• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabrze +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczyrkiem

(186)
  • Stylowy apartament w górach – gotowy do zamieszkania lub inwestyc...

    Ustroń

    • 229 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 17 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • CENA PROMOCYJNA apartament z miejscem parkingowym i ogródkiem

    Ustroń

    • 528 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Wyjątkowa oferta dla rodziny APARTAMENT Z GARAZEM

    Skoczów

    • 675 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • SUPER OFERTA 0% prowizji

    Skoczów

    • 402 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 560 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kontakt pod numerem telefonu: [tel] Polecamy mieszkanie, 4 pokoje, dwupoziomowe, na piętrze od strony wschodniej, powierzchnia użytkowa 72,36 m2. Apartament jest gotowy do s...

  • Mieszkanie Ustroń, os. Manhatan
    Mieszkanie Ustroń, os. Manhatan

    Ustroń

    • 525 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Ustroń - NOWA CENA - 525.000 !!!! Sprzedam mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji z panoramicznym widokiem na Beskid Śląski. Cena: 8 228,84 zł/m jedna z najniższych w okolicy...

  • gotowiec inwestycyjny

    Ustroń

    • 375 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 17 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Kawalerka 32,8 mkw z balkonem i dużą kuchnią.
    Kawalerka 32,8 mkw z balkonem i dużą kuchnią.

    Bielsko-Biała

    • 262 222 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki). Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku w Bi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Ustroń, Świerkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Ustroń, Świerkowa

    Ustroń

    • 670 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Ustroń Polana. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku na 1. p...

  • Mieszkanie Skoczów, Gustawa Morcinka
    1 / 9
    Mieszkanie Skoczów, Gustawa Morcinka

    Skoczów

    • 530 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Skoczowie, przy ulicy Gustawa Morcinka. Skoczów to malownicze miasto z bogatą historią i pięknymi krajobrazami, oferując...

  • Mieszkanie Ustroń ul. Kamieniec

    Ustroń » ul. Kamieniec

    • 895 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyobraź sobie poranki z aromatem kawy unoszącym się nad zielonymi wzgórzami i wieczory, w których ciszę przerywa jedynie szum buków Właśnie tutaj, w sercu malowniczego Ustronia, cz...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 270 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Na sprzedaż kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w świetnej lokalizacji - idealnej zarówno do zamieszkania , jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie ma niew...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Aleksandra Teofila Lenartowicza
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Aleksandra Teofila Lenartowicza

    Bielsko-Biała

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bielsko-Biała oś. Złote Łany ul. T. Lenartowicza komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT OD NAJEMCY!!! Do wynajęcia przytulne i...

  • Kawalerka 29 m2 idealna na START
    1 / 10
    Kawalerka 29 m2 idealna na START

    Skoczów

    • 230 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, którą możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie ! Kawalerka z dużym potencjałem Na sprzedaż kawalerka o po...

  • Mieszkanie Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 620 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LUKSUSOWY, NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT. Kupujący nie płaci prowizji do biura nieruchomości ani podatku PCC. Apartament znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu (przy...

  • M3, 2 pokojowe z balkonem na osiedlu Słonecznym
    M3, 2 pokojowe z balkonem na osiedlu Słonecznym

    Bielsko-Biała

    • 375 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    REZERWACJA Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić Na sprzedaż słoneczne  2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.Michałowicza Cena...

  • Mieszkanie Żywiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Żywiec,

    Żywiec

    • 3 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Żywiec ścisłe centrum  Do wynajęcia lokal mieszkalny 90 m2 Parter 3 pokoje 2 balkony Miejsce parkingowe Po remoncie Odstępne 3 300 zł/mc plus media Żywiec centrum miasta - mieszk...

  • Mieszkanie Żywiec, Południowa
    1 / 11
    Mieszkanie Żywiec, Południowa

    Żywiec

    • 365 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Żywiec Os. 700-lecia 3 pokoje Piętro lV/lV Balkon Piwnica Po remoncie Cena: 365 000 zł Osiedle 700-lecia, zadbane, przytulne, jasne mieszkanie położone na IV piętrze IV piętroweg...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Twórcza
    1 / 15
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Twórcza

    Bielsko-Biała

    • 310 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest kompromisem, lecz rozsądnym i świadomym wyborem - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzch...

  • WYSOKI STANDARD dwa nowoczesne apartamenty, sprzedawane wyłącznie...

    Ustroń

    • 1 278 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 13 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości