• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łęczna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łęczną

(7)
  • Sklep+budynek na działaln. gospodarczą, Brzostówka
    1 / 13
    Sklep+budynek na działaln. gospodarczą, Brzostówka

    Brzostówka

    • 275 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 2 budynki z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, z działką 54 ary, położone w miejscowości Brzostówka, gm. Serniki. Budynek nr 1. o powierzchni całkowitej 140m2...

  • Lokal użytkowy Świdnik Świdnik Mały, Kolonia Świdnik Mały
    Lokal użytkowy Świdnik Świdnik Mały, Kolonia Świdnik Mały

    Świdnik

    • 6 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nieruchomość produkcyjna/magazynowa w Kolonii Świdnik Mały, tuż za granicami administracyjnymi Lublina, składająca się z hali oraz zaplecza biurowo-socjalnego o powier...

  • Lokal użytkowy Wólka,
    Lokal użytkowy Wólka,

    Wólka

    • 2 803 921 zł cena
    • 884 m2 powierzchnia
    • 3 172 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA - możliwość przystąpienia do drugiej licytacji komorniczej od 19.05.2026 cena wywołania: 2 803 921,33 zł oszacowana wartość: 4 205 882,00 zł CENA BRUTTO (możliwość odliczen...

  • Lokal użytkowy Świdnik
    1 / 6
    Lokal użytkowy Świdnik

    Świdnik

    • 57 574 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchniach 2160 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hale znajdują się w Świdniku. Największa dostępna powierzchnia to 12 000...

  • Lokal użytkowy Świdnik, Żwirki i Wigury
    1 / 15
    Lokal użytkowy Świdnik, Żwirki i Wigury

    Świdnik

    • 1 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Poszukujesz idealnego miejsca na rozwój lub na dobry start Swojej działalności? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS NIERUCHOMOŚCI Ofertę stanowi hala usługowo-produkcyjna z zapleczem...

  • Lokal Mełgiew ul. Lubelska

    Mełgiew » ul. Lubelska

    • 25 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu dziesięć kurników pod produkcję drobiu. Budynki znajdują się w miejscowości Podzamcze gm. Mełgiew. Obiekty znajdują się w dogodnej lokalizacji dojazdowej:- lotnis...

  • Lokal Mełgiew ul. Lubelska

    Mełgiew » ul. Lubelska

    • 2 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu budynek magazynowo- produkcyjny. Nieruchomość znajdują się w miejscowości Podzamcze gm. Mełgiew. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji dojazdowej:- lotnisko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Atrakcyjne biura al. Witosa

    Lublin

    • 6 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biura w funkcjonalnym budynku biurowym o wysokim standardzie technicznym, klasa B+/A-. Powierzchnie biurowe od 50 do 600 mkw z możliwością powiększenia powierzchni naj...

  • Lokal Lublin Węglin ul.

    Lublin » Węglin Południowy

    • 4 600 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek do wynajęcia od zaraz na dowolną działalność gospodarczą przy Alei Kraśnickiej.Doskonała lokalizacja !!!Miejsca parkingowe naziemne. Od strony ulicy cały oszklony. Podjazd...

  • SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ Z MAGAZYNAMI I BIUREM
    SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ Z MAGAZYNAMI I BIUREM

    Lublin

    • 2 490 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ NA DZIAŁCE 3000M ;BUDYNKI MAGAZYNOWO BIUROWE O POW 1000MKW ;UTWARDZONY PARKING ASFALT OK500MKW.Fotowoltaika 10kw.

  • Budynek pod Dom Seniora

    Siedliszcze

    • 999 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 249 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek z planem biznesowym i pozwoleniami.Pierwotne przeznaczenie nieruchomości to dom opieki dla osób starszych natomiast może służyć również jako przychodnia leka...

  • Budynek z lok. biurowo-usługowymi na 22ar działce

    Lublin » ul. Strojnowskiego

    • 4 250 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek 2-piętrowy z podziałem na 3 lokale o łącznej powierzchni 750m2 posadowiony na 22 arowej działce.Budynek:- wybudowany w technologii tradycyjnej - murowanej,- kryty blachą,-...

  • Budynek usługowo-handlowy, Trawniki centrum

    Trawniki

    • 1 290 000 zł cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowo-handlowy. Trawniki.Rok budowy - 2014-2015Wymiary budynku:szerokość - 16 mdługość (głębokość) - 21 mParter:- sala sprzedaży - 199 m2- magazyn - 17 m2- komora chłodn...

  • Wynajmę lokal
    1 / 3
    Wynajmę lokal

    Lublin

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lokal o pow. 40 m2. Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie nowego osiedla mieszkaniowego i sklepów: Biedronka i Kaufland. Dogodny dojazd z centrum miasta, parking...

  • Lokal 120 m2 ul. Krochmalna
    1 / 2
    Lokal 120 m2 ul. Krochmalna

    Lublin

    • 4 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 120 m2, otwarta przestrzeń położony na 1 piętrze w budynku biurowo usługowym, klimatyzowany, cena netto bez opłat serwisowych.

  • Lokal biurowy dobra lokalizacja 40mkw
    1 / 2
    Lokal biurowy dobra lokalizacja 40mkw

    Lublin

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL BIUROWY dobra lokalizacja,parking.Parter 3 pomieszczenia zaraz przy gĺownym weĵściu.

  • Wynajme MAGAZYN 60 PLUS Biura 40m kw.
    1 / 2
    Wynajme MAGAZYN 60 PLUS Biura 40m kw.

    Lublin

    • 2 700 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN 60MKW PLUS BIURA 40MKW wynajme WROTKÓW UL.BUDOWLANA PARKING WSZYSTKIE MEDIA. PROMOCJA PIERWSZE DWA MIESIĄCE 50% MNIEJ.

  • Lokal użytkowy Lublin
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 670 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale usługowo-biurowe i magazyny do wynajęcia - Lublin Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne lokale usługowo-biurowe oraz magazyny w bardzo dobrej lokalizacji w Lublinie. Ideal...

  • Atrakcyjne biura Al. Witosa
    1 / 12
    Atrakcyjne biura Al. Witosa

    Lublin

    • 6 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Lublin Bronowice
    Lokal użytkowy Lublin Bronowice

    Lublin

    • 2 525 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyny do wynajęcia - różne metraże, atrakcyjne warunki! Szukasz przestrzeni magazynowej w dogodnej lokalizacji? Oferujemy szeroki wybór magazynów dostosowanych do różnych po...

  • Lokal użytkowy Lublin
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 2 815 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal 37,70 m2 w biurowcu w centrum miasta. Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 37,7 m² (powierzchnia użytkowa: 47,7 m² ) zlokalizowane w samym centrum miasta. Biuro zna...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **Do sprzedania n/w nieruchomości (w całości cena 3 150 000 zł ) lub w rozbiciu na :1. Hala produkcyjno-warsztatowa-magazynowa na działce o pow...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal handlowy o pow.400mkw wynajmę
    Lokal handlowy o pow.400mkw wynajmę

    Lublin

    • 14 900 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowy o pow ok.420mkw w dobrej lokalizacji z parkingiem i wszystkimi mediami do wynajęcia.

  • Lokal biurowy ul. F. Chopina
    1 / 2
    Lokal biurowy ul. F. Chopina

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy na 1 piętrze, wejście od ul. F. Chopina. Czynsz najmu nie zawiera opłat licznikowych.

  • Pomieszczenia produkcyjno-magazynowe do wynajęcia.
    Pomieszczenia produkcyjno-magazynowe do wynajęcia.

    Żabia Wola

    • 2 800 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lokal Produkcyjno-Magazynowy ok. 150 m2 plus wiata zabudowana ok. 200 m2 plus plac utwardzony ok. 100 m2. Wszystkie media, dobry dojazd , miejsce na reklamę....

  • Lokal użytkowy Lublin Szerokie
    1 / 3
    Lokal użytkowy Lublin Szerokie

    Lublin

    • 18 615 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy na wynajem - 219 m² | parter | nowe osiedle | ul. Nałęczowska 16 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 219 m² , zlokalizowany na parterze nowej...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście, Probostwo
    1 / 6
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście, Probostwo

    Lublin

    • 49 900 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu miejsc postojowych w zamkniętym kompleksie budynków, usytuowanym w sercu Lublina, przy ul. Probostwo/Biernackiego/Prusa. Posiadamy kilka miejsc postojowych do...

  • Prywatne biuro w Regus Lublin Zana
    1 / 8
    Prywatne biuro w Regus Lublin Zana

    Lublin

    • 1 920 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wspaniała Okazja! Obniż stałe koszty, wybierz biuro w Lublinie na Zana i płać tylko za to, z czego korzystasz i kiedy z tego korzystasz. Wszystkie nasze biura są w pełni wyposażone...

  • Biuro na dzień lub na godziny w Regus Lublin na Zana
    1 / 7
    Biuro na dzień lub na godziny w Regus Lublin na Zana

    Lublin

    • 43 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Pracuj spokojnie i w komfortowych warunkach tak efektywnie, jak w tradycyjnym miejscu pracy. Biura na dzień lub na godziny są znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy są ciągle w r...

  • Sala szkoleniowa w Centrum Lublina
    1 / 6
    Sala szkoleniowa w Centrum Lublina

    Lublin

    • 40 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lubelski Dom Technika NOT Sp. z o.o. Adres: ul. M. C. Skłodowskiej 3 20-029 Lublin www.ldtlublin.pl proponujemy do wynajęcia salę szkoleniową Dodatkowe informacje: - pomieszczen...

  • Powierzchnia biurowa Lublin Śródmieście, 3 go Maja
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Lublin Śródmieście, 3 go Maja

    Lublin

    • 1 219 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lublin, Centrum, lokal biurowy, wynajem. NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI. Z NASZYM BIUREM NIE PODPISUJESZ ŻADNEJ UMOWY. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Lublin Prop...

  • Lokal użytkowy Lublin Czuby,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Lublin Czuby,

    Lublin

    • 2 876 800 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 248,17 m2, położony na I piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń z ekspozycj...

  • Lokal użytkowy Lublin Lsm, Gliniana
    1 / 12
    Lokal użytkowy Lublin Lsm, Gliniana

    Lublin

    • 249 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 782 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży lokalu użytkowego. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,17 m², położony na parterze budynku przy ul. Glinianej 32. Lokal znajduje się w budynku z 1988 roku...

  • Lokal użytkowy Lublin Konstantynów, Nałęczowska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Lublin Konstantynów, Nałęczowska

    Lublin

    • 6 490 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o powierzchni 118m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie...

  • Lokal użytkowy Lublin Bronowice,
    Lokal użytkowy Lublin Bronowice,

    Lublin

    • 17 280 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do wynajęcia lokalu o powierzchni ok. 360 m2 zlokalizowanego na pierwszym piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku biurowym w Lublinie. Budynek o wysokim standardzie techniczny...

  • Lokal użytkowy Lublin Tatary,
    Lokal użytkowy Lublin Tatary,

    Lublin

    • 5 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 172 m2 z możliwością powiększenia na I piętrze o funkcji: handlowej usługowej lub biurowej. Lokal mieści się w budynku z dużym natężeniem ruchu kli...