• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Niepołomicami

(11)
  • Mieszkanie Wieliczka

    Nowe

    Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Verde w Czarnochowicach Oferujemy na wynajem mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Verde w Czarnochowicach. Mieszkanie jest w pełni wykoń...

  • Jasne 3 pokoje z balkonem, Jagiełły 8, Wieliczka
    1 / 9
    Jasne 3 pokoje z balkonem, Jagiełły 8, Wieliczka

    Wieliczka

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Władysława Jagiełły 8 w Wieliczce, z balkonem, windą i szybkim dojazdem do Krakowa. -Nieru...

  • Bolesława Wstydliwego 3, Wieliczka, 3 pokoje
    1 / 7
    Bolesława Wstydliwego 3, Wieliczka, 3 pokoje

    Wieliczka

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Wieliczce, z balkonem i widokiem na łąki, miejscem postojowym oraz ogrzewaniem miejskim, idea...

  • Mieszkanie Bochnia
    1 / 16
    Mieszkanie Bochnia

    Bochnia

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Panorama Lokalizacja: Bochnia, ul. Brzeźnicka 55R Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane w nowoczesnym apartamentow...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 2 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 2 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę kawalerkę

    Bochnia

    • 1 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka. Więcej informacji pod numerem telefonu

  • Mieszkanie 2 pokojowe 1600+czynsz+media

    Dobczyce

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Dobczycach. Posiadam do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 1-szym piętrze w Dobczycach 56m2 na osiedl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m²
    Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m²

    Proszowice

    • 1 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m² Nieruchomość: Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Proszowic, przy ul. Nowej. Nieru...

  • Wynajem
    Wynajem

    Bochnia

    • 1 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę dół w domu prywatnym , może być również miejsce postojowe dla samochodu.

  • Wynajmę
    Wynajmę

    Bochnia

    • 1 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia na mieszkanie lub usługi (krawiectwo ,hurtownia itp.) Pow. 65 m na parterze w domu prywatnym.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 20 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w kamienicy z 1850r. Kraków - 10 minut piechotą do Rynku Głownego. Jest parkiet, domofon.

  • Mam do wynajęcia mieszkanie na Podgórzu
    1 / 4
    Mam do wynajęcia mieszkanie na Podgórzu

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do wynajęcia mieszkanie na Podgórzu rondo Klimeckiego-nowohucka koło korporacji Brown Brother Harriman. Mieszkanie ma 46m,2 pokoje łazienka, kuchnia, przedpokój. 2500+prąd woda...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielonki

    • 4 150 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rząska » ul. Lipowa

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka bezpośrednio od właściciela, ul. Bobrzyńskiego
    1 / 3
    Kawalerka bezpośrednio od właściciela, ul. Bobrzyńskiego

    Kraków

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia bardzo ładna, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o powierzchni 22 m2 (ul. Bobrzyńskiego). Wyposażenie: · lodówka, dwupalnikowa kuchenka elektryczna, pralka;...

  • Mieszkanie Kraków
    Mieszkanie Kraków

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    P R O M O C J A: od zgłaszającego nie pobieramy prowizji (przy czynszu za wynajem do 6000zł) Kraków, poszukujemy mieszkań. PILNIE szukamy mieszkań dla naszych klientów; interesują...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 mkw znajdujące się na Prądniku Czerwonym, niedaleko ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie znajduję się na 10 piętrze w bloku z win...

  • Dwa osobne pokoje, Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane
    1 / 14
    Dwa osobne pokoje, Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 z dwoma nieprzechodnimi pokojami przy ul. Czajna w Krakowie LOKALIZACJA: Ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 6
    Wynajmę mieszkanie

    Olchawa

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę od zaraz świeżo wyremontowaną kawalerkę ok 25 m2 w Olchawie - 1km od Nowego Wiśnicza. Mieszkanie usytuowane jest w domu. Czynsz wraz z opłatami 2000zł plus kaucja w wysoko...

  • Wynajem mieszkania bezpośrednio od właściciela
    1 / 9
    Wynajem mieszkania bezpośrednio od właściciela

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    OKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w apartamentowcu przy ul. Poznańskiej. Spacerem na Kleparz zaledwie ostatniej minuty. Przy ogólnodostępnym miejscu parkin...

  • Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak

    Kraków

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mieszkanie w centrum Krakowa!!! (po generalnym remoncie) 40 m2 dostępne już od 1 kwietnia 2016 ul. Szlak 34, 31-153 Kraków • Idealne dla 2,3 osób. Opis mieszkania: - 40 m2, 1 s...

  • Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Na Wzgórzach
    Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Na Wzgórzach

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE + OSOBNA KUCHNIA - OSIEDLE NA WZGÓRZACH *zdjęcia należą do Właściciela oferty Do wynajęcia atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow....

  • Mieszkanie 42m kraków poznańska
    1 / 12
    Mieszkanie 42m kraków poznańska

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia na ul. Poznańskiej 7 Kraków, piętro II, miejsce ogólnodostępne parkingowe przed budynkiem Mieszkanie słoneczne, ciepłe z balkonem. znajduje się przy ul. Po...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Olsza, Śliczna
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Olsza, Śliczna

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Kraków, ul. Śliczna - wynajem mieszkania 2-pokojowego Do wynajęcia mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Ślicznej w Krakowie. Loka...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, płk. pil. Stefana Łaszkiewicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, płk. pil. Stefana Łaszkiewicz...

    Kraków

    • 2 599 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Już Dostępne! Mieszkanie zostanie gruntownie odmalowane. Przedstawiamy przytulne mieszkanie w Mogilska Tower. Ulica Stefana Łaszkiewicza 4 Sam budynek mieści się za Lidlem, na wy...

  • KRAKÓW | PRĄDNIK CZERWONY | REDUTA
    1 / 6
    KRAKÓW | PRĄDNIK CZERWONY | REDUTA

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem wynajmu jest w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Reduta. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w ścisłym sąsiedztwie centrów handlowych Serenada i Kr...

  • Mieszkanie 2 pokoje 47m2 Wawel Bulwary Ogród ul.Bernardyńska
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokoje 47m2 Wawel Bulwary Ogród ul.Bernardyńska

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    47 m² | Ogród | Wawel, Bulwary Na wynajem klimatyczne mieszkanie z dostępem do ogrodu, położone przy ul. Bernardyńskiej tuż obok Wawelu i Bulwarów Wiślanych. To propozycja dla osó...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie

    Zielonki

    • 1 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę piękne małe mieszkanko wraz z ogródkiem w Zielonkach obok Krakowa. W mieszkaniu wszystko nowe. Nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Jest pralkosuszarka, zmywarka, płyta indukc...

  • Dwustronne 3 pokojowe + oddzielna kuchnia z oknem
    1 / 7
    Dwustronne 3 pokojowe + oddzielna kuchnia z oknem

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Wlasciciel wynajmie duze dwustronne mieszkanie przy ul. Wielickiej w Krakowie. Bardzo korzystny uklad pomieszczen, dobra cena. 3 pokoje, kazdy z oddzielnym wejsciem Osobna duza...

  • 3 pokoje 54 M2, Vetulaniego Kraków
    1 / 2
    3 pokoje 54 M2, Vetulaniego Kraków

    Kraków

    • 3 490 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Od zaraz lub od 01.04 bezpośrednio Ładne mieszkanie Energooszczędne okna 3 szybowe Garaż w budynku (200 zł) Czynsz 890 w tym wszystkie Media W pełni wyposażone i umeblowane...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa

    Kraków

    • 2 050 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM Polecamy do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe położone na II piętrze w nowym budynku przy ulicy Agatowej (Bieżanów-Prokocim, os....

  • 3 pokoje, zieleń za oknem, osobne WC
    1 / 16
    3 pokoje, zieleń za oknem, osobne WC

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są mieszkania, w których po dniu pracy naprawdę schodzi powietrze. Tu wystarczy usiąść przy stole w salonie, spojrzeć przez okna na zieleń i poczuć, że miasto może być jednocześnie...

  • 70m2 mieszkanie w domku jednorodzinnym do wynajęcia
    70m2 mieszkanie w domku jednorodzinnym do wynajęcia

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Tauron Arena - ulica bez parkometrów .Mieszkanie składa się z przedpokoju , 2 osobnych pokoi, kuchni , łazienki, wc. Mieszkanie...

  • Przestronne studio |38,2m2 | ul. Lubostroń| Ruczaj
    1 / 15
    Przestronne studio |38,2m2 | ul. Lubostroń| Ruczaj

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Tylko u nas! |R| Property prezentuje mieszkanie na wynajem mieszczące się w Krakowie przy ulicy Lubostroń 15 w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: Inwestycja "Lubostroń Park" zost...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Stachiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Stachiewicza

    Kraków

    • 2 499 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza /Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (ok...

  • Do wynajęcia dla 1-2 osób mieszkanie
    1 / 9
    Do wynajęcia dla 1-2 osób mieszkanie

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia jest mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i oddzielnym w.c. - w Bronowicach w cichym, kameralnym miejscu w pobliżu ul. Ojcowskiej i Chełmońskiego. Lok...

  • Proszowicka 15, Prądnik Biały, słoneczna kawalerka
    Proszowicka 15, Prądnik Biały, słoneczna kawalerka

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Proszowickiej 15 w Krakowie, z miejskim ogrzewaniem i Internetem w cenie najmu. Nieruchomość: Mieszkanie o powierzchni 20 m...

  • 44m2 w pełni wyposażone z garażem
    44m2 w pełni wyposażone z garażem

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowo wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 , z miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na 1. piętrz...

  • Mieszkanie Rząska gm. Zabierzów, Krakowska
    Mieszkanie Rząska gm. Zabierzów, Krakowska

    Rząska

    • 2 800 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Rząska, ul. Krakowska Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na parterze 1 piętrowego domu. Mieszkanie składające się z dwóch niezależnych poko...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Złocień, Opalowa
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Złocień, Opalowa

    Kraków

    • 2 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    UL. OPALOWA - Złocień, BIEŻANÓW- PROKOCIM Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na 2 piętrze przy ul. OPALOWEJ w Krakowie. Umowa najmu - minimum rok. W...