• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Krosnem

(97)
  • Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy
    Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy

    Zmiennica

    • 525 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwu...

  • Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż
    Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż

    Leśniówka

    • 329 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku...

  • Dom Wietrzno gm. Dukla,
    Dom Wietrzno gm. Dukla,

    Wietrzno

    • 229 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, około 100-letni drewniany dom położony w miejscowości Wietrzno, który przeszedł kompleksową modernizację z zachowaniem swojego pie...

  • Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 479 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony w miejscowości Ustrobna, w pobliżu Krosna. Nieruchomość usytuowana jest na 15-arowej,...

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym budowany według projektu Dom w Telimach 2G. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z poddaszem użytkowym, o efektownym, now...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 320 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękne siedlisko, położone w Brzozowie, na Podkarpaciu. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 90 m, z możliwością adaptacji poddasza co pozwala powiększyć p...

  • Dom Orzechówka

    Orzechówka

    • 340 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku położonego w malowniczej miejscowości Orzechówka, w gminie Jasienica Rosielna. To nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spoko...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w latach 2010-2015 r. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, w ot...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem, położony na działce o powierzchni ok. 5,85 ara, w centrum Brzozowa, zaledwie kilka kroków od szpitala. Roz...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem położony w Brzozowie, na osiedlu domów jednorodzinnych. Mam przyjemność zaprezentować Państw...

  • Dom Malinówka

    Malinówka

    • 230 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 1 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka o powierzchni 44 ary z rozpoczętą budową domu parterowego z poddaszem użytkowym, położona w malowniczej miejscowości Malinówka, w gminie Haczów. Nieruchom...

  • Dom Turze Pole

    Turze Pole

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Po...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 249 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Drewniany dom z ogromnym potencjałem położony w Brzozowie, na Podkarpaciu. Przedstawiamy dom o powierzchni ok. 70 m, położony w cichej i malowniczej części Brzoz...

  • Dom Tarnowiec
    Dom Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 359 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM TARNOWIEC,DZIAŁKA 1,04 HA! Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć, żyć spokojnie i jednocześnie mieć ogromny potencjał do rozwoju? Ta nieruchomość w Tarno...

  • Dom Kopytowa

    Kopytowa

    • 129 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 165 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Kopytowa , gmina wiejska Chorkówka, powiat krośnieński. Prezentowana nieruchomość...

  • Dom Brzezówka

    Brzezówka

    • 284 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski, która z uwagi na krajobrazowo piękne otoczenie, może...

  • Dom Umieszcz

    Umieszcz

    • 99 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu dom w miejscowości Umieszcz gmina Tarnowiec! W skład nieruchomości wchodzi drewniany dom o powierzchni ok. 110m2 wraz z budynkiem gospodarczym i atrakcyjną...

  • Dom Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 163 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 1 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 105 m2 - w tym 73 m2 powierzchni mieszkalnej a pozostała część stanowi pomieszczenia gospodarcze z m...

  • Dom Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 150 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obniżka ceny!!! Brzeżanka - dom jednorodzinny 100 m2 na ogrodzonej działce 5 arów, położony przy drodze asfaltowej; dom budowany z cegły, kryty blachą trapezową, częściowo wyr...

  • Dom  gm. Zarszyn
    1 / 11
    Dom gm. Zarszyn

    Długie

    • 569 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom z dużym potencjałem położony w przepięknym miejscu, w jednej z miejscowości należących do gminy Zarszyn. Nieruchomość 2 kondygnacyjna z poddaszem nieuż...