• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Czerwionką-Leszczynami

(46)
  • Przytulna kawalerka z piwnicą - Wyspiańskiego 8
    Przytulna kawalerka z piwnicą - Wyspiańskiego 8

    Gliwice

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 8 w Gliwicach, położone w świetnie skomunikowanej okolicy z pełną infrastrukturą oraz dostępem do terenów rek...

  • Mieszkanie Gliwice, Plebiscytowa
    Mieszkanie Gliwice, Plebiscytowa

    Gliwice

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Prosper Nieruchomości tel. 7 2 0 8 8 8 9 8 9 . Gliwice Centrum, ul. Plebiscytowa. w okolicy: ul. Wyspiańskiego, Kozielska, Jasnogórska; od czerwca, do wynajęcia mieszkanie jedno...

  • WYNAJMĘ MIESZKANIE W CENTRUM ŻOR
    1 / 9
    WYNAJMĘ MIESZKANIE W CENTRUM ŻOR

    Żory

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę nowe piękne apartamenty w centrum Żor Apartamenty znajdują sie na Rynku w Żorach w odnowionej kamienicy z nową windą. do wynajęcia KILKA KAWALEREK Z KUCHNIĄ I ŁAZIENKĄ KILK...

  • Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny
    Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik

    • 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wolne od zaraz! Na wynajem tania kawalerka znajdująca się w Rybniku- Niewiadomiu, metraż idealny dla singla lub pary. Odstępne 800zł+ czynsz 640zł+ media, jednorazowo pobierana je...

  • Mieszkanie Gliwice, Toruńska
    Mieszkanie Gliwice, Toruńska

    Gliwice

    • 3 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni około 66m2, oddane do użytku w 2023 roku, zamieszkałe dotąd tylko przez jednego najemcę. Znajduje się na Osiedlu Nove...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 2 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, któ...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 10
    Wynajem mieszkania

    Knurów

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem okazjonalny kaucja 2tys zł prąd plus. Gaz płatność według zużycia mieszkanie umeblowane wolne od 1.05 Kontakt tylko tel. Krzysztof [tel] cena. Zawiera czynsz d...

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Marklowice

    • 2 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Wynajmę połowę domu po remoncie,dom nieużytkowany pare lat,posiada 4 pokoje ,kuchnia ,łazienka,wc,balkon,w dostępie ogródek taras.Ogrzewany gazem ziemnym,wypisazony podstawow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Żory,
    1 / 7
    Mieszkanie Żory,

    Żory

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m², znajdujące się na osiedlu Księcia Władysława w Żorach, na 2 piętrze. Ważna informacja: Na zdjęciach mieszkanie...

  • Mieszkanie 2 pokojowe , Śródmieście
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe , Śródmieście

    Gliwice

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu na wynajem apartament o powierzchni 51m² o wysokim standardzie, znajdujący się na 2 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Śródmieście, w Gliwicach, przy ulicy...

  • Mieszkanie Mikołów, Południowa
    1 / 12
    Mieszkanie Mikołów, Południowa

    Mikołów

    • 2 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Mikołowie przy ul. Południowej - bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest puste! Nie umeblowane. Lokal usy...

  • Mieszkanie na wynajm
    1 / 9
    Mieszkanie na wynajm

    Marklowice

    • 2 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie wynajmę.120m2- 4 pokoje osobne wejscie osobne liczniki na media. Zapraszam

  • Wynajm mieszkania
    1 / 9
    Wynajm mieszkania

    Marklowice

    • 2 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w domu prywatnym .Osobne wejście osobne liczniki prąd woda gaz.Obejście ogrodzone duzy parking, solary , kamery, internet. Zapraszam

  • Mieszkanie Gliwice Politechnika
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice Politechnika

    Gliwice

    • 2 800 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie garażem i dużym balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gliwicach na Osiedlu Trynek, w...

  • Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy

    Gliwice

    • 1 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie w Gliwicach przy ul. Gwiazdy Polarnej – Osiedle Kopernika na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Na powierzchni użytkowej 51 m2 znajdują...

  • Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon
    1 / 10
    Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon

    Rybnik

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę świetne 3-pokojowe mieszkanie na Gliwickiej 62 – dostępne od 01.04! Szukasz przytulnego mieszkania z nowoczesnymi udogodnieniami? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Mam do wyna...

  • Mieszkanie Gliwice, Górna
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice, Górna

    Gliwice

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia ...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny
    1 / 8
    Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik

    • 1 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Floriańskiej w ocieplonym bloku na IX piętrze (winda). Składa się z przedpokoju, łazienki z WC, kuchni oraz dwóch pokoi (z większ...

  • Komfortowe mieszkanie – Gliwice, Kochanowskiego, parking
    1 / 10
    Komfortowe mieszkanie – Gliwice, Kochanowskiego, parking

    Gliwice

    • 1 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem 2-pokojowego mieszkania – Gliwice, ul. Kochanowskiego z własnym parkingiem Przestronne w świetnej lokalizacji – blisko Politechniki Śląskiej, w spokojnej dzielnicy. Miesz...

  • Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane
    1 / 12
    Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane

    Knurów

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kuchnia kompletnie umeblowana,łazienka pralka .wanna.umywalka. pokoje sypialnia szafa duży pokój komoda reszta do dogadania wolne od 1.04 2000 tyś zł. Plus prad. ga...