• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sucha Beskidzka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczyrkiem

(186)
  • Wisla Glebce M3 54m2 garaz

    Wisła

    • 440 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wisla -Glebce. Mieszkanie-M3 -1 pietro 54m2 z garażem i dzialka10m x 40m, wydzielonej ze Wspolnoty Mieszkaniowej-Lesny Zakątek,w pobliżu PKS, PKP sklep, Zajazd Glebce -stok narciar...

  • 3 Pokojowe Mieszkanie Złote Łany

    Bielsko-Biała

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bardzo fajne 3 Pokojowe Mieszkanie z dużym balkonem z fajnym widokiem z 9 piętra niecałe dwa lata temu odświeżone z wymianą wszystkich drzwi mebli sprzętu podłogi czynsz 4...

  • Widokowe M3 z niskim czynszem w niskim bloku na Złotych Łanach

    Bielsko-Biała

    • 239 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednio od właściciela - bez prowizji 0% Sprzedam 2-pokojowe wygodne mieszkanie o pow. 36,21 m2, zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na os. Złote Łany w Biel...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Złote Łany

    Bielsko-Biała » Złote Łany

    • 245 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednia - bez prowizji Sprzedam 2-pokojowe wygodne mieszkanie o pow. 36,21 m2, zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Okna P...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3-pokojowy lokal mieszkalny umeblowany o pow. 62 m2. Zlokalizowany na niskim parterze w domu wolnostojącym w Hałcnowie, w Bielsku-Białej. Oddzielne wejście z zewnątr...

  • Sprzedaż lokalu mieszkalnego Żywiec.
    Sprzedaż lokalu mieszkalnego Żywiec.

    Żywiec

    • 583 500 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofero...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie własnościowe po gen.remoncie.Świetna lokalizacja

    Andrychów

    • 250 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie własnościowe po generalnym remoncie do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja blisko parku kościoła przychodni szkoły sklepów przystanku miejskiego basenu.

  • Mieszkanie Andrychów

    Andrychów

    • 240 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Lenartowicza w Andrychowie. Budynek ocieplony z nową elewacją. Zadbana i...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Andrychów

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Andrychów

    • 750 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Andrychów

    • 650 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 570 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 770 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Andrychów

    • 560 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kobiernice

    • 292 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 392 534 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzezinka

    • 330 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 3 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Andrychów ul. al. Włókniarzy

    Andrychów » al. Włókniarzy

    • 269 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIeszkanie bardzo dobrze zlokalizowane, spokojnie a zarazem wszystko w pobliżu. Mieszkanie dwustronne, okna salonu wychodzą na zieloną część - bez samochodów. Bardzo ładne rozm...

  • Mieszkanie Andrychów

    Andrychów

    • 459 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Osiedle Lenartowicza zaperzania pełną infrastrukturę mieszkańcom, szkoła, przedszkole, sklepy, basen wszystko na wyciągnięcie ręki. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze z oknami...

  • Mieszkanie Pierściec rynek pierwotny ul. al. Jarzębinowa

    Pierściec » al. Jarzębinowa

    • 470 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam do obejrzenie wideo ze spaceru po domu 81m2: [url] [url] **Mieszkanie gotowe do sprzedaży** Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz". Cztery moduły do...

  • Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.
    1 / 16
    Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.

    Goczałkowice-Zdrój

    • 560 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy Państwu na sprzedaż nowe, solidnie wykonane apartamenty na parterze - pozostało 1 mieszkanie oraz na 1 piętrze - pozostały 4 mieszkania położone w miejscowości uzdrowiskow...

  • Mieszkanie Andrychów ul. Włókniarzy

    Andrychów » pl. Włókniarzy

    • 315 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIeszkanie w spokojnej części Andrychowa ale zarazem w bezpośredniej bliskości centrum. W pobliżu przedszkola, żłobek, sklepy i przystanek autobusowy. Powierzchni 53,14m2...

  • Mieszkanie Jarząbkowice

    Jarząbkowice

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem! - Jarząbkowice, gmina Pawłowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m² położone w cichej, zielonej okolicy w mi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Andrychów

    • 630 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 61,06 m², Cieszyn

    Cieszyn

    • 386 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej wyodrębniony lokal mieszkalny nr 32 w budynku nr 3 przy ul. Stanisława Moniuszki w miejscowości Cieszyn w gm...

  • Mieszkanie Andrychów, Włókniarzy
    1 / 4
    Mieszkanie Andrychów, Włókniarzy

    Andrychów

    • 252 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Super cena, czysta księga wieczysta, widok na spokojną część osiedla. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie, położone w bardzo dobrej lokalizacji w Andrychowie. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Andrychów
    1 / 12
    Mieszkanie Andrychów

    Andrychów

    • 570 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 65.8 mkw w Andrychowie. Mieszkanie jest bardzo przytulne, gustownie urządzone ( wszystkie meble zostają ) o wysokim standardzie...

  • IDEALANE POD INWESTYCJĘ Z BALKONEM

    Cieszyn

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Przytulne mieszkanie Cieszyn, os. Pogórze
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie Cieszyn, os. Pogórze

    Cieszyn

    • 460 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA: ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Szukasz miejsca, które łączy spokój z doskonałą infrastrukturą? A może inwestycji pod...

  • Stylowe mieszkanie dwupoziomowe z balkonami!
    1 / 16
    Stylowe mieszkanie dwupoziomowe z balkonami!

    Andrychów

    • 739 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób pracujących zdalnie, które szukają komfortowej i dobrze zorganizowanej przestrzeni do życia. Dwupoziomowy układ mieszkania pozwala wy...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • Mieszkanie Mnich
    Mieszkanie Mnich

    Mnich

    • 179 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie z potencjałem stwórz swoje miejsce na Bielskiej w Mnichu Marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To właśnie tutaj możesz stworzyć swoj...

  • Mieszkanie Cieszyn ul. Jana Matejki

    Cieszyn » ul. Matejki

    • 470 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,4 m², należące do wspólnoty mieszkaniowej położone na wysokim parterze w solidnym, ocieplonym budynku z grubej cegły. To idealna propozycja...

  • Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna
    1 / 12
    Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna

    Mnich

    • 320 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Jasne i przestronne mieszkanie z klimatem które pokochasz od pierwszego wejścia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m², położone na poddaszu w spokojnej miejscowo...

  • Bezczynszowe mieszkanie
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie

    Andrychów

    • 369 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania z niskimi kosztami oraz własnym garażem i ogródkiem? Albo spokojnego i przytulnego miejsca dla rodziny? A może jesteś inwestorem i szukasz nieruchom...