• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łęczną

(120)
  • Lokal Mełgiew ul. Lubelska

    Mełgiew » ul. Lubelska

    • 25 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu dziesięć kurników pod produkcję drobiu. Budynki znajdują się w miejscowości Podzamcze gm. Mełgiew. Obiekty znajdują się w dogodnej lokalizacji dojazdowej:- lotnis...

  • Dom Barki ul.

    Barki

    • 1 150 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli marzysz o przytulnym domu w magicznym ogrodzie, otoczonym własnym lasem z dala od zgiełku i spalin to ta oferta jest dla Ciebie.Dom jest bardzo wygodny do mieszkania i tani w...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kijany ul.

    Kijany

    • 220 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z KW z możliwością podziału na dwa niezależne mieszkania. Mieszkanie mieści się w Kijanach, niedaleko Lublina (15km).Mieszkanie składa...

  • Dom Stary Radzic ul.

    Stary Radzic

    • 649 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z 2020 roku wraz z dużą działką 5,25hA, znajdujące się na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w bardzo cichej okolicy.Odległość do Lubl...

  • Mieszkanie Świdnik ul.

    Świdnik

    • 399 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Świdniku o powierzchni 53m2.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon (1,6mx5m), jednej oddzielnej sypialni, przedpo...

  • Dom Świdnik Adampol ul.

    Świdnik

    • 950 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 340m2 w zabudowie szeregowej w Świdniku.W skład domu wchodzi:Parter: - Kuchnia połączona z jadalnią z wyjściem na balkon; - przestronny salo...

  • Dom Łuszczów Pierwszy ul.

    Łuszczów Pierwszy

    • 995 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 2017roku, w malowniczej i bardzo cichej okolice Łuszczowa. W skład domu wchodzi:- Parter: wiatrołap, kuchnia półotwarta z wejściem do salon...

  • Lokal Mełgiew ul. Lubelska

    Mełgiew » ul. Lubelska

    • 2 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu budynek magazynowo- produkcyjny. Nieruchomość znajdują się w miejscowości Podzamcze gm. Mełgiew. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji dojazdowej:- lotnisko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Atrakcyjny Dom do mieszkania i biznesu

    Świdnik Mały

    • 1 800 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin - Świdnik. Usytuowany w znakomitym położeniu: ok 1 km od Lubl...

  • sprzedam łąke
    sprzedam łąke

    Krępiec

    • 50 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam łąkę która jest położona w Krępcu 2 km od Świdnika dobra na staw lub rekreacje łąka graniczy z przepływającą tam rzeką

  • sprzedam łąke
    sprzedam łąke

    Świdnik

    • 50 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam łąke 0,47 h łąka położona w krępcu jedną z granic łąki jest rzeka dobra na staw lub rekreacje 3 km od świdnika cena 50 tyś

  • Działka Budowlana 900m - Wólka Plebańska
    Działka Budowlana 900m - Wólka Plebańska

    Wólka

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wólka Plebańska wielkosc ok 900m

  • Działka ROD Zadębie
    Działka ROD Zadębie

    Wólka

    • 25 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawa do działki rod Zadębie na ul. BRZEGOWEJ. na działce są liczne nasadzenia w gruncie jak i w donicach:porzeczka, agrest, jabłonka, cebulki tulipanów krokusów i czosnkó...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie
    Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie

    Niemce

    • 17 573 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości Zofii Olszewskiej – sygn. akt LU1S/GUp-s/501/2025, zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolnej ręki, w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ w MAJDANIE ZAHORODYŃSKIM
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ w MAJDANIE ZAHORODYŃSKIM

    Majdan Zahorodyński

    • 99 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W/w działka znajduje się 300 mtr.od zalewu w Majdanie Zahorodyńskim,jest to działka rolna z możliwością podziału na dwie działki po 30 arów.Działka ta jest w dużej mierze zalesi...

  • Działka budowlana 20a
    Działka budowlana 20a

    Zofiówka

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka budowlana, Zofiówka k/Łęcznej, 20a, wymiary 50x40m. Przy asfaltowej drodze gminnej, oświetlonej. Dobre skomunikowanie z Lublinem i Łęczną. Media: prąd, woda, gaz, telefon....

  • Sprzedam działkę

    Grabniak

    • 105 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną położoną blisko plaży 200m nad jeziorem Grabniak. Pieszo 30 sekund. Możliwość postawienia domku letniskowego, altanki ogrodowej,budynku gospodarczego,...

  • sprzedam działkę rolno budowlaną 30 arów pod zabudowe

    Pliszczyn

    • 250 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    pole 89 arów w tym 30 arów pod zabudowę mieszkalną wjazd z drogi asfaltowej

  • Sprzedam działkę inwestycyjna

    Niemce

    • 1 300 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 372 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam posiadam na sprzedaż działkę inwestycyjna o powierzchni 35 arów w miejscowość Niemce . Na działce znajdują się budynki gospodarcze , stodoła oraz drewniany domek . Numery dzi...

  • Działka o pow. 0,9509 ha; Krępiec, gm. Mełgiew

    Krępiec

    • 800 000 zł cena
    • 9 509 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o kształcie wydłużonego prostokąta o szerokości ok. 16,5 m w najwęższym i ok. 37,5 m w najszerszym punkcie. Teren niezabudowany, płaski, z niewielkim spadkiem w kierunku pó...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Białka-Kolonia ul.

    Białka

    • 499 000 zł cena
    • 365 247 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż 36,5 ha terenów rolnych, w jednym kawałku, w miejscowości Białka- kolonia w gminie Milejów.W miejscowym planie zagospodarowania grunt stanowi łąki trwałe, pastwiska trw...

  • 1 / 2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Sprzedam działkę rolną Wólka Kańska również dla nie rolnika

    Wólka Kańska

    • 45 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1,68 ha w miejscowości Wólka Kańska. Działki zgłoszone do ARiMR można pobierać dopłaty lub użytkować rolniczo. Więcej informacji...

  • Działki rolne w Pawłowie gm. Rejowiec Fabryczny KRUS bez zgody KO...

    Pawłów

    • 50 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania 3 działki rolne w miejscowości Pawłów gm. Rejowiec Fabryczny Łączna powierzchnia 1,60 ha fizycznego i 1,01 ha przeliczeniowego. Możliwość zakupu działek bez zg...

  • Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2.Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków P...

  • 1 / 2
    Działka Białka

    Białka

    • 75 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż posiadamy działkę usługową o pow. ok. 660 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działka nie posiada dostępu do dr...

  • Działka Białka

    Białka

    • 80 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 670 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański) przy drodze krajowej nr 28....

  • Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy
    1 / 10
    Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy

    Tulniki

    • 75 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działeczki 42/2; 42/4,są ładnie zlokalizowane w zakolu drogi. Miejsce samo w sobie jest ładne, pomimo braku widoku na wielkie stawy Siemień . Wydane warunki zabudowy na domek....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Uhnin

    • 99 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę budowlaną/rolną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną/rolną

    Zagrody

    • 28 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną/rolną w m.Zagrody gm.Rejowiec pow.Chełm.Przez działkę przebiega linia energetyczna a przez drogę wodociąg.Działka jest działką rolną przewidzianą pod zab...

  • Działka 0,30 ha, Toruń gm. Rejowiec Fabryczny
    1 / 12
    Działka 0,30 ha, Toruń gm. Rejowiec Fabryczny

    Toruń

    • 35 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 3001 m kw. w miejscowości Toruń, gm. Rejowiec Fabryczny, powiat chełmski, województwo lubelskie częściowo zadrzewioną - brzoza, sosna. Możliwość prz...

  • Działka Juliopol

    Juliopol

    • 179 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w miejscowości Juliopol gm Młodzieszyn o pow. 4200 m2 o wymiarach 28m x 150m. Woda i prąd po drugiej stronie asfaltu. W planie zagospodarowania przestrzenne...

  • Działka siedliskowa Łopiennik Górny, Łopiennik Górny
    1 / 11
    Działka siedliskowa Łopiennik Górny, Łopiennik Górny

    Łopiennik Nadrzeczny

    • 330 000 zł cena
    • 7 918 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Łopiennik Podleśny , działka siedliskowa zabudowana 7918 m2, sprzedaż OFERTA BEZ PROWIZJI - Kupując tą nieruchomość z pomocą WGN Nieruchomości Lublin nie zapłacisz prowizji i...

  • Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol
    1 / 16
    Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol

    Juliopol

    • 700 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Siedlisko położone w miejscowości Juliopol, gm. Siemień. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 10,2659 ha z czego ponad 1 ha jest przeznaczo...

  • Sprzedam 52,50 ha Pawłów, gm. Rejowiec Fabryczny
    Sprzedam 52,50 ha Pawłów, gm. Rejowiec Fabryczny

    Pawłów

    • 1 600 000 zł cena
    • 525 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość rolna obszaru 52,50 ha w tym: grunty orne RV-0,36 ha, ŁIV-2,94 ha, ŁV-5,18 ha, ŁVI-3,23 ha, PsVI- 0,56 ha, W-0,76 ha, Lzr-ŁV-38,45 ha, N-1,02 ha. Oznaczenie nieruchomo...

  • Działka budowlana 0,34 ha Toruń, gm. Rejowiec Fabryczny
    Działka budowlana 0,34 ha Toruń, gm. Rejowiec Fabryczny

    Toruń

    • 80 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z fundamentem i przyłączem wodnym przy drodze powiatowej, przy lesie. Szerokość działki 34 m. Na działce znajduje się nieduży drzewostan sosnowy. Fundament w bard...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 75 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Dębowa Kłoda, gmina Dębowa Kłoda. Powierzchnia działki wynosi 0,1076 ha. Kształt działki prostokątny. Działka od strony połud...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 55 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dom Krasne gm. Uścimów
    1 / 9
    Dom Krasne gm. Uścimów

    Krasne

    • 189 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DUŻA DZIAŁKA LETNISKOWA Z DOMKIEM, TYLKO 8 MINUT SPACEREM DO PLAŻY ! Letniskowy domek kontenerowy , o powierzchni ok. 18,7 m2 usytuowany na zadbanej działce, o powierzchni...

  • Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym
    1 / 8
    Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym

    Zagrody

    • 100 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę siedliskową 0,49 ha w m.Zagrody gm.Rejowiec pow.Chełm.Na działce budynek gospodarczy i pole uprawne 0,24 ha ,Dostęp do prądu, wody. Na końcu działki rzeczka. Ob...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Royal Street

    Józefin k. Nowosiółek » ul. Royal

    • 369 281 € cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 841 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja GRAND SAPPHIRE  to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 3+1 o powierzchni od 104 m² + 26 m² taras składa się: z 3 sy...

  • Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Royal Street

    Józefin k. Nowosiółek » ul. Royal

    • 274 547 € cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 2 890 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja GRAND SAPPHIRE  to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 2+1 o powierzchni od 75 m² + 20 m² taras składa się: z 2 syp...

  • Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Esentepe

    Józefin k. Nowosiółek

    • 389 549 € cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 350 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja CASA DEL MARE to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 1+1 Loft Penthouse o powierzchni  53 m2 składa się z: 1 sypial...

  • Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Royal Street

    Józefin k. Nowosiółek » ul. Royal

    • 2 443 665 € cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 6 364 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja GRAND SAPPHIRE  to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 4+1 o powierzchni  od 127 m² + 90 m² taras + 167 m² dach uży...

  • Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Esentepe

    Józefin k. Nowosiółek

    • 521 651 € cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 521 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja CASA DEL MARE to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 2+1 Loft Poolhouse o powierzchni  80 m2 składa się z: 2 sypial...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Royal Street

    Józefin k. Nowosiółek » ul. Royal

    • 201 099 € cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 529 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja GRAND SAPPHIRE  to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 1+1 o powierzchni 50 m² + 7 m² taras składa się: z 1 sypialn...

  • Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Esentepe

    Józefin k. Nowosiółek

    • 2 055 554 € cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 11 172 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja CASA DEL MARE to nowoczesny i unikalnym designem.3+1 Villa o powierzchni  184 m2 składa się z: 3 sypialni, oraz 3 łazienek...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Esentepe

    Józefin k. Nowosiółek

    • 3 162 390 € cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 9 671 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja CASA DEL MARE to nowoczesny i unikalnym designem.4+1 Villa o powierzchni  327 m2 składa się z: 4 sypialni, oraz 4 łazienek...

  • Białka - budynek do wykończenia, działka usługowa

    Białka

    • 898 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoATRAKCYJNA CENA!Prezentujemy Państwu znajdujący się w Białce ( powiat suski, gmina Maków Podhalański ) budynek mieszkalno - usługowy o trzech kondyg...

  • Duża działka nad jeziorem Krasne pod inwestycję
    1 / 16
    Duża działka nad jeziorem Krasne pod inwestycję

    Krasne

    • 350 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bardzo duża działka 1,46 ha z przeznaczeniem podstawowym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej nad jeziorem Krasne, Krasne- Krzczeń raz Kanałem Wieprz- Krzna. Bardzo ciekawa ofer...