• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczyrk +20 km
  • Zabrze +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczyrkiem

(186)
  • Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!
    1 / 10
    Wynajem mieszkania w Aleksandrowicach, w Bielsku-Białej!!!

    Bielsko-Biała

    • 2 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Położone na 2 piętrze, z widokiem na Szyndzielnię. Balkon, zamykany blok i zamykane piętro, na domofon. W pobliżu szkoły, ośr...

  • Mieszkanie w kamienicy art deco z miejscem postojowym
    1 / 11
    Mieszkanie w kamienicy art deco z miejscem postojowym

    Bielsko-Biała

    • 699 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SUPER OFERTA, GÓRNE PRZEDMIEŚCIE, BLISKO ŚCISŁEGO CENTRUM, MIESZKANIE 3 POKOJOWE, PO REMONCIE, MIEJSCE POSTOJOWE 3 pokojowe mieszkanie w stylowej kamienicy art deco o powierzchni...

  • Mieszkanie w Skoczowie Górny Bór 82 mkw

    Skoczów » ul. Górny Bór

    • 580 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :)Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Górny Bór w Skoczówie. Lokal w...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 435 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | ​Słoneczne M4 z widokiem na Beskidy - ul. Grottgera, Centrum Bielska-Białej Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem serce Bielska-Białej z kojącą panoramą g...

  • REZERWACJA apartament do wynajęcia z antresolą i dwoma tarasami

    Ustroń

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Lokal mieszkalny - Żywiec

    Żywiec

    • 73 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt. BB1B/GUp-s/114/2023) sprzeda w drodze konkursu ofert: udział w wysokości 1/2 (jedna...

  • Mieszkanie Żywiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Żywiec,

    Żywiec

    • 2 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Żywiec ścisłe centrum  Do wynajęcia lokal mieszkalny 90 m2 Parter 3 pokoje 2 balkony Miejsce parkingowe Po remoncie Odstępne 2 900 zł/mc plus media Brak czynszu - budynek prywatny...

  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 692 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 31 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielką Czantorię, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. Lokalizacja, która realnie pracuje na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 12
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 955 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 23 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielka Czantoria, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. To lokalizacja, która realnie na sieb...

  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 658 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 23 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 2 766 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 31 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 89,95 m², położony na IV piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i k...

  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 816 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 29 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m², położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i...

  • Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie

    Bielsko-Biała

    • 455 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 na osiedlu karpackim (jednostka C), w bloku 10 piętrowym z dwoma windami. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze, rogowe z widokiem na Szynd...

  • 46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta
    1 / 16
    46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta

    Bielsko-Biała

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej architektury, kameralną zabudowę oraz...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Beskidzkie

    Bielsko-Biała

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry! Szukasz mieszkania, które łączy spokój z miejską wygodą? Ta oferta przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej (Osied...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 560 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej, ul. Karola Miarki Na sprzedaż oferuję przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni...

  • Luksusowy Apartament Ustroń Jaszowiec
    1 / 16
    Luksusowy Apartament Ustroń Jaszowiec

    Ustroń

    • 619 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący +48 [tel]   Luksusowy apartament w malowniczej dzielnicy Jaszowiec, Ustroń Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu...

  • Niezależna część domu -Żywiec/Góra Burgałowska
    Niezależna część domu -Żywiec/Góra Burgałowska

    Żywiec

    • 450 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Niezależna część domu -Żywiec/Góra BurgałowskaNa sprzedaż niezależna część domu, powierzchnia ok. 110m2, wydzielona działka 360m2....

  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 735 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIELSKA-BIAŁEJ Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy, poło...

  • Apartament Ustroń Centrum / 2 miejsca postojowe
    1 / 16
    Apartament Ustroń Centrum / 2 miejsca postojowe

    Ustroń

    • 569 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący +48 [tel]   Przestronny apartament w sercu w Ustronia!! Lokalizacja: Ustroń - Kuźnia, ul. Daszyńskiego. Zaledwie 1 km od serca miasta, w cichej i...