• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(380)
  • Mieszkanie Mikołów
    1 / 16
    Mieszkanie Mikołów

    Mikołów

    • 449 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane...

  • Okazja! Duże M3, niska cena, 570 zł czynsz!
    Okazja! Duże M3, niska cena, 570 zł czynsz!

    Rybnik

    • 117 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Okazja! Tanie 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rybniku! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,42 m², zlokalizowane w Rybniku przy ul. Zamenhofa. Loka...

  • Przestronne M3 na start! / 54,59 m2 / Karskiego!
    Przestronne M3 na start! / 54,59 m2 / Karskiego!

    Rybnik

    • 284 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 54,59 m² - ul. Karskiego Balkon 4 piętro Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,59 m², położone na 4., ostatnim piętrze w budynku...

  • Rybnik Dąbrówki - 2 pokoje, łazienka po remoncie!
    Rybnik Dąbrówki - 2 pokoje, łazienka po remoncie!

    Rybnik

    • 310 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m² przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad którym znajduje się jedynie ogrzewan...

  • Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka
    Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka

    Rybnik

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Ustawne 3 pokoje z widokiem na góry - idealne dla młodych rodzin! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m², zlokalizowane na ul. Morcinka w Rybniku, na 4. piętrz...

  • Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!
    Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!

    Rybnik

    • 359 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m²,...

  • Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 259 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Ustawne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem znajdujące się na 1 piętrze ocieplonego bloku. Nieruchomość znajduje się w Radlinie ul. Wieczork...

  • Mieszkanie Rybnik ul. os. Południe

    Rybnik » os. Południe

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam zadbane 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku po termomodernizacji . Lokalizacja: Rybnik -Boguszowice (Os....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rydułtowy ul. Osiedle Orłowiec

    Rydułtowy » ul. Osiedle Orłowiec

    • 239 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,27 mkw znajdujące się na czwartym piętrze bloku w Rydułtowach na os. Orłowiec . W pobliżu pełna infrastru...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Arki Bożka

    Rybnik » ul. Bożka

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku (dzielnica Kamień) przy ul. Arki Bożka w ocieplonym budynku po termomodernizacji. Lokalizacja ze świetnym dojazdem do Aut...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 314 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja! Mieszkanie z dużym garażem + wspólny ogródek dla mieszkańców Sprzedam Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie położone na wysokim Parterze w Rydułtowach (ul....

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 249 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku po termomodernizacji w Rydułtowach na os. Orłowiec. W pobliżu pełna infrastruktura m.in przystan...

  • Mieszkanie Rybnik Niewiadom Dolny

    Rybnik » Niewiadom

    • 105 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedana słoneczne, funkcjonalne i gotowe do aranżacji mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji w Rybniku dzielnicy Niewiadom przy ulicy...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w przy ul. Zebrzydowickiej znajdujące się na parterze budynku. Składa się z jednego dużego pokoju, sypialni, małego dodatkowego p...

  • Mieszkanie Czernica

    Czernica

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Całkowita cena wynajmu to 1500 zł (1 lokator) Do wynajęcia kawalerka po kompleksowym remoncie. Ogrzewanie zapewnia nowoczesna i energooszczędna pompa ciepła powietrze-powie...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie znajdujące na parterze przy ulicy Gliwickiej niedaleko Placu Wolności. Składające się z przedpokoju, łazienki z WC, pokoju oraz salonu o powierzchni 50...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 449 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze...

  • Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków
    1 / 11
    Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków

    Żory

    • 305 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 60 m² | balkon | Żory, os. Gwarków | układ szwedzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m², położone w Żorach przy os. Gwarków, na 2. piętrze w niskim bloku...

  • Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława, Osiedle Księcia Władysława
    Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława, Osiedle Księcia Władysław...

    Żory

    • 299 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Okna PCV, duży balkon, II piętro. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w stanie do remontu lub do od...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 5 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Nieruchomość znajduje się na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy kt&oacute...