• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Marki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Markami

(2 007)
  • Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska
    1 / 3
    Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska

    Warszawa

    • 447 180 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 30,84 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie.Termin odbioru IV 2026E3-11 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. PARAMETRY...

  • NOWE Mieszkanie  26,42 m2>Białołęka>ul. Białołęcka
    1 / 4
    NOWE Mieszkanie 26,42 m2>Białołęka>ul. Białołęcka

    Warszawa

    • 418 722 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Planowana data oddania: 2026-09-30 Metro odległość : 1 773 mAutobus odległość : 230 mTramwaj odległość : 770 mKomórka lokatorska: TakGaraż: Tak Cena m2 komórki lokatorskiej: 6 000...

  • Mieszkanie 35,61 m2 > Rembertów > od Dewelopera
    1 / 12
    Mieszkanie 35,61 m2 > Rembertów > od Dewelopera

    Warszawa

    • 473 613 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA MIESZKANIE J1-39 TERMIN ODBIORU IV 2025 Mieszkanie 2 pokojowe 35,61 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ - ZDJĘCIE NR.2 Idealna propozycja dla singla, pa...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 627 685 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • Nowe > 2 pokoje > 36,87 m2
    Nowe > 2 pokoje > 36,87 m2

    Warszawa

    • 449 814 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 495 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,87 m2 Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią - 1 sypialni - łazienki z wc - dodatkowo logia o pow. 8,70 m2 SZCZEGÓŁOWE P...

  • Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie
    1 / 16
    Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iw...

  • 2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje z balkonem w okolicy Kruczej, Nowogrodzkiej i Wspólnej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 mieści się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym Centrum. Usytuowane jest na 6. piętr...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 28 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie - kawalerka na Powiślu : • powierzchnia: 23,5 m² • piętro: 1 • budynek z windą • lokalizacja: Powiśle, ul. Radna 2/4 • ekspozycja: południowa • sprzedaż bezpośrednia Uk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejsce
    1 / 5
    ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejs...

    Zielonka

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 74,26 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na piętrze budynku mieszkalnego, w...

  • NOWE Mieszkanie 25,29 m2
    1 / 3
    NOWE Mieszkanie 25,29 m2

    Warszawa

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Bud...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa

    Warszawa

    • 714 025 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się w ofertą tego niezwykłego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej barwnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy - przy ulicy Stalowej...

  • Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.
    1 / 11
    Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.

    Warszawa

    • 1 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa, Targówek, Zacisze, ul. św. Wincentego Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 70,8 m2 z dużym balkonem 12 m2 znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku, na zamkniętym...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp...

  • ✅Zobacz!>>>Zobacz 2 pokoje 115m2 Mokotów!✅
    1 / 15
    ✅Zobacz!>>>Zobacz 2 pokoje 115m2 Mokotów!✅

    Warszawa

    • 10 900 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Luksusowy, przestronny apartament 115 m² z widokiem na Warszawę – Mokotów, ul. Sobieskiego 1 Do wynajęcia wyjątkowo przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 115 m², położ...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Ludwika Rydygiera
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Ludwika Rydygiera

    Warszawa

    • 2 990 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 26 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przestronny apartament 114,8 m² z tarasem, pełnym umeblowaniem i podwójnym miejscem parkingowym typu „rodzinnego” - Żoliborz, ul. Rydygiera 15 Oferujemy przestronny apartament o p...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 8
    Wynajem mieszkania

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie przy Markowskiej 3 przed dworcem wschodnim w nowym bloku wraz z miejscem parkingowym"Stacja Praga" blok strzeżony,mieszkanie jest nowe i jest bardzo ciche gdyż...

  • Apartament na Krochmalnej 54 m2
    1 / 8
    Apartament na Krochmalnej 54 m2

    Warszawa

    • 7 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty AGD. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu z 20...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Groty, Kocjana Antoniego
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Groty, Kocjana Antoniego

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe, przestronne i jasne, mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 252 172 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Techników
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Techników

    Warszawa

    • 17 000 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005...