• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
  • Świętochłowice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(380)
  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie typu M3, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Świetna propozycja dla osób szukających nowoczesnej, przytulnej przestrzeni w doskonałe...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Aspect Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na cenionym i zielonym osiedlu Gwark&...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Mieszkanie Rybnik Kłokocin

    Rybnik » Kłokocin

    • 1 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Przedstawiamy mieszkanie typu M-3 o powierzchni ogólnej 39m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Rybnik-Kłokocin ul.Poligonowa Małe kameralne osiedle z lat...

  • Mieszkanie Gliwice, Księcia Ziemowita
    Mieszkanie Gliwice, Księcia Ziemowita

    Gliwice

    • 1 995 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 17 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Księcia Ziemowita - Ogrody Królowej Bony. Nieruchomość znajduje się w stylowej, odrestaurowanej kamie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 52 zł cena
    • 134 934 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/00117659/4...

  • Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne M2 po generalnym remoncie 37,43 m2 drugie piętro, ogrzewanie miejskie. Niski blok. Wnętrze po generalnym remoncie , mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finan...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 46 484 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam mieszkanie w centrum Gliwic 138 m2,
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie w centrum Gliwic 138 m2,

    Gliwice

    • 1 600 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 11 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie, 4 pokoje o pow.27m2,25m2,24m2,30m2 z garderobą , kuchnia 12m2. Przy kuchni jest spiżarnia. Duży przedpokój. Na podłodze częściowo kafle i panele. Każdy pok...

  • STARÓKA 3 pokoje po remoncie +dodatkowo GARAŻ
    1 / 7
    STARÓKA 3 pokoje po remoncie +dodatkowo GARAŻ

    Gliwice

    • 690 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. KOMFORTOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta...

  • Mieszkanie Rybnik Maroko-Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M2 o powierzchni 32,65m2 usytuowane na 1 piętrze. Rybnik ul.Dąbrówki. Mieszkanie po generalnym remoncie wyposażone w kuchnię w zabudo...

  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 599 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Sprzedam komfortowy apartament w pobliżu centrum Rybnika. Funkcjonalny apartament w nowoczesnym budynku przy ul. Wyzwolenia - zaledwie 1,3 km od rybnickiego rynku. F...

  • PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA
    1 / 8
    PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA

    Gliwice

    • 300 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o pow. 41.51m2 położone na 1 piętrze 2...

  • STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola
    1 / 16
    STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola

    Gliwice

    • 455 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. STYLOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta ,...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 890 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | NOWOCZESNY APARTAMENT TRZYPOZIOMOWY - 140 m² + OPCJA TARASU | GARAŻ + 2 MIEJSCA PARKINGOWE | ŚWIETNA LOKALIZACJA Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, kt&...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż - inwestycyjne mieszkanie 37 m² | Żory, os. Sikorskiego | Gotowiec inwestycyjny z kontem na Bookingu! Lokalizacja: Żory, osiedle Sikorskiego Powierzc...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 600 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie 206 m2, usytuowane na drugim i trzecim piętrze reprezentac...

  • Mieszkanie Gliwice
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 155 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż kawalerka 23,12 m² - Gliwice, Sośnica Na sprzedaż oferujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 23,12 m², położone na 2. piętrze w kameralnym budynku zlokalizow...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • SUPER lokalizacja. PLAC GRUNWALDZKI. 2 pokoje, CO sieć, 1 piętro,...

    Gliwice

    • 319 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości