• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(380)
  • REZERWACJA -idealne pod inwestycję

    Rybnik

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Karłowicza na trzecim piętrze w niskim ocieplonym bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 38...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,30 m², położone przy ul. Wyzwolenia. Do lokalu przynależy balkon oraz prywatna piwnica, dzięki czemu powierzc...

  • Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I
    1 / 3
    Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I

    Gliwice

    • 343 392 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem
    Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem

    Gliwice

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita Stwosza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m², po...

  • MIESZKANIE DO WPROWADZENIA
    1 / 12
    MIESZKANIE DO WPROWADZENIA

    Rybnik

    • 400 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się...

  • 1 piętro, Rybnik-Boguszowice
    1 / 9
    1 piętro, Rybnik-Boguszowice

    Rybnik

    • 199 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią  duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejśc...

  • Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka w cent
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka w cent

    Gliwice

    • 245 437 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 13 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Sośnica » ul. Związkowa

    • 475 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rydułtowy

    • 195 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Sośnica » ul. Związkowa

    • 465 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice

    Gliwice

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!
    M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!

    Rybnik

    • 319 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 2 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku o powierzchni 120 m2 przy ul. Wyzwolenia znajdujące się na 3 piętrze kamienicy. Składa się z : 4 pokoi łazienki z...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 690 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

  • Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże ustawne mieszkanie w Centrum Gliwic (Powstańców Warszawy) w zadbanej kamienicy z prywatnym parkingiem. Mieszkanie nadaje się do remontu z ogromnym potencjałem...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Szafirowa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Szafirowa

    • 560 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Sta...

  • dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!
    1 / 14
    dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!

    Rybnik

    • 279 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym blok...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

    Gliwice » Śródmieście » ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

    • 1 250 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m², położone na 2. piętrze budynku zaprojektowanego przez Karla Schab...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 234 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Centrum Rybnika, własne cztery ściany i gotowy potencjał - w tej cenie to rzadkość. Ulica Wyzwolenia, trzecie piętro, widok z okna na wieże kościoła i spokojne podwórko - trudno o...