• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(426)
  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 737 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gliwice Politechnika
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice Politechnika

    Gliwice

    • 2 800 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie garażem i dużym balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gliwicach na Osiedlu Trynek, w...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Ka...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 737 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 709 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 33 585 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...

  • Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.
    1 / 16
    Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.

    Żory

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach. Składa się ono z 3 pokojów, salonu połączonego z kuchnią, łazie...

  • Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy

    Gliwice

    • 1 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie w Gliwicach przy ul. Gwiazdy Polarnej – Osiedle Kopernika na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Na powierzchni użytkowej 51 m2 znajdują...

  • Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon
    1 / 10
    Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon

    Rybnik

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę świetne 3-pokojowe mieszkanie na Gliwickiej 62 – dostępne od 01.04! Szukasz przytulnego mieszkania z nowoczesnymi udogodnieniami? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Mam do wyna...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 279 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 54 m² do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 54 m² położone jest na 4. piętrze w cztero...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 709 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Chopina oraz głównej ulic...

  • Mieszkanie Gliwice Wójtowa Wieś rynek pierwotny ul. Mazowieckiego

    Gliwice » Wójtowa Wieś » ul. Mazowieckiego

    • 1 199 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa została oddana do użytku w 2025...

  • Mieszkanie Gliwice, Górna
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice, Górna

    Gliwice

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia ...

  • Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego

    Gliwice

    • 1 250 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna i...

  • 4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 6
    4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Ko...

  • Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI
    1 / 9
    Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na osiedlu Poezji !! Osiedle Poezji to zamknięte osiedle położone w Gliwicach Łabędy przy ulicy Poezji. Na terenie znajdują się 2 budy...