• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Niepołomicami

(110)
  • Jasne 3 pokoje z balkonem, Jagiełły 8, Wieliczka
    1 / 9
    Jasne 3 pokoje z balkonem, Jagiełły 8, Wieliczka

    Wieliczka

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Władysława Jagiełły 8 w Wieliczce, z balkonem, windą i szybkim dojazdem do Krakowa. -Nieru...

  • Bolesława Wstydliwego 3, Wieliczka, 3 pokoje
    1 / 7
    Bolesława Wstydliwego 3, Wieliczka, 3 pokoje

    Wieliczka

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Wieliczce, z balkonem i widokiem na łąki, miejscem postojowym oraz ogrzewaniem miejskim, idea...

  • Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego
    Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego

    Wieliczka

    • 819 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA! TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, ul. Karola Szymanowskiego, Aleja Parkowa, Wieliczka w pobliżu Solne...

  • Mieszkanie Wieliczka, Sadowa
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Sadowa

    Wieliczka

    • 1 070 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Sadowej - oferta na wyłączność Zapraszam do zamieszkania w spokojnej, przyjaznej rodzinom okolicy. Nieruchomość znajduje się na bezpiecz...

  • Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi
    Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi

    Wieliczka

    • 520 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż narożne mieszkanie w stanie deweloperskim, z 2 miejscami postojowymi i ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na nowym, zamkniętym osiedlu w Grabówkach (tuż przy granicy z...

  • Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Sadowa
    Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Sadowa

    Wieliczka

    • 924 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA W RODZINNEJ OKOLICY. BEZPIECZNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE PRZY ULICY SADOWEJ W WIELICZCE. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju....

  • Mieszkanie Wieliczka, Kaczeńce
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Kaczeńce

    Wieliczka

    • 800 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w otoczeniu licznych terenów zielonych, w bardzo dobrze skomunikowanej części Wieliczki -...

  • Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Zielona
    1 / 15
    Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyc...

    Krzysztoforzyce

    • 770 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wieliczka, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Krakowska

    Wieliczka

    • 690 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, 70 m², ul. Krakowska (przy granicy Krakowa) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i bardzo przytulne mieszkanie położone w spokojnej, z...

  • Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem.

    Czarnochowice

    • 515 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejsc...

  • Mieszkanie Wieliczka Kokotów
    Mieszkanie Wieliczka Kokotów

    Wieliczka

    • 860 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim PLUS, położony w kam...

  • Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 970 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia mieszkania 75,01 m2 plus powierzchnia antresoli ok 50 m2. rozkład p...

  • Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna
    Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna

    Dobczyce

    • 532 525 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. PODSTAWOWE INFORMACJE: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hal...

  • Mieszkanie Bochnia, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Bochnia, Podedworze

    Bochnia

    • 1 299 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 14 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Bochnia, ul. Podedworze | 89,11 m² + komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,1...

  • Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka
    Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka

    Wieliczka

    • 586 450 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym z...

  • Mieszkanie Wieliczka, Krzyszkowicka
    Mieszkanie Wieliczka, Krzyszkowicka

    Wieliczka

    • 799 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WIELICZKA - UL. KRZYSZKOWICKA - NOWA INWESTYCJA - 3 POKOJE - I PIĘTRO -OGRÓDEK - BALKON - STRYCH - MIEJSCE POSTOJOWE!!! !!!!OFERTA BEZ PROWIZJI!!! Do zaoferowania mamy mieszkania...

  • Segment, 3 miejsca postojowe, ogród

    Krzysztoforzyce » ul. Sosnowa

    • 899 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach.Inwestycja oddana do użytkowania w 2...

  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 829 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się mieszkanie, bez podatku PCC , w ramach prestiżowej inwestycji w Wieliczce. ( ↓ ukr , eng ↓ ) Przestronne, dwupoziomowe m...

  • Mieszkanie Wieliczka Grabówki, Ks. Piotra Ściegiennego
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka Grabówki, Ks. Piotra Ściegiennego

    Wieliczka

    • 975 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 143,86 m², które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin lub które może być podzielone na dwa niezale...

  • Mieszkanie Bochnia
    1 / 16
    Mieszkanie Bochnia

    Bochnia

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Panorama Lokalizacja: Bochnia, ul. Brzeźnicka 55R Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane w nowoczesnym apartamentow...