• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łęczną

(120)
  • 1 / 4
    Nowe mieszkania w okolicach Wólki pod Lublinem

    Wólka

    • 453 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko Lublina?Poznaj naszą najnowszą inwestycję - kameralne osiedle mieszkań deweloperskich w okol...

  • Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    1 / 8
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 150 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • Działka budowlana 13a Charlęż g. Spiczyn (budowa)

    Charlęż

    • 200 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Dom w stanie surowym 157m2 Charlęż g. Spiczyn

    Charlęż

    • 350 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka siedliskowa
    1 / 3
    Działka siedliskowa

    Milejów

    • 189 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    działka ok. 4500 m2, siedliskowa , spokojna okolica, atrakcyjne położenie, przy głównej drodze media: możliwość podłączenia mediów opis dodatkowy: Sprzedam działkę zagrodowo-rolną...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 899 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Jakubowice Murowane, gm. Wólka-działka 6600m2

    Jakubowice Murowane

    • 350 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 6600m2- Jakubowice Murowane, gm. Wólka, pod Lublinem, tuż przy granicy administracyjnej miasta Lublin.Nieruchomość mieści się pomiędzy ulicą Pliszczyńską a Łysa...

  • Świdnik Centrum 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Świdnik Centrum 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

    Świdnik

    • 495 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i stylowe mieszkanie z duszą – gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, które łączy now...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów II
    1 / 10
    Dom Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów II

    Albertów

    • 350 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko z potencjałem i ogromnym ogrodem pod lasem 3,01 ha Albertów Marzysz o domu, który urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Szukasz miejsca, gdzie przestrzeń wo...

  • 1 / 2
    Działki budowlane przy drodze gminnej

    Rozkopaczew

    • 80 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane, 600m od centrum miejscowości.

  • Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin

    Uciekajka

    • 65 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zakup działki letniskowej w Uciekajce, zaledwie 4 km od jeziora Piaseczno, to doskonała inwestycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do wypoczynku i obcowania z naturą. Oto...

  • 1 / 2
    Działki usług. SAG w pobl. lotniska, Świdnik

    Świdnik

    • 2 700 000 zł cena
    • 8 984 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Kolonia Świdnik Mały - ul. Lotnicza, dwie działki usługowe o łącznej powierzchni 8984 m2 w Strefie Aktywności Gospodarczej.Wymiary ok. 24 m x 374 m, media w pasie drogi (wodociąg,...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd na działce, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry...

  • Piękna działka budowlana blisko lasu- 17ar-Świdnik

    Świdnik » ul. Wiosenna

    • 600 000 zł cena
    • 1 721 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w spokojnej lokalizacji - ponad 17ar - Świdnik, Działka budowlana z dopuszczeniem zarówno zabudowy jednorodzinnej jak i usług nieuciążliwych.Opis działki:- powier...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grabniak

    • 499 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 4 578 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena
    1 / 16
    Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena

    Zawieprzyce

    • 360 000 zł cena
    • 5 437 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zagospodarowana działka budowlana, z domem letniskowym ok. 24 m kw.,w malowniczym otoczeniu lasów na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim oraz dwie oddzielne działki łąka i las, każda z...

  • Działka budowalna 16a - Gm. Puchaczów - Turowola.

    Turowola

    • 150 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gm. Puchaczów, Turowola - kolonia.1600m2 - uzbrojona działka budowlana.Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana.1,5 km od centrum gminy...

  • Uzbrojona działka. Gm. Puchaczów

    Puchaczów

    • 135 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gm. Puchaczów, Turowola - kolonia.1600m2 - uzbrojona, płaska, kwadratowa działka budowlana.Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana.1,5...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Świdnik

    • 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 1 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości