• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn
  • Karczmiska Pierwsze
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łęczną

(31)
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Świdnik

    • 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 1 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Świdnik

    • 750 000 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 1 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Nowy Uścimów

    • 383 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 400 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Piękna willa w mieście

    Świdnik

    • 1 590 000 zł cena
    • 495 m2 powierzchnia
    • 3 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż piękny dom, urządzony ogród i świetna lokalizacja - Świdnik ulica Partyzantów. Piękny dom w świetnej lokalizacji. Niespotykany wystrój i przestrzeń to tylko nie...

  • Zabytkowy dworek z przełomu XIX i XX w. w Świdniku

    Świdnik

    • 5 500 000 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 10 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zabytkowy dworek   wraz z budynkiem mieszkalnym na działce 1.43 ha w spokojnej okolicy Świdnika (pod inwestycję).Dworek:-rok budowy: przełom XIX i XX wiek -powierzchnia 507 m kw.-b...

  • Dom Barki ul.

    Barki

    • 1 150 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli marzysz o przytulnym domu w magicznym ogrodzie, otoczonym własnym lasem z dala od zgiełku i spalin to ta oferta jest dla Ciebie.Dom jest bardzo wygodny do mieszkania i tani w...

  • Dom Stary Radzic ul.

    Stary Radzic

    • 649 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z 2020 roku wraz z dużą działką 5,25hA, znajdujące się na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w bardzo cichej okolicy.Odległość do Lubl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Świdnik Adampol ul.

    Świdnik

    • 950 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 340m2 w zabudowie szeregowej w Świdniku.W skład domu wchodzi:Parter: - Kuchnia połączona z jadalnią z wyjściem na balkon; - przestronny salo...

  • Dom Łuszczów Pierwszy ul.

    Łuszczów Pierwszy

    • 995 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 2017roku, w malowniczej i bardzo cichej okolice Łuszczowa. W skład domu wchodzi:- Parter: wiatrołap, kuchnia półotwarta z wejściem do salon...

  • Atrakcyjny Dom do mieszkania i biznesu

    Świdnik Mały

    • 1 800 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin - Świdnik. Usytuowany w znakomitym położeniu: ok 1 km od Lubl...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja w Motyczu . Powierzchnia 550 metrówPowierzchnia działki 4500 m/2Stan surowy zamkniętyPiękny ogród .Dom wykonany z najwyższej klasy materiałówSerdecznie zapraszam...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Uniszowicach. 10 min od Lublina.Piękna okolicaDom 550 metrów Wspaniale wykończony.Nieruchomość znajduje się na działce   4000 metrów.Działka pięknie zagospodarowana ,malownic...

  • 1 / 4
    Dom Piotrków Pierwszy ul.

    Piotrków Pierwszy

    • 945 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 112m2, w miejscowości Piotrków Pierwszy. Dom kanadyjski, oddany do użytku w 2020 roku.Powierzchnia działki - 28ar.Działka ogrodzona z każdej...

  • Dom Siedliska Drugie ul.

    Siedliska Drugie

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi w miejscowości Siedliska Drugie, gm. Fajsławice. Posesja składa się dwóch działek o łącznej powierzchni 91ar. Obie...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Jabłonna Druga - duża działka z domem + bud gosp!

    Jabłonna Druga

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga... Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media. Zlokal...

  • Mały domek w świetnej lokalizacji - Uniszowice

    Uniszowice

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niewielki dom ok 65 m² z ogródkiem o powierzchni ok 600 m²Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem...

  • Ostatni dom w tej inwestycji
    Ostatni dom w tej inwestycji

    Dominów

    • 839 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom murowany
    1 / 8
    Dom murowany

    Baranówka

    • 259 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko na wsi 35 km od Lublina.

    Siedliska Pierwsze

    • 155 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY **** Siedlisko z szybkim i dobrym dojazdem S17(17) do/z Lublina.SIEDLISKA PIERWSZE gm. Fajsławice - polecam do zakupu siedlisko położone na działc...

  • Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, Zamłyniec

    Lejno

    • 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, ZamłyniecBudynek:- wybudowany w 2005 roku- murowany- na parterze salon 46m2, kuchnia, i 3 pokoje po 12m2- na pierwszym piętrze 2 oddzielne pokoje...

  • Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków

    Płouszowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż uroczy dom pod Lublinem! Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Lublina? Mam dla Ciebie idealną ofertę! To przytulny dom...

  • Dom z siedliskiem blisko zalewu Niwa
    1 / 15
    Dom z siedliskiem blisko zalewu Niwa

    Kozia Góra

    • 229 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom ok 60 mkw wraz z zabudową gospodarczą w obrębie siedliska o powierzchni 0,80 ha w malowniczej miejscowości Kozia Góra (23 km do Chełma, 6 km do Sawina, 3 km do Wierzbi...

  • Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol
    1 / 16
    Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol

    Juliopol

    • 700 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Siedlisko położone w miejscowości Juliopol, gm. Siemień. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 10,2659 ha z czego ponad 1 ha jest przeznaczo...

  • Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 610 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.Nieruchomo...

  • Dom Jastków
    1 / 4
    Dom Jastków

    Jastków

    • 840 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie...

  • Dom z marzeń!!!
    1 / 10
    Dom z marzeń!!!

    Urszulin

    • 788 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzy Ci się cisza, spokój i czyste powietrze? Poleski Park Narodowy, liczne jeziora i wiele innych niespodzianek turystycznych czeka na Ciebie wraz z domem położonym w powiecie wł...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów
    1 / 16
    Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wg...

  • Dom Wilczopole gm. Głusk,
    1 / 3
    Dom Wilczopole gm. Głusk,

    Wilczopole

    • 899 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Lublin, ul. Wygodna Wilczopole - Premiera Nowej Inwestycji Zaledwie 15 minut od CENTRUM Lublina !!! 200 m od pętli autobusowej !!!...

  • Wytyczno, działka rekreacyjna NIŻSZA CENA
    1 / 12
    Wytyczno, działka rekreacyjna NIŻSZA CENA

    Wytyczno

    • 299 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym miejscu na weekendowe ucieczki od miejskiego zgiełku? Domek letniskowy w sercu natury to idealna propozycja dla Ciebie! Ten urokliwy, przytulny domek letniskowy...

  • Dom Wolnica gm. Jabłonna
    1 / 15
    Dom Wolnica gm. Jabłonna

    Wolnica

    • 795 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz siedliska, gospodarstwa lub domu do remontu w dobrej cenie? Zależy Ci na dużej działce z dobrym dojazdem do Lublina, Bychawy lub Piask? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmio...

  • Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 610 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.To doskona...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne
    Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m² (całkowitej 270 m²), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950...

  • Dom Krasne gm. Uścimów
    1 / 9
    Dom Krasne gm. Uścimów

    Krasne

    • 189 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DUŻA DZIAŁKA LETNISKOWA Z DOMKIEM, TYLKO 8 MINUT SPACEREM DO PLAŻY ! Letniskowy domek kontenerowy , o powierzchni ok. 18,7 m2 usytuowany na zadbanej działce, o powierzchni...

  • Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,
    Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,

    Żabia Wola

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle MONO to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. NAJWIEKSZYM ATUTEM inwestycji jest jej LOKALIZACJA- przedmieścia połu...

  • Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym
    1 / 8
    Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym

    Zagrody

    • 100 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę siedliskową 0,49 ha w m.Zagrody gm.Rejowiec pow.Chełm.Na działce budynek gospodarczy i pole uprawne 0,24 ha ,Dostęp do prądu, wody. Na końcu działki rzeczka. Ob...

  • Białka - budynek do wykończenia, działka usługowa

    Białka

    • 898 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoATRAKCYJNA CENA!Prezentujemy Państwu znajdujący się w Białce ( powiat suski, gmina Maków Podhalański ) budynek mieszkalno - usługowy o trzech kondyg...