• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Młodzawy Duże
  • Świerklaniec
  • Krosno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Krosnem

(258)
  • Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,
    1 / 7
    Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,

    Warzyce

    • 70 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 18 ar, położoną w miejscowości Warzyce (gmina Jasło), bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Numer...

  • Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka

    Draganowa

    • 229 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż rozległy teren o łącznej powierzchni 2,55 ha, zlokalizowany w miejscowości Draganowa, gmina Chorkówka, powiat krośnieński. Nieruchomość stanowi kompleks działek o numer...

  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a

    Rogi

    • 7 300 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż działka o powierzchni 10,38 ara (1038 m²) położona w miejscowości Rogi, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących b...

  • Działka inwestycyjna Rymanów,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Rymanów,

    Rymanów

    • 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Rymanów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania prze...

  • Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach
    1 / 15
    Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach

    Żeglce

    • 118 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja: Żeglce, gm. Chorkówka, pow. krośnieński, woj. podkarpackie Powierzchnia: 5 działek o różnej powierzchni – możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek Status: Gru...

  • Na sprzedaż: 4 działek gruntowych w Łazy
    1 / 6
    Na sprzedaż: 4 działek gruntowych w Łazy

    Łazy

    • 56 400 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja: Łazy, gm. Rymanów, pow. krośnieński, woj. podkarpackie Powierzchnia: 4 działek o różnej powierzchni – możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek Status: Grunty...

  • Mieszkanie 84m2, dodatkowo działka 150m2 z tarasem
    1 / 13
    Mieszkanie 84m2, dodatkowo działka 150m2 z tarasem

    Miejsce Piastowe

    • 409 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania z balkonem mieszczącego się na piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w Miejscu Piastowym przy ul. Duki...

  • Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/
    1 / 5
    Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/

    Łęki Dukielskie

    • 337 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek z możliwością wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny położony w Łękach Dukielskich w odległości około 15 km od Krosna,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.
    1 / 11
    Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.

    Dobieszyn

    • 347 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od granic Krosna – administracyjnie w miejscowości Dobieszyn. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 16...

  • Działka budowlana 37,69a z wydanymi WZ – Węglówka
    1 / 4
    Działka budowlana 37,69a z wydanymi WZ – Węglówka

    Węglówka

    • 99 000 zł cena
    • 3 769 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA OBNIŻKA CENY! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 37,69a zlokalizowaną w miejscowości Węglówka w gminie Korczyna w odległości kilkunastu kilometrów o...

  • Działka inwestycyjna Iwonicz gm. Iwonicz-Zdrój Zagrodniki, Zagrodniki
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Iwonicz gm. Iwonicz-Zdrój Zagrodniki, Zagrod...

    Iwonicz

    • 185 280 zł cena
    • 2 306 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż 2 sąsiadujące działki położone w miejscowości Iwonicz (gmina Iwonicz-Zdrój, powiat krośnieński), o łącznej powierzchni 23,16 ar. Działki objęte Miejscowym Planem Zagosp...

  • Wygodny dom do wykończenia w sercu natury
    1 / 16
    Wygodny dom do wykończenia w sercu natury

    Domaradz

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój dom w sercu natury – Domaradz 96 powiat brzozowski, woj. podkarpackie Położenie i lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, malowniczej miejscowości gminnej...

  • ATRAKCYJNE, INWESTYCYJNE, WIDOKOWE DZIAŁKI W WARZYCACH z WZ
    1 / 7
    ATRAKCYJNE, INWESTYCYJNE, WIDOKOWE DZIAŁKI W WARZYCACH z WZ

    Warzyce

    • 288 000 zł cena
    • 6 462 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA ATRAKCYJNA, WIDOKOWA DZIAŁKA W WARZYCACH z Warunkami Zabudowy. Warzyce - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Jasło....

  • Lokal użytkowy Korczyna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Korczyna

    Korczyna

    • 8 050 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    PRZESTRZEŃ DLA TWOJEGO BIZNESU Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 230 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku usługowego w Kroczynie. To...

  • Działka 15 arów z pozwoleniem na budowę i projektem
    1 / 6
    Działka 15 arów z pozwoleniem na budowę i projektem

    Rymanów

    • 180 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14,97 ar (nr ewidencyjny 12/13, obręb Posada Górna). Nieruchomość jest w pełni przygotowana do natychmiastowego rozpoczęcia inwestycji. NA...

  • Las Łeki Dukielskie
    1 / 5
    Las Łeki Dukielskie

    Łęki Dukielskie

    • 42 000 zł cena
    • 5 572 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna położona w obrębie Łęki Dukielskie. powierzchnia lasu 5572m2. Drzewostan zawiera drzewa około 80 letnie i od 25 lat nie był wcale wycinany.

  • Działka budowlana Brzezówka WZ
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezówka WZ

    Brzezówka

    • 130 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Oferuję działkę budowlaną w miejscowości Brzezówka, gmina Ropczyce o powierzchni 12,8 ara, numer działki 178/4. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy oraz dostęp do...

  • Działka 13 ar
    1 / 6
    Działka 13 ar

    Krościenko Wyżne

    • 50 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka na terenie gminy Krościenko Wyżne w rejonie tzw lotniska Iwonicz, bezpośrednio granicząca z terenem gminy Krosno.

  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka
    1 / 9
    Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA. Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska...