• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sienkiewicze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Krosnem

(18)
  • Lokal Brzozów

    Brzozów

    • 10 000 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL DO WYNAJĘCIA 364,06 m | PARTER + PODDASZE UŻYTKOWE | DZIAŁKA 16,5 ARA | BRZOZÓW CENTRUM MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA KAŻDEJ KONDYGNACJI ODDZIELNIE (osobne wejścia na parter i podd...

  • 1 / 3
    Lokal Brzozów

    Brzozów

    • 1 412 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy / biuro w centrum Brzozowa Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 56,47 m, położony w samym sercu Brzozów, w nowoczesnym...

  • Lokal Brzozów

    Brzozów

    • 2 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 50 m, w świetnej lokalizacji, w pobliżu rynku w Brzozowie. Rozkład: sala sprzedaż, 2 pomieszczenia dodatkowe. Istn...

  • Lokal użytkowy Brzozów
    1 / 4
    Lokal użytkowy Brzozów

    Brzozów

    • 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 18 m, na III piętrze w budynku handlowo-usługowym przy jednej z głównych ulic Brzozowa. W budynku winda. Lokal odnowiony bardzo jasny...

  • Lokal użytkowy Iwonicz gm. Iwonicz-Zdrój, Długa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Iwonicz gm. Iwonicz-Zdrój, Długa

    Iwonicz

    • 900 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 4 973 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony przy głównej drodze prowadzącej do Iwonicza-Zdroju. Nieruchomość jest bardzo dobrze rozpoznawalna, a d...

  • lokal jedlicze
    1 / 2
    lokal jedlicze

    Jedlicze

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze bloku w świetnej lokalizacji w centrum Jedlicza ul. Tokarskich 8/41 przy drodze głównej. Powierzchnia lokalu 50m2 Istnieje możliwość adap...

  • Lokal w Rymanowie
    1 / 8
    Lokal w Rymanowie

    Rymanów

    • 157 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 574 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Lokal w centrum Rymanowa Lokal o powierzchni 60. 74m Składający się z dwóch pomieszczeń Oraz toalety Wejście do lokalu z chodnika Piętro parter Lokal do własnej aranżacji...

  • Lokal użytkowy Korczyna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Korczyna

    Korczyna

    • 8 050 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    PRZESTRZEŃ DLA TWOJEGO BIZNESU Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 230 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku usługowego w Kroczynie. To...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jedlicze, lokal handlowo-usługowo-magazynowy na wynajem, ok. 700...

    Jedlicze

    • 18 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM LOKALU – ok. 700 m² – JEDLICZE, ul. Rynek 7 obok Urzędu Gminy (dawne Tesco, obecnie Chiński Market) Powierzchnia: ok. 700 m² Rodzaj lokalu: handlowy / usługowy / magazy...

  • Na wynajem lub sprzedaż 2 budynki Bzianka, gmina Rymanów
    1 / 11
    Na wynajem lub sprzedaż 2 budynki Bzianka, gmina Rymanów

    Bzianka

    • 5 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lub sprzedaż dwa budynki użytkowe, położone na działkach o łącznej powierzchni 12,36 ar, w miejscowości Bzianka, w gminie Rymanów, w powiecie krośnieńskim. Budynek głó...

  • Lokal handlowy 330 mkw. parter Jasienica Rosielna
    1 / 6
    Lokal handlowy 330 mkw. parter Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 7 500 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 330 mkw., położony w centrum Jasienicy Rosielnej, w gminie Jasienica Rosielna, w powiecie brzozowskim. Orzechówka – 2,6 km, Blizne – 3 km...

  • Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa
    1 / 3
    Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa

    Brzozów

    • 2 450 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 3 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni odnowiony budynek komercyjny o pow. 741,47 m², położony w doskonałej lokalizacji w Brzozowie przy ul. Mickiewicza. Obiekt stoi na działkach o łącznej powierzchn...

  • Pomieszczenia użytkowe do wynajęcia
    Pomieszczenia użytkowe do wynajęcia

    Miejsce Piastowe

    • 25 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powiat Krośnieński posiada do wynajęcia pomieszczenia użytkowe znajdujące się w budynku przy ul. Markiewicza 19 w Miejscu Piastowym. Do wynajęcia są trzy segmenty składające się z...

  • Lokal Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 165 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny! Brzeżanka, budynek usługowo-handlowy ok. 260 m2 składający się z dwóch kondygnacji, użytkowany jako magazyn; media: prąd przemysłowy, gaz, woda z wodociągu; istnieje...

  • Lokal Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle przestronnego mieszkania, położonego na parterze 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Jasienicy Rosielnej. Nieruchomość o powierzchni 1...

  • Lokal Godowa

    Godowa

    • 699 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża obniżka ceny!!! Godowa gm. Strzyżów - do sprzedania budynek mieszkalno - usługowy na działce o powierzchni 38 arów. Dojazd do posesji bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Podł...

  • Lokal Zimna Woda

    Zimna Woda

    • 1 000 zł cena
    • 37 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu kompleks nieruchomości usytuowanych w miejscowości Zimna Woda ( Gmina Jasło - ok. 3,7ha ) przy DK28. Miejsce jest ogrodzone, posiada zamykany wjazd na klu...

  • Lokal Dukla

    Dukla

    • 989 900 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż zabytkową kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum Dukli, w pierzei północnej, oznaczonej prestiżowym adresem Rynek 1....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Jasło - Lokal do wynajęcia (Handlowo-Usługowy, Biuro).

    Jasło

    • 750 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 18 m². Lokal znajduje się w budynku przy ul. Jagiełły 56. (budynek koło Agro Marketu). Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie...

  • Jasło - Lokal do wynajęcia (Handlowo-Usługowy, Biuro).

    Jasło

    • 750 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jasło - Lokal do wynajęcia (Handlowo-Usługowy, Biuro). Od 08.2022 r. Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 18 m². Lokal znajduje się w budynku przy ul. Jagiełły 56. (budynek...

  • 1 / 4
    Wynajmę lokal biurowo-usługowy ok. 50m2 w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wy...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 685 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów, ul. Przecławczyka - do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 22,83 m2 na pierwszym piętrze kamienicy; szerokie zewnętrzne schody; istnieje możliwość podzielenia lokalu na dwa...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 11 900 zł cena
    • 586 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do wynajęcia nową halę magazynowo - produkcyjną usytuowaną w pobliżu centrum miasta Jasła, na ul. Żeromskiego. Obiekt idealnie wpisuje się w działalność komer...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 500 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu cztery lokale biurowe pod wynajem usytuowane w budynku handlowo-usługowym przy ul. Bednarskiej. Prezentowane lokale stanowią cztery jasne i komfortowe pomies...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 469 900 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 1 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną o długoletniej tradycji i niesamowitym klimacie. W otulinie pięknego Rezerwatu Przyrody Golesz,...

  • 1 / 4
    Lokal Jasło

    Jasło

    • 1 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu 10 lokali pod wynajem usytuowanych w budynku hotelu / restauracji w Jaśle przy ul. Floriańskiej. Prezentowane lokale stanowią jasne i samodzielne pomieszczen...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 2 459 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 833 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż kompleks budynków biurowo - technicznych zlokalizowany w Jaśle przy ul. 3-go Maja. W skład prezentowanego kompleksu wchodzi budyne...

  • Lokal Krzemienna

    Krzemienna

    • 3 199 900 zł cena
    • 17 833 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż unikatową ofertę bardzo dobrze prosperującego Ośrodka Wypoczynkowego położonego w niezwykle malowniczej dolinie Sanu na Pogórzu Dynowskim, z zapier...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 649 900 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 611 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Czy chcesz ochronić swój kapitał przed inflacją? Jesteś inwestorem poszukującym okazji na rynku? Lubisz niepowtarzalne nieruchomości? Jeśli tak to mamy przyjemność zaprezentować...

  • Lokal gmina Kołaczyce Bieździadka

    Kołaczyce

    • 139 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w samym centrum miejscowości Bieździadka. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla pr...

  • Lokal Bieździadka

    Bieździadka

    • 139 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w samym centrum miejscowości Bieździadka. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla przed...

  • Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw.
    1 / 15
    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw.

    Grabownica Starzeńska

    • 2 000 000 zł cena
    • 885 m2 powierzchnia
    • 2 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni użytkowej 885 mkw. z utwardzonym placem, posadowiona na działkach w użytkowaniu wieczystym, o łącznej powierzchni 78,23 ar w G...

  • Lokal użytkowy Jasło
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jasło

    Jasło

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 678 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych zlokalizowany w Jasło przy ul. 3 Maja. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest kompleks obejmu...

  • Lokal użytkowy Jasło
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jasło

    Jasło

    • 600 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany w Jaśle przy ul. 3-go Maja. Na sprzedaż obiekt komercyjny stanowiący budynek biurowo-techniczny z za...

  • Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja
    1 / 4
    Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wyk...

  • Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,

    Gwoźnica Górna

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, położona na działce nr 1317/3 o powierzchni 23 ar + dodatkowe 30 ar do zagospodarowania, w miejscowości Gwoźnic...

  • Lokal użytkowy Osiek Jasielski
    Lokal użytkowy Osiek Jasielski

    Osiek Jasielski

    • 1 299 999 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KAMIENICA HANDLOWO-USŁUGOWA W ŚCISŁYM CENTRUM GOTOWA INWESTYCJA Z DOCHODEM I POTENCJAŁEM ROZWOJU Na sprzedaż narożna kamienica o charakterze handlowo-usługowym, położona w absolutn...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 999 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów - do sprzedania dobrze prosperujący ośrodek narciarski o powierzchni ok. 6 ha, na którym znajdują się trzy trasy zjazdowe: z dwoma wyciągami 70 m dla dzieci, wyciągiem tal...

  • Lokal do wynajęcia w Strzyżowie
    Lokal do wynajęcia w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 26m2 na parterze w centrum Strzyżowa na ul. Słowackiego 26A . Przeznaczony na działalność usługową np. kosmetyczną , biurową lub handlową . telefo...

  • Lokal użytkowy Jasło, Rynek
    Lokal użytkowy Jasło, Rynek

    Jasło

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    >>Krótki opis nieruchomości Na wynajem lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Rynek 11. Nieruchomość znajduje się w narożnej kamienicy, w doskonale widocznym mie...

  • Lokale do wynajęcia, lokal na start, sklep internetowy, biuro
    1 / 4
    Lokale do wynajęcia, lokal na start, sklep internetowy, biuro

    Jasło

    • 1 196 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o powierzchni 61m2, 52m2 Wynajem skierowany dla branży: usługowo-handlowej, sklepy internetowe, medycznej, wszelkiego rodzaju biura rachunkowe...

  • NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-ADMINISTRACYJNA JASŁO
    NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-ADMINISTRACYJNA JASŁO

    Jasło

    • 2 799 999 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker REPREZENTACYJNY OBIEKT Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM Na sprzedaż wyjątkowy budynek bi...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 800 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż sprawny technicznie, funkcjonalny i w pełni wyposażony Stok Narciarski położony w Strzyżowie, w województwie podkarpackim, zaledwie 30 km od Rzeszowa i 70 km od Tarnowa...