• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczyrk +20 km
  • Zabrze +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczyrkiem

(186)
  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 816 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m², położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 658 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 22 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielką Czantorię, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. Lokalizacja, która realnie pracuje na...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 955 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielka Czantoria, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. To lokalizacja, która realnie na sieb...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 692 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 30 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 2 766 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 30 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 89,95 m², położony na IV piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i k...

  • Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!
    1 / 15
    Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38 mkw. położonego n...

  • Mieszkanie blisko centrum
    Mieszkanie blisko centrum

    Bielsko-Biała

    • 332 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieście w województwie Śląskim. Mieszkan...

  • Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w niskim bloku.
    Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w niskim bloku.

    Bielsko-Biała

    • 439 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    REZERWACJA ! Mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej wygodnego rodzinnego gniazdka z zachwycającym widokiem na góry. Znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku w Bielsku-Białe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe
    1 / 8
    Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie M4 o powierzchni 64m2 na ulicy Łagodnej, osiedle Langiewicza, bezproblemowy parking, niski 4 piętrowy blok - lokal na pierwszym piętrze, niskie opłaty. Samo osiedle jest...

  • FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE
    1 / 4
    FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE

    Bielsko-Biała

    • 485 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popula...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 620 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PREZENTUJEMY przestronny i widokowy LOKAL MIESZKALNY O POW. 65,5 M2. Z balkonu widok na panoramę Beskidów. Lokal numer 10B ostatnia szansa na rezerwację w tej cenie. Zapraszam do...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ostatnie 2 apartamenty w prestiżowym kompleksie w Ustroniu idealne do życia i inwestycji Nowoczesne apartamenty w otoczeniu beskidzkiej przyrody to idealna propozycja zarówno do s...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. Myśliwska

    Ustroń » ul. Myśliwska

    • 720 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament nr: 24B/2 Ustroń, ul. Myśliwska Zapraszamy do zakupu APARTAMENTU PREMIUM w Ustroniu na kameralnej inwestycji blisko centrum miasta. PANORAMA BESKIDÓW- to 12 komfo...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 330 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa niższa cena! Mieszkanie 51 m w centrum Skoczowa 330 000 zł Jeśli lubisz kamienice, wysokie pomieszczenia i naturalne światło wpadające przez duże okna, to miejsce jest właśni...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 650 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć po pracy, cieszyć się spokojem i jednocześnie mieć blisko do centrum? To mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na s...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 675 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które łączy ciszę, zieleń i bliskość miasta? Ta oferta w Ustroń spełni oczekiwania zarówno osób marzących o życiu w górach, jak i inwestorów szukających bezpiec...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 518 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LUKSUSOWY, NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT. Apartament znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu (przy ul. Bładnickiej) w Międzyświeciu pomiędzy Ustroniem i Skoczowem. Lokal...

  • Mieszkanie Ustroń ul. Andrzeja Brody

    Ustroń » ul. Brody

    • 1 700 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 14 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    UWAGA: SPRZEDAŻ DOTYCZY CAŁOŚCI DWA APARTAMENTY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 115 m (JEDNA KSIĘGA WIECZYSTA). BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU POJEDYNCZEGO MIESZKANIA. Dwa apartamenty w centrum...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 470 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ostatni Apartament z ogrodem i widokiem na góry z tarasu. Zapraszam na prezentację i do rezerwacji już dziś w cenie promocyjnej. O POW. 42,6 M2 Inwestycja jest w trakcie re...

  • Mieszkanie Ustroń

    Ustroń

    • 995 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    W sercu zielonego Ustronia, w cichej i kameralnej części miasta, czeka na nowego właściciela wyjątkowy, dwupoziomowy apartament. Położony zaledwie kilka minut spacerem od centrum,...