• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Góra Świętej Anny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 421)
  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 613 401 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,87 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 649 839 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 666 016 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,83 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 528 395 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,49 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 490 776 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 37,13 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 721 136 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 58,51 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 656 742 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 52,33 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 650 153 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,63 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 511 952 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,23 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 536 943 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,7 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - t...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 609 560 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,76 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 534 528 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,96 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Piekary Śląskie

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka z WZ z domkiem holenderskim na MAZURACH - Stare Juchy

    Katowice

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Działka Siewierz

    Siewierz

    • 195 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1896 m, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Siewierz, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Szerokość od ulicy: ok....

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 99 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rogoźnik, do wydzielenia z większej działki działkę o powierzchni ok 400m2 na mały dom. Wymiary 13,7x30x7,3x31m Wjazd na działkę z drogi utwardzonej należącej do gminy, w której...

  • Lokal użytkowy Katowice Koszutka
    Lokal użytkowy Katowice Koszutka

    Katowice

    • 35 404 zł cena
    • 1 242 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA BUDYNEK PRZEMYSŁOWY o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z końca lat 90-tych XX wieku wykonany w konstrukcji szkieletowej jednokondygna-cyjny o układzie...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 740 175 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania obok Parku Śląskiego! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 53,25m 2 składa się: -...

  • Działka budowlana Mysłowice Wesoła, 3 Maja
    Działka budowlana Mysłowice Wesoła, 3 Maja

    Mysłowice

    • 570 000 zł cena
    • 1 926 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działki w Mysłowicach - dzielnica Wesoła Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 1926 m² w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Wesoła w Mysłowica...