• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Krosnem

(97)
  • Dom Korczyna podkarpackie
    1 / 16
    Dom Korczyna podkarpackie

    Korczyna

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom o powierzchni mieszkalnej 100 m2 oraz dużej użytkowej piwnicy i strychu. W domu znajdują się trzy pokoje, przechodnia kuchnia oraz łazienka, korytarz oraz przedsio...

  • Dom Dukla, Zielona
    1 / 15
    Dom Dukla, Zielona

    Dukla

    • 299 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 2 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom murowany położony w samym centrum Dukli, usytuowany na działce o powierzchni 4,29 ar. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomo...

  • Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,

    Dobieszyn

    • 920 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Dobieszynie, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, zag...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka
    1 / 7
    Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka

    Długie

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż drewniany dom mieszkalny położony w miejscowości Długie przy ul. Sanockiej. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni około 18 arów i stanowi a...

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • Dom Roztoki gm. Tarnowiec
    1 / 15
    Dom Roztoki gm. Tarnowiec

    Roztoki

    • 319 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z dala od miejskiego zgiełku zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą! Na sprzedaż solidny, murowany dom jednorodzinny z budynki...

  • Dom Lubatowa gm. Iwonicz-Zdrój,
    1 / 15
    Dom Lubatowa gm. Iwonicz-Zdrój,

    Lubatowa

    • 410 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubatowa, gmina Iwonicz-Zdrój, na 11-arowej, ogrodzonej działce. Budynek o powierzchni użytkowej...

  • Dom na sprzedaz
    1 / 9
    Dom na sprzedaz

    Korczyna

    • 220 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom drewniany na działce 1544 30 ar działka budowlana dom o powierzchni 80 m2 dom jest do Remontu więcej info pod tel

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z 3 mieszkaniami w Rymanowie Zdroju
    1 / 7
    Dom z 3 mieszkaniami w Rymanowie Zdroju

    Rymanów-Zdrój

    • 799 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 3 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Po remoncie w 2008 roku W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż nieruchomość w Rymanowie Zdroju, ok. 500m od ścisłego centrum i parku zdrojowego. Nieruchomość znajduje si...

  • Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,

    Żarnowiec

    • 1 290 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadba...

  • Dom Iwla gm. Dukla,
    1 / 15
    Dom Iwla gm. Dukla,

    Iwla

    • 1 250 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 270 m², położony na 29-arowej, w pełni ogrodzonej działce w miejscowości Iwla w gminie Dukla. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie
    1 / 15
    Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie

    Długie

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Archeon „Dom w Lukrecji”, położony na zadbanej, płaskiej działce o powierzchni 8,9 ara w miejscowości Długie k....

  • Dom Brzozów, Jana Kilińskiego
    1 / 11
    Dom Brzozów, Jana Kilińskiego

    Brzozów

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż drewniany dom jednorodzinny położony w samym sercu Brzozów. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2,75 ara, w doskonałej lokalizacji - w pobl...

  • Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/
    1 / 5
    Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/

    Łęki Dukielskie

    • 337 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek z możliwością wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny położony w Łękach Dukielskich w odległości około 15 km od Krosna,...

  • Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.
    1 / 11
    Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.

    Dobieszyn

    • 347 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od granic Krosna – administracyjnie w miejscowości Dobieszyn. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 16...

  • Wygodny dom do wykończenia w sercu natury
    1 / 16
    Wygodny dom do wykończenia w sercu natury

    Domaradz

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój dom w sercu natury – Domaradz 96 powiat brzozowski, woj. podkarpackie Położenie i lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, malowniczej miejscowości gminnej...

  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia
    1 / 9
    Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia

    Cergowa

    • 430 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 172 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta sprzedaży domu z przeznaczeniem na cele mieszkalne lub prowadzenia działalności z uwagi na korzystną lokalizację. Lokalizacja: [Cergowa, Dukla, Powiat Krośnieński] Powierz...

  • Nowy dom w Besku na dużej działce!
    1 / 6
    Nowy dom w Besku na dużej działce!

    Besko

    • 540 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w Besku na dużej działce o powierzchni 2000 m². Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy? Sprawdź tą wyjątkową ofe...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 99 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JASŁA!!! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości WARZYCE, g...