• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łęczną

(120)
  • NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA
    1 / 16
    NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA

    Niemce

    • 550 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości Leonów – zaledwie 7 km od Lublina i 3 km od Niemiec. To idealna propozycja...

  • Działka budowlana Trębaczów gm. Łęczna, Os. Kolonia Trębaczów
    1 / 3
    Działka budowlana Trębaczów gm. Łęczna, Os. Kolonia Trębaczów

    Trębaczów

    • 179 000 zł cena
    • 5 113 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż. Działka pod zabudowę jednorodzinną, tuż pod miastem, z dostępem do rzeki Wieprz. Działka o łącznej powierzchni ponad...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 12
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika. Parter duży salon, kuchnia, łazienka , kotłownia, garaż, spiżarnia, duża szafa wnękowa. Na poddaszu...

  • Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin
    1 / 14
    Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin

    Świdnik Duży

    • 1 100 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WAŻNE: Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający! Działka inwestycyjna 0,71 ha przy Porcie Lotniczym Lublin | Świdnik Duży Drugi Na sprzedaż atrakcyjn...

  • Mieszkanie Świdnik, Racławicka
    1 / 6
    Mieszkanie Świdnik, Racławicka

    Świdnik

    • 375 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 52,23 m² | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m², położone na 3. piętrze w niskim, czte...

  • Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn
    Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn

    Charlęż

    • 360 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Charlęż, gmina Spiczyn o powierzchni 2997 mkw. w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi wewnętrznej. Nieruchomość położona w centrum miejsc...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 15
    Działka rekreacyjna

    Świdnik

    • 16 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną 300 m kw. na terenie POD Malwa w Świdniku, sąsiadującą ze starym lotniskiem przy drodze do Lublina przez Zadębie. Działka typowo rekreacyjna: - doprow...

  • Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)
    1 / 15
    Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)

    Kijany

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta – to zaproszenie do świata, w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • działka budowlana Milejów
    działka budowlana Milejów

    Milejów

    • 120 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana – Milejów, ul. Kolejowa Oferuję działkę budowlaną nr 179/34 o powierzchni 8 arów, położoną w spokojnej i zielonej części Milejowa. To idea...

  • Dom, garaż, działka, 15min do centrum Lublina

    Mełgiew

    • 1 300 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gmina Mełgiew - dom o powierzchni 225 m2. Garaż 3-stanowiskowy. Działka 15 a.Budynek:225 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 2003 - po świeżym remonciewymurowany z pustaków ce...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Świdnik

    • 289 000 zł cena
    • 781 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnym miejscu w Świdniku obok przychodni ARETE, przy szosie media, blisko sklepy. Zapraszam do obejrzenia. Cena do uzgodnienia...

  • Działka Dąbrowa nr.586/3 Działka rolno budowlana
    1 / 4
    Działka Dąbrowa nr.586/3 Działka rolno budowlana

    Milejów

    • 75 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w ciekawym miejscu działka w zabudowie jednorodzinnej przy trasie Włodawa Fajsławice Film z drona działki jak i okoloicy prześle na maila Cicha i spokojna okolica, idealna...

  • Działka
    Działka

    Grabniak

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke o powierzchni 11 arów z warunkami zabudowy jednorodzinnej ogrodzona, prąd dociągnięty, woda w pasie drogowym,

  • Siedlisko na działce 99a 20 minut od Lublina.

    Struża

    • 399 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Siedlisko z potencjałem i szybkim dojazdem S17 do/z Lublina **STRUŻA-KOLONIA gm.Trawniki - polecam do zakupu atrakcyjne siedlisko z potencjałem położone na dużej działce o pow....

  • Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno
    1 / 7
    Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno

    Piaseczno

    • 150 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Piaseczno, 628 m2 Działka rekreacyjna, ogrodzona, wymiary ok. 21 x 33 m Działka zagospodarowana, z przyczepą mieszkalną typu holenderskiego...

  • Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno
    1 / 7
    Działka rekreacyjna Piaseczno gm. Ludwin, Piaseczno

    Piaseczno

    • 150 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Piaseczno, 658 m2 Działka rekreacyjna, ogrodzona, wymiary ok 20 x 34 m. Działka zagospodarowana, z postawioną przyczepą mieszkalną typu hole...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...

  • Działka budowlana Siostrzytów gm. Trawniki
    Działka budowlana Siostrzytów gm. Trawniki

    Siostrzytów

    • 108 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka Budowlana obręb Siostrzytów, Gmina Trawniki, powiat Świdnicki, woj. lubelskie pow. 1000 m2, możliwość dokupienia działki rolnej na powiększenie dz. budowlanej cena :108...

  • Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie
    1 / 11
    Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie

    Dratów

    • 180 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 11 000 m2 zlokalizowaną na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w miejscowości Dratów Kolonia w gminie Ludwin. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Prze...