• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Krosnem

(258)
  • lokal jedlicze
    1 / 2
    lokal jedlicze

    Jedlicze

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze bloku w świetnej lokalizacji w centrum Jedlicza ul. Tokarskich 8/41 przy drodze głównej. Powierzchnia lokalu 50m2 Istnieje możliwość adap...

  • Lokal w Rymanowie
    1 / 8
    Lokal w Rymanowie

    Rymanów

    • 157 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 574 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Lokal w centrum Rymanowa Lokal o powierzchni 60. 74m Składający się z dwóch pomieszczeń Oraz toalety Wejście do lokalu z chodnika Piętro parter Lokal do własnej aranżacji...

  • Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,
    1 / 7
    Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,

    Wrocanka

    • 110 000 zł cena
    • 2 191 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 219 położonej w miejscowości Wrocanka, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość ma...

  • Działka budowlana Nowy Glinik gm. Tarnowiec,
    1 / 7
    Działka budowlana Nowy Glinik gm. Tarnowiec,

    Nowy Glinik

    • 40 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Nowy Glinik, gmina Tarnowiec. Nieruchomości posiadają wydane warunki zabudowy oraz aktualne...

  • Dom Roztoki gm. Tarnowiec
    1 / 15
    Dom Roztoki gm. Tarnowiec

    Roztoki

    • 319 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z dala od miejskiego zgiełku zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą! Na sprzedaż solidny, murowany dom jednorodzinny z budynki...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnowiec

    • 620 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni...

  • Działka Jabłonica Polska gm. Haczów
    1 / 6
    Działka Jabłonica Polska gm. Haczów

    Jabłonica Polska

    • 200 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1252 o powierzchni 57 arów (5700 m), położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jabłonica Polska, gmina Haczów. Parametry dz...

  • Działka budowlana Besko, Północna
    1 / 11
    Działka budowlana Besko, Północna

    Besko

    • 69 465 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane położone w Besku przy ul. Północnej. Każda z nieruchomości posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinneg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Czeluśnica gm. Tarnowiec
    1 / 15
    Działka budowlana Czeluśnica gm. Tarnowiec

    Czeluśnica

    • 169 900 zł cena
    • 4 571 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA CZELUŚNICA- 45,71 AR! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Czeluśnica, w województwie podkarpackim, w spokojnej i zielonej okolicy z d...

  • Dom Lubatowa gm. Iwonicz-Zdrój,
    1 / 15
    Dom Lubatowa gm. Iwonicz-Zdrój,

    Lubatowa

    • 410 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubatowa, gmina Iwonicz-Zdrój, na 11-arowej, ogrodzonej działce. Budynek o powierzchni użytkowej...

  • Dom na sprzedaz
    1 / 9
    Dom na sprzedaz

    Korczyna

    • 220 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom drewniany na działce 1544 30 ar działka budowlana dom o powierzchni 80 m2 dom jest do Remontu więcej info pod tel

  • Dom z 3 mieszkaniami w Rymanowie Zdroju
    1 / 7
    Dom z 3 mieszkaniami w Rymanowie Zdroju

    Rymanów-Zdrój

    • 799 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 3 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Po remoncie w 2008 roku W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż nieruchomość w Rymanowie Zdroju, ok. 500m od ścisłego centrum i parku zdrojowego. Nieruchomość znajduje si...

  • Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,

    Żarnowiec

    • 1 290 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadba...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 41 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze g...

  • Dom Iwla gm. Dukla,
    1 / 15
    Dom Iwla gm. Dukla,

    Iwla

    • 1 250 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 270 m², położony na 29-arowej, w pełni ogrodzonej działce w miejscowości Iwla w gminie Dukla. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie
    1 / 15
    Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie

    Długie

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Archeon „Dom w Lukrecji”, położony na zadbanej, płaskiej działce o powierzchni 8,9 ara w miejscowości Długie k....

  • Działka budowlana Świerzowa Polska gm. Chorkówka,
    1 / 6
    Działka budowlana Świerzowa Polska gm. Chorkówka,

    Świerzowa Polska

    • 80 000 zł cena
    • 1 761 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,61 ar, położona w miejscowości Świerzowa Polska, gmina Chorkówka. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 61 x 30. Na dzia...

  • Działka budowlana Besko, Wiejska
    1 / 13
    Działka budowlana Besko, Wiejska

    Besko

    • 89 000 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,84 ar, położoną w miejscowości Besko (powiat sanocki). Nieruchomość znajduje się w cichej i sp...

  • Dom Brzozów, Jana Kilińskiego
    1 / 11
    Dom Brzozów, Jana Kilińskiego

    Brzozów

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż drewniany dom jednorodzinny położony w samym sercu Brzozów. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2,75 ara, w doskonałej lokalizacji - w pobl...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 48 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośredni...