• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łęczną

(31)
  • Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku
    1 / 6
    Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku

    Świdnik

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku
    1 / 6
    Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku

    Świdnik

    • 799 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Domek letni na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.

    Nowy Orzechów

    • 299 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Kupujący NIE PŁACI prowizji !!! **** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy **Oferta tylko w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4.NOWY ORZECHÓW gm. Sosnowica - polecam do...

  • Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia
    1 / 16
    Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia

    Ludwin

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego z 2020 roku, położonego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Jest to parterowy dom wolnostojąc...

  • Segment skrajny w szeregowcu, centrum Cycowa.
    1 / 12
    Segment skrajny w szeregowcu, centrum Cycowa.

    Cyców

    • 450 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż skrajny segment w centrum Cycowa. Budynek oddany do użytkowania w 2021 roku. Jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w Cycowie przy ul. Kościelnej, o powierzchni 60 m²...

  • Dom, Siostrzytów, 102m2, 28 ar działki

    Siostrzytów

    • 380 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Siostrzytów , 102m2, 28 ar działkiBudynek:-2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica -102 powierzchni całkowitej -wymurowany z gazobetonu, białej cegły-dach z eternitu-...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 16
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom pod Lublinem w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika rok budowy 2006 dom do zamieszkania od zaraz bez pośredników o powierzchni użytkowej 17...

  • Świdnik Duży Drugi, 178m2, 5 pok

    Świdnik Duży

    • 885 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 4 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świdnik Duży Drugi, 178m2, salon + 4 pokojeDom (1/2 bliźniaka) 2 kondygnacje naziemne; rok budowy: 2006; pow. ok. 178 m²; technologia budowy: murowana, pustak komórkowy ( półtora p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin
    1 / 11
    Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin

    Zezulin Niższy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z urokiem natury? Ta oferta przedstawia funkcjonalną przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość przystosowania wnętrza...

  • Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin
    1 / 12
    Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin

    Zezulin Pierwszy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa
    1 / 13
    Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa

    Świdnik

    • 1 350 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 10 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wolnostojący dom parterowy z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany przy ul. Kwiatowej w Nowym Krępcu gmina M...

  • NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA
    1 / 16
    NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA

    Niemce

    • 550 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości Leonów – zaledwie 7 km od Lublina i 3 km od Niemiec. To idealna propozycja...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 12
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika. Parter duży salon, kuchnia, łazienka , kotłownia, garaż, spiżarnia, duża szafa wnękowa. Na poddaszu...

  • Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)
    1 / 15
    Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)

    Kijany

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta – to zaproszenie do świata, w...

  • Dom, garaż, działka, 15min do centrum Lublina

    Mełgiew

    • 1 300 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gmina Mełgiew - dom o powierzchni 225 m2. Garaż 3-stanowiskowy. Działka 15 a.Budynek:225 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 2003 - po świeżym remonciewymurowany z pustaków ce...

  • Siedlisko na działce 99a 20 minut od Lublina.

    Struża

    • 399 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Siedlisko z potencjałem i szybkim dojazdem S17 do/z Lublina **STRUŻA-KOLONIA gm.Trawniki - polecam do zakupu atrakcyjne siedlisko z potencjałem położone na dużej działce o pow....

  • Dom w stanie surowym 157m2 Charlęż g. Spiczyn

    Charlęż

    • 350 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 899 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów II
    1 / 10
    Dom Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów II

    Albertów

    • 350 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko z potencjałem i ogromnym ogrodem pod lasem 3,01 ha Albertów Marzysz o domu, który urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Szukasz miejsca, gdzie przestrzeń wo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grabniak

    • 499 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 4 578 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości