• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krosno +20 km
  • Jabłonica
  • Kamionka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Krosnem

(97)
  • Inwestycja w Iwoniczu Zdroju – rozpoczęta budowa
    1 / 9
    Inwestycja w Iwoniczu Zdroju – rozpoczęta budowa

    Iwonicz-Zdrój

    • 279 000 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniaczy w miejscowości Lubatowa
    1 / 12
    Dom bliźniaczy w miejscowości Lubatowa

    Lubatowa

    • 189 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Iwonicz – dom z ogromnym potencjałem
    Iwonicz – dom z ogromnym potencjałem

    Iwonicz

    • 399 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu
    POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu

    Potok

    • 300 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaszczew

    Jaszczew

    • 309 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny dom położony w miejscowości Jaszczew, Gm. Jedlicze na dużej działce w bardzo dobrej lokalizacji, w połowie trasy między Jasłem i K...

  • Dom Żyznów

    Żyznów

    • 340 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Żyznów, gm. Strzyżów - dom jednorodzinny budowany z pustaka w latach 60-tych na działce 40 arów oraz duży budynek gospodarczy; parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój oraz...

  • Murowany dom w miejscowości Rogi
    Murowany dom w miejscowości Rogi

    Rogi

    • 410 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w Zalesiu
    1 / 15
    Dom w Zalesiu

    Targowiska

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w malowniczej okolicy – Łężyny
    Dom w malowniczej okolicy – Łężyny

    Łężyny

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wzdów

    • 459 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Jednorodzinny dom pod Krosnem
    Jednorodzinny dom pod Krosnem

    Żeglce

    • 749 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K
    1 / 12
    Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K

    Głowienka

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • AKTUALIZACJA Iwonicz  10ar z domem
    AKTUALIZACJA Iwonicz 10ar z domem

    Iwonicz

    • 110 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Ladzin, gm. Rymanów – działka 12ar z domem
    Ladzin, gm. Rymanów – działka 12ar z domem

    Ladzin

    • 169 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Iwonicz Zdrój – nieruchomość w sercu uzdrowiska
    1 / 20
    Iwonicz Zdrój – nieruchomość w sercu uzdrowiska

    Iwonicz-Zdrój

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krościenko Wyżne – drewniany dom do remontu
    1 / 14
    Krościenko Wyżne – drewniany dom do remontu

    Krościenko Wyżne

    • 175 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Chatka w Beskidzie Niskim
    Chatka w Beskidzie Niskim

    Głojsce

    • 117 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom drewniany z działką 30ar – Długie
    Dom drewniany z działką 30ar – Długie

    Długie

    • 109 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec
    Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 880 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 5 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości