• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamionka
  • Klecie
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Krosnem

(97)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wzdów

    • 515 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 319 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cergowa

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dobrucowa

    Dobrucowa

    • 169 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej z piękną działką i dużym potencjałem położony w miejscowości Dobrucowa, gmina Tarnowiec. Prezentowana...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czeluśnica

    • 1 370 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Jasionka

    • 1 580 000 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 6 101 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 265 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Podniebyle

    • 270 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Lutcza

    • 170 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Nowy energooszczędny dom - Tarnowiec ul.Księżycowa

    Tarnowiec

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą inwestycji Osiedle Księżycowe.Tarnowiec, ul. Księżycowa120 m2 + 5 arów działkiMożliwość wykończenia pod kluczCena od 549 000 zł Przestrzeń dla Tw...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w Domaradzu, w powiecie brzozowskim. Nieruchomość w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem. Budynek...

  • Sprzedam dom w Brzozowie

    Brzozów

    • 580 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni około 250 m2, położony na ponad 7-arowej działce, blisko centrum Brzozowa. Budynek do remontu, wybudowany w latach 70., składający się z: - p...

  • Dom na sprzedaż drewniano-murowany. 3 Km od Brzozowa.

    Stara Wieś

    • 160 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Dom drewniano-murowany zlokalizowany w miejscowości Stara Wieś w powiecie Brzozowskim na Podkarpaciu. Nieruchomość składa się z dwóch działek. Jedna działka jest zab...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA - Jeśli poszukujesz miejsca z dala od miejskiego zgiełku, w pięknych okolicznościach przyrody, masz pomysł na własny biznes, ta oferta jest dla Ciebie. Zapras...

  • Sprzedam dom w Brzozowie! OKAZJA!

    Brzozów

    • 439 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do zamieszkania w Brzozowie (woj. podkarpackie) o powierzchni 140m2, wybudowany 1992 roku na działce 5 arowej. Jestem pierwszym właścicielem domu. Dom składa się z:...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzciana

    • 540 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grabownica Starzeńska

    • 1 100 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 3 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Górki

    • 390 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kotań

    • 619 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Trzciana

    • 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Trzciana

    • 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Trzciana

    • 699 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 519 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przytulnego i przestronnego domu dla wieloosobowej rodziny, mamy idealną propozycję dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego...

  • Niebocko – dom w pięknym otoczeniu!
    1 / 18
    Niebocko – dom w pięknym otoczeniu!

    Niebocko

    • 550 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch domów jednorodzinnych posadowionych na przestronnej posiadłości otoczonej zieloną okolicą, a jednocześni...

  • Murowany dom pod Jasłem
    Murowany dom pod Jasłem

    Żółków

    • 369 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Drewniany dom w Jabłonce – gmina Dydnia
    Drewniany dom w Jabłonce – gmina Dydnia

    Jabłonka

    • 155 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Niebocku
    Dom w Niebocku

    Niebocko

    • 230 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sieklówka

    Sieklówka

    • 199 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Sieklówka, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowany, parter...

  • Dom 122 m² w Golcowej, stan surowy otwarty

    Golcowa

    • 289 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Dom w stanie surowym otwartym, zrealizowany na podstawie projektu Dom w Morelach – odbicie lustrzane biura projektowego ARCHON. Nieru...

  • Dom drewniano-murowany w miejscowości Dydnia
    Dom drewniano-murowany w miejscowości Dydnia

    Dydnia

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom drewniano-murowany w miejscowości Dydnia Oferuję na sprzedaż dom o konstrukcji drewniano-murowanej (pustak), położony w miejscowości Dydnia, będącej siedzibą gminy...

  • Nowy dom w Nowotańcu
    Nowy dom w Nowotańcu

    Nowotaniec

    • 750 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie
    1 / 4
    sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie

    Kołaczyce

    • 870 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom polozony w Kolaczycach, przy drodze krajowej Jaslo - Pilzno, na dzialce 0,38 ha (38 arow). Dom jest pietrowy, podpiwniczony, ogrodzony calkowicie. Powierzchnia calkowi...

  • Uroczy domek na Podkarpaciu
    1 / 9
    Uroczy domek na Podkarpaciu

    Grabówka

    • 110 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 2 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jest w spokojnej okolicy, niedaleko Sanoka i Brzozowa. W pobliżu strumyk i mili sąsiedzi. Dojazd bardzo dobry. Powierzchnia działki dwa ary. Prąd i szambo jest, możliwość podłą...

  • Dom Żółków gm. Jasło
    1 / 15
    Dom Żółków gm. Jasło

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zachodnim, w...

  • Dom Bukowsko,
    1 / 11
    Dom Bukowsko,

    Bukowsko

    • 470 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AKTUALIZACJA CENY Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Bukowsko, w spokojnej i kameralnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Budynek o p...

  • Dom Górki gm. Brzozów
    1 / 15
    Dom Górki gm. Brzozów

    Górki

    • 950 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w 2006 r. Nieruchomość znajduje się w Górkach, w gminie Brzozów....

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 479 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o przestronnym domu do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? U nas czeka na Ciebie idealna oferta! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Dom Bieździadka

    Bieździadka

    • 199 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Miło nam zaoferować Państwu dom o powierzchni użytkowej około 170 m2. Dodatkowo można zaadaptować strych dzięki czemu uzyskamy dodatkową przestrzeń mieszkalną. Nieruchomość m...

  • Dom Krzemienna

    Krzemienna

    • 275 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Murowany dom z cegły, z ogromnym potencjałem położony w Krzemiennej, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się 3- kondygnacyjny murowany budynek mieszkalny...

  • Dom Górki

    Górki

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 100 m, z ogromnym potencjałem położony w Górkach, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się parterowy drewniany budynek mieszkalny ora...

  • Dom Przysietnica

    Przysietnica

    • 350 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem położony w Przysietnicy, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się 3- kondygnacyjny murowany budynek mies...

  • Dom w Daliowej
    Dom w Daliowej

    Daliowa

    • 170 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Daliowa, w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni i krajobrazów, co zapewnia piękne widoki na okoliczn...

  • Dom Osobnica gm. Jasło,
    Dom Osobnica gm. Jasło,

    Osobnica

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA!!! >> Krótki opis nieruchomości: Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Osobnica (gmina Jasło), w samym sercu wsi. W zasięgu krótkiego...