• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pilawa +20 km
  • Smarchowice Śląskie
  • Jedlice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pilawą

(5)
  • Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro
    1 / 16
    Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro

    Sobienie Szlacheckie

    • 930 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowy apartament z widokiem na pole golfowe Sobienie Golf & Country Club Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 76 m², położony na ostatnim, 2. piętrze budynku (całe p...

  • Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,
    1 / 15
    Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,

    Sobienie Szlacheckie

    • 715 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołbiel

    • 465 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam

    Garwolin

    • 270 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnosc w w garwolinie na ulicy Jagodzińska w centrum. Mieszkanie dwustronne , , piwnica . Tel kon +48 [tel]

  • Do wynajęcia
    Do wynajęcia

    Garwolin

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie-kawalerka w Garwolinie . Umeblowana i wyposarzona do zamieszkania . Kablówka gratis . Tel . [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II
    Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II

    Krępa » ul. Długa

    • 524 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Zakupując inwestycje Chojnów Park możesz skorzystać z programu Bezpieczny kredyt 2% Inwestycja Chojnów Park II to kontynuacja wyjątkowego projektu, który cieszył się ogromnym zaint...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 582 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefów

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 397 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 919 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 819 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Linin

    • 420 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2  SOLEC
    1 / 19
    MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2 SOLEC

    Solec

    • 800 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zamienie

    • 770 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefów

    • 7 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamienie

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefów

    • 5 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefów

    • 7 100 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 3 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 3 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe w w domku szeregowym z ogrodem

    Góra Kalwaria

    • 900 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie , dom bezczynszowy z dużym ogrodem ,miejsca parkingowe na 2 lub 3 auta w zależności od wielkości . Powierzchnia nieruchomosci mieści się na wlasnej działce ok 3...

  • Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie
    1 / 4
    Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie

    Zamienie

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Józefów ul. Sienkiewicza

    Józefów » ul. Sienkiewicza

    • 4 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem czteropokojowe mieszkanie z duszą, o powierzchni wynoszącej około 76 m2  (po odliczeniu skosów), położone w domu jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Józefowie...

  • Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8
    1 / 2
    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8

    Mrozy

    • 999 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Spokojnej 8, w spokojnej, zielonej części Mrozów, w powiecie mińskim. Projekt obejmuje zaledwie czt...

  • 3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie
    1 / 7
    3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie

    Józefów

    • 6 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 69,78 m2 położone na II piętrze 2 piętrowego budynku z windą.  Lokal jest nowy, w pełni umeblowany, nigdy wcześniej niewynajmowany.  Powierzchnię st...

  • 2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa
    1 / 11
    2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa

    Józefów

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - przestronne mieszkanie na II piętrze niskiego bloku na ogrodzonym osiedlu w centrum Józefowa.  Lokalizacja idealna - 15 min. spacerem do SKM , ok. 0,5 godz. od...

  • 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu
    1 / 16
    2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu

    Góra Kalwaria

    • 489 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w Górze Kalwarii, położone przy ul. Chopina 19A. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie oferuj...

  • Mieszkanie Julianów ul. Julianowska

    Julianów » ul. Julianowska

    • 769 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego...

  • Dwupoziomowe 85 m² + antresola i 2 balkony
    1 / 16
    Dwupoziomowe 85 m² + antresola i 2 balkony

    Góra Kalwaria

    • 999 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz miejsca, do którego po prostu wchodzisz i mieszkasz, bez remontów i nerwów? To mieszkanie w Górze Kalwarii może Cię naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Na sprzedaż funkcjonalne...

  • Mieszkanie na Nowoczesnym Osiedlu (Rezerwacja)

    Zamienie » ul. Waniliowa

    • 498 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJAKompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, w podwarszawskim Zamieniu, gm. Lesznowola...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębe Wielkie

    • 720 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi
    Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi

    Otwock Mały

    • 739 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOFTOWA PRZESTRZEŃ 3,5 m | OSTATNIE PIĘTRO | W PEŁNI WYPOSAŻONE | 56,77 m² | Otwock Mały Wyjątkowe mieszkanie dla osób ceniących przestrzeń, światło i komfort – położone na kameral...