• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(426)
  • 3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !
    3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !

    Gliwice

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie składające się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa. Dodatkowe zalety: Pięk...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 39 512 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 1 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [i]Jeżeli szukasz wyremontowanego mieszkania do wynajęcia to zapoznaj się z tą ofertą.[/i] Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M4 po generalnym remoncie, położone na wysoki...

  • Mieszkanie Rybnik Zebrzydowice

    Rybnik » Zebrzydowice

    • 2 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu Nowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym. Budynek ocie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 111 122 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/00117659/4...

  • Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje
    1 / 10
    Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posrednikom dziękuje Top lokalizacja !!!! Lofty przy ul.Zygmunta Starego i Palcu Grunwaldzkiego alei Mickiewicza i alejek wzdłuż Slowackiego Do sprzedania mieszkanie ,3 nieza...

  • Mieszkanie Gliwice Łabędy
    1 / 8
    Mieszkanie Gliwice Łabędy

    Gliwice

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA DO16.02.2026! Mieszkanie z garażem!!!! Prezentujemy Państwu słoneczne i przytulne mieszkanie w zielonej okolicy Gliwic. Mieszkanie mieści się na I piętrze ładnego , z...

  • PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro
    1 / 10
    PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro

    Gliwice

    • 429 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! BEZ PROWIZJI ze strony KUPUJĄCEJ ! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 75m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. Mieszkanie poło...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Żory ul. Malinowa

    Żory » ul. Malinowa

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, niezamieszkałe dotąd mieszkanie (M3), położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 516 375 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 60,75m2(mieszkanie F) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 190 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o powierzchni 21,5 m² na pierwszym piętrze kamienicy...

  • Mieszkanie Gliwice Wojska Polskiego

    Gliwice » Wojska Polskiego

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w niskim wolnostojącym, ocieplonym budynku znajdujące się przy ulicy Karolinki. Mieszkanie (54,33 m2) znajduję się na pierwszym...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedana słoneczne, funkcjonalne i gotowe do aranżacji mieszkanie znajdujące się na dziesiątym piętrze w bloku z windą po termomodernizacji w Rybniku przy ulicy Dworek. Mies...

  • sprzedane KOMFORT I ELEGANCJA

    Żory

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio
    1 / 10
    Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio

    Gliwice

    • 2 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gliwicach na ul. Słowackiego. 2 pokoje, kuchnia, łazienka - wszystko po remoncie. Dobrze skomunikowane. W pobliżu s...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Ornontowice

    Ornontowice

    • 74 250 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 16 października 2024 roku GL1G/GU/593/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skła...

  • 1 / 3
    Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym

    Rybnik

    • 73 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 1 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 07.07.2025 roku GL1G/GU/371/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika M...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Gliwice

    • 629 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Niedobczyce

    Rybnik » Niedobczyce

    • 209 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie typu M3 o powierzchni 37,43m2 . czwarte piętro. Niski czteropiętrowy blok po termomodernizacji. Ogrzewanie miejskie. Marzysz o przytulnym mieszkaniu z dala od z...