• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(380)
  • Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława
    1 / 9
    Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława

    Żory

    • 335 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Żory | M4 56 m² | Balkon | Os. Księcia Władysława | 3 pokoje | oferta na wyłączność ! Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 56 m², zlokalizowane w Żorach na osiedlu...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem

    Rybnik

    • 430 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem  Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna prop...

  • Centrum KILIŃSKIEGO, 47 m² + balkon!
    1 / 15
    Centrum KILIŃSKIEGO, 47 m² + balkon!

    Rybnik

    • 279 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windą Świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjał...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 244 297 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.2, taras: 3,31 m2, ogródek: 23,03 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.1, taras: 2,92 m2, ogródek: 6,63 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod lin...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 225 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.6, taras: 3,31 m2, ogródek: 22,08 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.1, taras: 3,31 m2, ogródek: 28,57 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.7, taras: 3,31 m2, ogródek: 27,11 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • apartament typu Penthause 114 m2 z garażem KUPUJĄCY NIE PŁACI PR...

    Żory

    • 899 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Chwałowice ul.

    Rybnik » Chwałowice

    • 175 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18,7 m², położona na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie posiada księgę wieczystą, co daje pełną pewność i komfort zakupu.Układ i wyp...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Aleksandra Fredry

    Gliwice » ul. Fredry

    • 1 750 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Stylowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Gliwice, ul. Aleksandra Fredry 2/4aDo wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul...

  • Mieszkanie Górki Śląskie ul. Jasna

    Górki Śląskie » ul. Jasna

    • 280 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 2 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie należące do wspólnoty mieszkaniowej, położone przy ul. Jasnej w Górkach Śląskich. Nieruchomość wyróżnia się dwupoziomowym układem,...

  • Mieszkanie Rydułtowy ul. Plebiscytowa

    Rydułtowy » ul. Plebiscytowa

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie typu M-3, położone w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Lokal znajduje się na 4...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro
    1 / 16
    M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro

    Rybnik

    • 209 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejścia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. L...

  • CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji
    1 / 10
    CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji

    Rybnik

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m², położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Układ: - dwa niezależne, ustawne...

  • 3 pokoje, blisko centrum, dostępne od zaraz
    1 / 13
    3 pokoje, blisko centrum, dostępne od zaraz

    Rybnik

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 1. piętro Układ mieszkania: - trzy niezależne, ustawne pokoje   - kuchnia z oknem   - funkcjonalny korytarz   - łazienka oraz osobne WC   - balkon ty...

  • 3-pokojowe mieszkanie  ul. Smolna, Rybnik
    1 / 15
    3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik

    Rybnik

    • 440 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik świetna lokalizacja Lokalizacja ul. Smolna, Rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking d...