• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lublinem

(230)
  • 1 / 3
    Działka Moszna

    Moszna

    • 160 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Moszna, położona przy drodze asfaltowej. Działka o regularnych wymiarach, do wydzielenia z większej. Działka jest częściowo uzbrojona (konieczność...

  • Działka świdnik

    Świdnik

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 047 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, 40 ar, Świdnik, przy Lotnisku. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego przewidziana pod aktywność gospodarczą z przeznaczeniem pod zabudowę przemysło...

  • Ożarów 403/2 0,76ar
    Ożarów 403/2 0,76ar

    Ożarów

    • 200 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ożarów 403/2 0,76ar Działka rolna Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku Piękne widoki na otaczającą naturę Bliskość atrakcji turystycznych: Nałęczów (ok 6 km), ście...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Lokal Mełgiew ul. Lubelska

    Mełgiew » ul. Lubelska

    • 25 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu dziesięć kurników pod produkcję drobiu. Budynki znajdują się w miejscowości Podzamcze gm. Mełgiew. Obiekty znajdują się w dogodnej lokalizacji dojazdowej:- lotnis...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja w Motyczu . Powierzchnia 550 metrówPowierzchnia działki 4500 m/2Stan surowy zamkniętyPiękny ogród .Dom wykonany z najwyższej klasy materiałówSerdecznie zapraszam...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Uniszowicach. 10 min od Lublina.Piękna okolicaDom 550 metrów Wspaniale wykończony.Nieruchomość znajduje się na działce   4000 metrów.Działka pięknie zagospodarowana ,malownic...

  • Dom Motycz ul.

    Motycz

    • 2 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja pod Lublinem.Dom usytułowany na działce 3300 m2.parter - salon 60m2, jadalnia 20m2, kuchnia 14m2, oranżeria 12m2, gabinet 11m2, hall 28m2, pokój 22m2, pokój 19m2,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie Kijany ul.

    Kijany

    • 220 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z KW z możliwością podziału na dwa niezależne mieszkania. Mieszkanie mieści się w Kijanach, niedaleko Lublina (15km).Mieszkanie składa...

  • 1 / 2
    Działka rolna.

    Wilczopole

    • 384 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny (2 klasa ziemi) o łącznej powierzchni 3,2 ha. Położony jest on w miejscowości Kolonia Wilczopole 10 km od Lublina. Są to dwie przylegające działki o nr. 315 or...

  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Mieszkanie Świdnik ul.

    Świdnik

    • 399 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Świdniku o powierzchni 53m2.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon (1,6mx5m), jednej oddzielnej sypialni, przedpo...

  • Dom Świdnik Adampol ul.

    Świdnik

    • 950 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 340m2 w zabudowie szeregowej w Świdniku.W skład domu wchodzi:Parter: - Kuchnia połączona z jadalnią z wyjściem na balkon; - przestronny salo...

  • Dom Łuszczów Pierwszy ul.

    Łuszczów Pierwszy

    • 995 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 2017roku, w malowniczej i bardzo cichej okolice Łuszczowa. W skład domu wchodzi:- Parter: wiatrołap, kuchnia półotwarta z wejściem do salon...

  • Lokal Mełgiew ul. Lubelska

    Mełgiew » ul. Lubelska

    • 2 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu budynek magazynowo- produkcyjny. Nieruchomość znajdują się w miejscowości Podzamcze gm. Mełgiew. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji dojazdowej:- lotnisko...

  • Atrakcyjny Dom do mieszkania i biznesu

    Świdnik Mały

    • 1 800 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin - Świdnik. Usytuowany w znakomitym położeniu: ok 1 km od Lubl...

  • sprzedam łąke
    sprzedam łąke

    Krępiec

    • 50 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam łąkę która jest położona w Krępcu 2 km od Świdnika dobra na staw lub rekreacje łąka graniczy z przepływającą tam rzeką

  • sprzedam łąke
    sprzedam łąke

    Świdnik

    • 50 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam łąke 0,47 h łąka położona w krępcu jedną z granic łąki jest rzeka dobra na staw lub rekreacje 3 km od świdnika cena 50 tyś

  • Jakubowice Konińskie - działka budowlana 29,5 x 62
    Jakubowice Konińskie - działka budowlana 29,5 x 62

    Jakubowice Konińskie

    • 630 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka położona przy ul. Starowiejskiej około 100 m od ul. Lubelskiej 29,5 x 62 m - 350 zł za m2 z widokiem na Dolinę Ciemięgi wszystkie media energia i woda w działce kanalizacj...

  • Działka Budowlana 900m - Wólka Plebańska
    Działka Budowlana 900m - Wólka Plebańska

    Wólka

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wólka Plebańska wielkosc ok 900m