• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Będzin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 421)
  • Kawalerka, blisko UMED - Dworcowa 5, Śródmieście
    1 / 8
    Kawalerka, blisko UMED - Dworcowa 5, Śródmieście

    Bytom

    • 900 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka przy ulicy Dworcowej 5. -Nieruchomość- Powierzchnia 23 m2 . Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- Mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków, Aleja Młodych
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków, Aleja Młodych

    Siemianowice Śląskie

    • 349 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rezerwacja !!! Super oferta tylko u nas!!! Prezentujemy Państwu świetnie położone, rozkładowe  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75m2, znajdujące się w Siemianowicach Śląskich...

  • Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments
    Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments

    Katowice

    • 1 107 377 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    ENGLISH BELOW Na sprzedaż wyjątkowa oferta – dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do u...

  • Mieszkanie Sosnowiec Dańdówka, ul. Kalinowa
    1 / 13
    Mieszkanie Sosnowiec Dańdówka, ul. Kalinowa

    Sosnowiec

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż świetne mieszkanie w Sosnowcu na Dańdówce o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą,  a co za tym idzie piętro nie stanowi problemu :)...

  • Mieszkanie Katowice, Gliwicka
    Mieszkanie Katowice, Gliwicka

    Katowice

    • 592 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkan...

  • Mieszkanie Katowice Wełnowiec ul. Józefowska

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowie...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum
    1 / 12
    Mieszkanie Sosnowiec Centrum

    Sosnowiec

    • 262 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w samym centrum Sosnowca przy ul. Warszawskiej 7. Lokal usytuowany w świetnej lokalizacji tzw. patelnia, czyli jedno z najbard...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    FUNKCJONALNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD 01 CZERWIEC 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Katowicach, Piotrowicach przy ulicy Żurawia. To słonec...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom
    1 / 4
    Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom

    Katowice

    • 990 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam duże mieszkanie inwestycyjne lub zamienię na nowy dom. Mieszkanie jest w centrum miasta Katowice, Śródmieście, okolica Pałacu Młodzieży mieszkanie 97 m2 na 2 piętrze z ba...

  • Nieruchomość - Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 432 450 zł cena
    • 21 437 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY PRAWA WŁASNOŚCI UDZIAŁU W 3/24 CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ROMANA MAJEWSKIEGO ZAWISŁY...

  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Heleny Modrzejewskiej

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Modrzejewskiej

    • 414 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Wojciecha Korfantego

    Katowice » ul. Korfantego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej Superjednostc...

  • Działka Sosnowiec Zagórze

    Sosnowiec » Zagórze

    • 676 000 zł cena
    • 1 690 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w dzielnicy Zagórze, okolica ulicy Lenartowicza. Powierzchnia 1690m2. Szerokość od ulicy 13m, długość 13...

  • Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka
    Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka

    Bytom

    • 2 560 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej kamienicy w Bytomiu przy ulicy Olejn...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną

    Sosnowiec

    • 220 000 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 818 m2 w spokojnej zielonej części Sosnowca ul, Kolonia Cieśle. Druga linia zabudowy więcej informacji podam mailem lub telefonicznie zapraszam. cena 220...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,40 m², Bytom

    Bytom

    • 199 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłu...

  • Dom, 130,34 m², Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 127 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 27/01/2026 roku GL1G/GU/1226/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Kawalerkę sprzedam
    Kawalerkę sprzedam

    Mysłowice

    • 185 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę własnościową w budynku 3 piętrowym na parterze. Mysłowice ul. Armii Krajowej obok kauflandu. Powierzchnia 31 m kw. Pokój, kuchnia, łazienka + piwnica 4 m kw. Ogr...

  • Sprzedam mieszkanie 50,72 m2
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 50,72 m2

    Sosnowiec

    • 399 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Sosnowcu na ul. Gwiezdnej, o powierzchni 50,72 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze sześciopiętrowego...

  • Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego
    1 / 5
    Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego

    Katowice

    • 499 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Osiedle Paderewskiego, ul. Sowińskiego Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie przygotowane jako gotowiec inwestycyjny. Lokal jest kompletny, umeblowany i od razu gotowy do wynajmu...