• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brzóze Duże
  • Mądrzechowo
  • Drobin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Krosnem

(258)
  • Dom Jedlicze, Nad Skarpą
    Dom Jedlicze, Nad Skarpą

    Jedlicze

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma domami jednorodzinnymi, położona w miejscowości Jedlicze, powiat krośnieński. Okolica charakteryzuje się ciszą,...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie

    Rymanów-Zdrój

    • 627 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku w Rymanowie Zdroju o powierzchni 57.4m2, II piętro, 3 pokojowe ,kuchnia ,łazienka i oddzielna ubikacja, piwnica. Parking przy bloku. Do remontu łazienk...

  • Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis
    1 / 9
    Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis

    Głowienka

    • 120 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam-sprzedam działkę budowlaną w Głowience kolo Krosna przy ul.Franciszkańska19 to 8 ar na której znajduje sie domek plus 6 ar działki nad Lubatówką.- mniejsza działka np pod g...

  • Lokal Brzozów

    Brzozów

    • 10 000 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL DO WYNAJĘCIA 364,06 m | PARTER + PODDASZE UŻYTKOWE | DZIAŁKA 16,5 ARA | BRZOZÓW CENTRUM MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA KAŻDEJ KONDYGNACJI ODDZIELNIE (osobne wejścia na parter i podd...

  • Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy
    Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy

    Zmiennica

    • 525 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwu...

  • Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż
    Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż

    Leśniówka

    • 329 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku...

  • Dom Wietrzno gm. Dukla,
    Dom Wietrzno gm. Dukla,

    Wietrzno

    • 229 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, około 100-letni drewniany dom położony w miejscowości Wietrzno, który przeszedł kompleksową modernizację z zachowaniem swojego pie...

  • 1 / 3
    Lokal Brzozów

    Brzozów

    • 1 412 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy / biuro w centrum Brzozowa Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 56,47 m, położony w samym sercu Brzozów, w nowoczesnym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 479 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony w miejscowości Ustrobna, w pobliżu Krosna. Nieruchomość usytuowana jest na 15-arowej,...

  • Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 379 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 69 arów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych, zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomo...

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym budowany według projektu Dom w Telimach 2G. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z poddaszem użytkowym, o efektownym, now...

  • Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 135 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 25 arów, położona w Jasienicy Rosielnej. Działka będzie wydzielona z większej nieruchomości o powierzchni 53 arów. Istnieje r...

  • Mieszkanie Brzozów

    Brzozów

    • 332 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie / lokal usługowy centrum Brzozowa Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 55,4 m, położona w samym sercu Brzozowa, w nowym budynku...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 320 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękne siedlisko, położone w Brzozowie, na Podkarpaciu. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 90 m, z możliwością adaptacji poddasza co pozwala powiększyć p...

  • Dom Orzechówka

    Orzechówka

    • 340 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku położonego w malowniczej miejscowości Orzechówka, w gminie Jasienica Rosielna. To nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spoko...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w latach 2010-2015 r. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, w ot...

  • Lokal Brzozów

    Brzozów

    • 2 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 50 m, w świetnej lokalizacji, w pobliżu rynku w Brzozowie. Rozkład: sala sprzedaż, 2 pomieszczenia dodatkowe. Istn...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem, położony na działce o powierzchni ok. 5,85 ara, w centrum Brzozowa, zaledwie kilka kroków od szpitala. Roz...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem położony w Brzozowie, na osiedlu domów jednorodzinnych. Mam przyjemność zaprezentować Państw...

  • Dom Malinówka

    Malinówka

    • 230 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 1 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka o powierzchni 44 ary z rozpoczętą budową domu parterowego z poddaszem użytkowym, położona w malowniczej miejscowości Malinówka, w gminie Haczów. Nieruchom...