• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczyrk +20 km
  • Zabrze +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczyrkiem

(186)
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 530 978 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zamieszkaj w centrum Bielska-Białej Proponowany apartament, w stanie deweloperskim, z windą, o powierzchni 44,62 mkw to: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łaz...

  • Apartament na parterze z tarasami Ustroń
    1 / 16
    Apartament na parterze z tarasami Ustroń

    Ustroń

    • 749 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66A o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż apar...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 389 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mieszkanie z duszą w centrum miasta. Lokal idealny na Twoją działalność! Nowa cena! Szukasz prestiżowej i strategicznej lokalizacji dla swojej kancelarii, gabinetu lekarsk...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 799 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | Prestiżowe 130,58 mkw w zabytkowej kamienicy Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 130,58 mkw, usytuowane na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w...

  • Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem – ul. Dębowa 4, Bielsko-Biał...

    Bielsko-Biała

    • 349 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Magdalena Kucharska
    Agentka nieruchomości

  • 1 / 3
    Mieszkanie Bielsko-Biała Trzy Lipki rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 558 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Pierwsze M3 dla rodziny Oferujemy do sprzedania mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze segmentu - budynku jednopiętrowego w zabudowie szeregowej o powierzchni 62 mkw...

  • 3-pokojowe. brak prowizji.

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bielsko-Biala.350 tysięcy złotych. 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z pięknym widokiem w świetnej lokalizacji. Bu...

  • Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka
    1 / 15
    Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    | Na sprzedaż M4, widokowe, Os. Słoneczne - nowa cena!!! Oferujemy do sprzedaży zadbane (w stanie do wprowadzenia) mieszkanie, o powierzchni 61,52 mkw, położone na Osiedlu S...

Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 699 453 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Nowe apartamenty w prestiżowej TOP lokalizacji - Śródmieściu Bielska-Białej Marzysz o życiu w rytmie miasta, otoczony kulturą i historią, jednocześnie ciesząc się k...

  • Widokowy apartament w kurorcie Kozubnik

    Porąbka » ul. Kochana

    • 429 999 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament nr 52 o powierzchni 28,45 m², położony na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowym Kurorcie Kozubnik. Z okien rozpościera się...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 437 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 399 441 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Lokalizacja: Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, doskonała komunikacja, nowo powstałe osiedle realizowane...

  • Mieszkanie Wisła, Juliana Ochorowicza
    1 / 12
    Mieszkanie Wisła, Juliana Ochorowicza

    Wisła

    • 690 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż apartament o powierzchni 40m2 mieszczący się w obiekcie Magic Ski & Bike Wisła położony w miejscowości Wisła...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 609 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BUKOWE PRZEDMIEŚCIA zlokalizowane przy ul Listopadowej w Bielsku Biała to wyjątkowe Apartamenty o wyjątkowej architekturze Miejsce jedyne w mieście gdzie nie tylko wszystko co n...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wisła

    • 895 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 323 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała » Stare Bielsko

    • 495 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała » Stare Bielsko

    • 479 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 185 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości