• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łęczną

(120)
  • Działka siedliskowa Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów II
    1 / 10
    Działka siedliskowa Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów...

    Albertów

    • 350 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko z potencjałem przy lesie - 3,01 ha Albertów, gm. Puchaczów Szukasz przestrzeni, która pozwoli Ci zrealizować marzenia o własnym gospodarstwie, agroturystyce lub uci...

  • Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia
    1 / 16
    Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia

    Ludwin

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego z 2020 roku, położonego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Jest to parterowy dom wolnostojąc...

  • Segment skrajny w szeregowcu, centrum Cycowa.
    1 / 12
    Segment skrajny w szeregowcu, centrum Cycowa.

    Cyców

    • 450 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż skrajny segment w centrum Cycowa. Budynek oddany do użytkowania w 2021 roku. Jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w Cycowie przy ul. Kościelnej, o powierzchni 60 m²...

  • Działka budowlana 12 ar Niemce ( 8 km do Lublina)

    Niemce

    • 185 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok. 12 arów na obrzeżach miejscowości Niemce Media na działce : Prąd, Woda Pierwsza linia zabudowy Tylko 3 km przedszkole , szkoła podstawowa oraz liceum i te...

  • Kawalerka w centrum z bardzo niskim czynszem.

    Świdnik » ul. Hotelowa

    • 283 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **ŚWIDNIK: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój z aneks...

  • Lokal użytkowy Wólka,
    Lokal użytkowy Wólka,

    Wólka

    • 2 803 921 zł cena
    • 884 m2 powierzchnia
    • 3 172 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA - możliwość przystąpienia do drugiej licytacji komorniczej od 19.05.2026 cena wywołania: 2 803 921,33 zł oszacowana wartość: 4 205 882,00 zł CENA BRUTTO (możliwość odliczen...

  • Świdnik,Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72m2, ul.Lotnicza

    Świdnik » ul. Lotnicza

    • 400 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Świdnik, Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72 m2, ul. LotniczaOpis mieszkania: - mieszkanie w budynku mieszkalnym 3 lokalowym - wydzielone jako samodzielny lokal- budynek gospodarczy o powi...

  • Dom, Siostrzytów, 102m2, 28 ar działki

    Siostrzytów

    • 380 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Siostrzytów , 102m2, 28 ar działkiBudynek:-2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica -102 powierzchni całkowitej -wymurowany z gazobetonu, białej cegły-dach z eternitu-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 16
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom pod Lublinem w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika rok budowy 2006 dom do zamieszkania od zaraz bez pośredników o powierzchni użytkowej 17...

  • Świdnik Duży Drugi, 178m2, 5 pok

    Świdnik Duży

    • 885 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 4 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świdnik Duży Drugi, 178m2, salon + 4 pokojeDom (1/2 bliźniaka) 2 kondygnacje naziemne; rok budowy: 2006; pow. ok. 178 m²; technologia budowy: murowana, pustak komórkowy ( półtora p...

  • Do wynajmu 2-Pokojowe mieszkanie 45m² Świdnik os. Polesie, ul. Klonowa
    1 / 16
    Do wynajmu 2-Pokojowe mieszkanie 45m² Świdnik os. Polesie, ul. Kl...

    Świdnik

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Polesie w Świdniku o powierzchni 45m². Rok budowy budynku 2012. Mieszkanie położone w bardzo spokojnej okolicy przy ul. Klonowe...

  • Działka z domem przy jeziorze Piaseczno
    1 / 14
    Działka z domem przy jeziorze Piaseczno

    Kaniwola

    • 349 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Opis Na sprzedaż działka z domem o łącznej powierzchni ponad 300 m2 zlokalizowana w miejscowości Rozpłucie II koło Piaseczna w gminie Ludwin na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w p...

  • Lokal użytkowy Świdnik
    1 / 6
    Lokal użytkowy Świdnik

    Świdnik

    • 57 574 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchniach 2160 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hale znajdują się w Świdniku. Największa dostępna powierzchnia to 12 000...

  • Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin
    1 / 11
    Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin

    Zezulin Niższy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z urokiem natury? Ta oferta przedstawia funkcjonalną przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość przystosowania wnętrza...

  • Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin
    1 / 12
    Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin

    Zezulin Pierwszy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Lokal użytkowy Świdnik, Żwirki i Wigury
    1 / 15
    Lokal użytkowy Świdnik, Żwirki i Wigury

    Świdnik

    • 1 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Poszukujesz idealnego miejsca na rozwój lub na dobry start Swojej działalności? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS NIERUCHOMOŚCI Ofertę stanowi hala usługowo-produkcyjna z zapleczem...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7Dojazd do działki drogą ze służebnością. W...

  • Mieszkanie Świdnik, Akacjowa
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnik, Akacjowa

    Świdnik

    • 509 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Świdniku - 4 pokoje w świetnej, spokojnej lokalizacji. - metraż 75,80 mkw - duży, pięknie doświetlony salon z aneksem kuchennym - 29 mkw - sypialni...

  • Działka budowlana Charlęż
    1 / 2
    Działka budowlana Charlęż

    Charlęż

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt tylko poprzez wiadomości!! DZIAŁKA W CENTRUM MIEJSCOWOŚCI! Działka budowlana nr 548 o przeznaczeniu MN (nie MR mieszkalnictwo rolnicze z możliwością dostosowania do zabud...

  • Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa
    1 / 13
    Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa

    Świdnik

    • 1 350 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 10 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wolnostojący dom parterowy z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany przy ul. Kwiatowej w Nowym Krępcu gmina M...