20
    Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m

    Łubna

    • 730 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Brześce

    • 449 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Czersk

    • 398 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Moczydłów

    • 1 500 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,
    1 / 15
    Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,

    Kąty

    • 1 399 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a za oknem słychać śpiew ptaków? Poznaj ten wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kąty, zaledwie kilka...

  • Dom Czersk ul.

    Czersk

    • 885 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych loka...

  • **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**
    1 / 15
    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**

    Czachówek

    • 371 500 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²** Rajski zakątek blisko ziemi Wyjątkowa działka budowlana z drzewami, położona w zielonym Czachówku – miejscu, gdzie natura spotyka się z...

  • działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.
    1 / 7
    działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.

    Kąty

    • 159 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kątach Goździejewskich Drugich Powierzchnia: 1324 m² Warunki zabudowy: Wydane Media: Wodociąg przy działce Dojazd: Bezpośredni, 30 m do drogi asfaltowe...

  • Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska
    1 / 16
    Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska

    Pogorzel

    • 895 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bliźniaka, 3 sypialne o powierzchni 105 m2. Lokalizacja Pogorzel Warszawska, Gmina Celestynów. Dom w stanie deweloperskim, wykonany z bardzo dobrych materiałów. Drzwi anty...

  • Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK
    1 / 16
    Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK

    Karolina

    • 1 330 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker UWAGA: SPRZEDAŻ BEZPOŚEDNIA! Dom nie podlega wysiedleniom w ramach inwestycji Centralnego Po...

  • Działka Kąty ul.

    Kąty

    • 148 640 zł cena
    • 929 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 929 m2 w miejscowości Kąty, w gminie Sochaczew.Działka położona jest przy oświetlonej drodze asfaltowej i posiada bezpośredni dostęp do prądu, wod...

  • Działka budowlana Karolina gm. Baranów
    1 / 2
    Działka budowlana Karolina gm. Baranów

    Karolina

    • 359 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Karolinie gm. Baranów działka budowlana o powierzchni 1800m. Przy drodze asfaltowej. Przy działce media - gaz, prąd, wodociąg, linia telekomunikacyjna. dla działki wyd...

  • Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna
    1 / 4
    Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna

    Dobiesz

    • 422 720 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 11/7, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobiesz. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i bliskości natu...

  • 2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE
    2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 257 288 zł cena
    • 2 218 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Formalności załatwione - działka GOTOWA POD BUDOWĘ! Poznaj idealne miejsce, by od razu zacząć tworzyć swój wymarzony dom. INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: ■ Przeznaczenie i zabudowa: d...

  • Dom 123 m2 w zabudowie bliźniaczej.

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 849 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 123,2 m2 w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie, gmina Góra Kalwaria. (5 minut jazdy do centrum Góry Kalwarii)Możliwość skredytowania zak...

  • Mieszkanie Julianów ul. Julianowska

    Julianów » ul. Julianowska

    • 769 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego...

  • Dom Baniocha ul.

    Baniocha

    • 1 390 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z 1981 roku o powierzchni ok. 240 m², położony w niewielkiej podwarszawskiej wsi Baniocha (powiat piaseczyński). Nieruchomość zosta...