• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Krosnem

(258)
  • 1 / 4
    Działka blisko Jeziora Solińskiego

    Bóbrka

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 29 arów położona w miejscowości Bóbrka w sercu Bieszczad, gmina Solina, woj. podkarpackie.Idealna zarówno pod budowę domu całorocznego...

  • Marzysz o domu blisko Krosna?
    1 / 5
    Marzysz o domu blisko Krosna?

    Świerzowa Polska

    • 89 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości MÓJ DOM ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 9,61 ara, zlokalizowanej tuż przy granicy Krosna, w miejscowości Świerzow...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 99 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JASŁA!!! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości WARZYCE, g...

  • Działka Rymanów-Zdrój

    Rymanów-Zdrój

    • 2 924 000 zł cena
    • 19 491 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 19 491 m², położoną w malowniczej miejscowości Rymanowa Zdroju, obręb Deszno. Zgodnie z miejscowym planem...

  • Działka inwestycyjna - wysoki i szybki zysk

    Tarnowiec

    • 1 890 000 zł cena
    • 35 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Super okazja dla inwestora!Grunty z nasadzeniem jodłą kaukaską, która jest najczęściej wybieranym drzewkiem bożonarodzeniowym.Nasadzenia kilkuletnie z możliwością rozpoczęcia wycin...

  • Pomieszczenia użytkowe do wynajęcia
    Pomieszczenia użytkowe do wynajęcia

    Miejsce Piastowe

    • 25 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powiat Krośnieński posiada do wynajęcia pomieszczenia użytkowe znajdujące się w budynku przy ul. Markiewicza 19 w Miejscu Piastowym. Do wynajęcia są trzy segmenty składające się z...

  • Żyznów powiat strzyżowski 9ar 4 klasa 50400
    1 / 10
    Żyznów powiat strzyżowski 9ar 4 klasa 50400

    Żyznów

    • 50 400 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z miejscowości Żyznów ok 6 km od Strzyżowa,28 km od Rzeszowa Działka przy asfalcie,w pobliżu 2 nowe domy woda przy działce gaz 27 m od działki prąd 20 m od działk...

  • Malownicza działka siedliskowa 13.700m2

    Zimna Woda

    • 479 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przepiękna działka rolna o powierzchni 13.700m2 zlokalizowana w miejscowości Zimna Woda gmina Mszczonów.Kształt prostokąta o wymiarach 36 x 380,6 .Na działce znajduje się staw o w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ŻYZNÓW dojazd z asfaltowej drogi naokoło domy- 4600 1ar !!!
    1 / 9
    ŻYZNÓW dojazd z asfaltowej drogi naokoło domy- 4600 1ar !!!

    Żyznów

    • 138 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1994/3 Żyznów k Strzyżowa Działka w kształcie prostokąta ok 26 m szerokości i 119 m długości gaz,woda,prąd po drugiej stronie drogi kanalizacja:szambo bezodpływow...

  • Słoneczna działka pod Krosnem
    1 / 2
    Słoneczna działka pod Krosnem

    Szczepańcowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości MÓJ DOM przedstawia Państwu ofertę słonecznej działki położonej w miejscowości Szczepańcowa, gmina Chorkówka, o powierzchni 16 arów. Położona w drugiej linii z...

  • Działka 10 ar pod Krosnem
    1 / 2
    Działka 10 ar pod Krosnem

    Szczepańcowa

    • 10 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczepancowa pod Krosnem działka nr.1026/1 pod lasem wym.35/26m.droga z 2 stron a z 2 stron jest 15 ha.lasu Media na sąsiedniej działce działka opisana jest jako łąka.Powaznie zain...

  • Działka Godowa

    Godowa

    • 105 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w uroczej i malowniczej wsi Godowa w gminie Strzyżów. Działka ma wydane warunki zabudowy więc jest niezwykle atrakcyjna. Działka...

  • Działka Korczyna

    Korczyna

    • 135 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Planujesz budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w Ko...

  • Działka Lutcza

    Lutcza

    • 74 750 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lutcza - działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni ok. 25 arów w bardzo ładnym, widokowym miejscu; wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej; prąd, gaz i woda z w...

  • Działka budowlana- rekreacyjna
    1 / 7
    Działka budowlana- rekreacyjna

    Nowa Wieś

    • 365 000 zł cena
    • 2 935 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam: Działkę budowlana- rekreacyjna. Nr. 848/2 o pow.29,35ar.+ Droga Dojazdowa o 0.65ar. w miejscowości Nowa Wieś ko. Kolbuszowej. Posiada dojazd drogą utwardzoną, zezwolenie...

  • Inwestycja w Iwoniczu Zdroju – rozpoczęta budowa
    1 / 9
    Inwestycja w Iwoniczu Zdroju – rozpoczęta budowa

    Iwonicz-Zdrój

    • 279 000 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Łaski

    Łaski

    • 69 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka z potencjałem budowlanym - zabudowy zagrodowej, położona w miejscowości Łaski, gmina Jasło, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę (do w...

  • Dom bliźniaczy w miejscowości Lubatowa
    1 / 12
    Dom bliźniaczy w miejscowości Lubatowa

    Lubatowa

    • 189 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Iwonicz – dom z ogromnym potencjałem
    Iwonicz – dom z ogromnym potencjałem

    Iwonicz

    • 399 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości