• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(426)
  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 442 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokó...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 7
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 69,91m2,kamienica, 2 piętro. Możliwość podziału na 2 lokale mieszkalne. Mieszkanie o powierzchni 69,91 m² , zlokalizowane w Gliwicach , na 2 piętrze kamienicy...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 8
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m² , usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: dużej kuchni, przestronnego pokoju dziennego z balkonem,...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 799 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitaliz...

  • Mieszkanie Żory,
    1 / 7
    Mieszkanie Żory,

    Żory

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m², znajdujące się na osiedlu Księcia Władysława w Żorach, na 2 piętrze. Ważna informacja: Na zdjęciach mieszkanie...

  • Gotowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkami, garaż z podjazdem
    1 / 16
    Gotowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkami, garaż z podjazdem

    Gliwice

    • 675 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami i garażem! BEZ POŚREDNIKÓW I PROWIZJI!!! Czy marzycie o mieszkaniu, które łączy komfort życia w domu z wygodą mieszka...

  • Mieszkanie Gliwice Politechnika
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice Politechnika

    Gliwice

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje s...

  • Kawalerka w spokojnej okolicy I 7 min do centrum
    1 / 6
    Kawalerka w spokojnej okolicy I 7 min do centrum

    Gliwice

    • 257 095 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe , Śródmieście
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe , Śródmieście

    Gliwice

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu na wynajem apartament o powierzchni 51m² o wysokim standardzie, znajdujący się na 2 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Śródmieście, w Gliwicach, przy ulicy...

  • Mieszkanie Rydułtowy Orłowiec

    Rydułtowy

    • 1 590 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [i] Do wynajęcia mieszkanie po remoncie oraz umeblowane, wolne od zaraz. [/i] Mieszkanie znajduje się w Rydułtowach na osiedlu Orłowiec. Usytuowane jest na 2 piętrze. Mieszk...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 5
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 390 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i ja...

  • M4 3 pokoje Żory

    Żory

    • 289 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    tel. [tel] Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 na osiedlu Księcia Władysława 8 w Żorach. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą po termomodernizac...

  • Mieszkanie Mikołów, Południowa
    1 / 12
    Mieszkanie Mikołów, Południowa

    Mikołów

    • 2 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Mikołowie przy ul. Południowej - bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest puste! Nie umeblowane. Lokal usy...

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 329 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA! Żory os. Korfantego NISKI BLOK 3 piętro rewelacyjna lokalizacja! blisko centrum i rynku ! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowa...

  • Mieszkanie na wynajm
    1 / 9
    Mieszkanie na wynajm

    Marklowice

    • 2 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie wynajmę.120m2- 4 pokoje osobne wejscie osobne liczniki na media. Zapraszam

  • Mieszkanie Górki Śląskie gm. Nędza, Jasna
    1 / 15
    Mieszkanie Górki Śląskie gm. Nędza, Jasna

    Górki Śląskie

    • 280 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie należące do wspólnoty mieszkaniowej, położone przy ul. Jasnej w Górkach Śląskich. Nieruchomość wyróżnia się dwupoziomowym układem,...

  • Mieszkanie Gliwice Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 429 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,22 m 2 (w tym piwnica o pow. 3,70 m 2 ) na IV piętrze w kamienicy w Centrum Gliwic. Mieszkanie składa się z salonu, s...

  • Wynajm mieszkania
    1 / 9
    Wynajm mieszkania

    Marklowice

    • 2 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w domu prywatnym .Osobne wejście osobne liczniki prąd woda gaz.Obejście ogrodzone duzy parking, solary , kamery, internet. Zapraszam

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro