• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czerwionką-Leszczynami

(426)
  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 449 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze...

  • Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków
    1 / 11
    Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków

    Żory

    • 305 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 60 m² | balkon | Żory, os. Gwarków | układ szwedzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m², położone w Żorach przy os. Gwarków, na 2. piętrze w niskim bloku...

  • Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława, Osiedle Księcia Władysława
    Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława, Osiedle Księcia Władysław...

    Żory

    • 299 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Okna PCV, duży balkon, II piętro. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w stanie do remontu lub do od...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 5 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Nieruchomość znajduje się na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy kt&oacute...

  • Rozkładowe Dwu Pokojowe Mieszkanie w Rydułtowach
    Rozkładowe Dwu Pokojowe Mieszkanie w Rydułtowach

    Rydułtowy

    • 174 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Jeśli szukasz spokoju, z widokiem na zieleń oraz pełnej infrastruktury osiedla ta oferta może Cię zainteresować!...

  • Mieszkanie, 47 m², Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 219 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym Kra...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 219 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym K...

  • Mieszkanie Gliwice, Toruńska
    Mieszkanie Gliwice, Toruńska

    Gliwice

    • 3 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni około 66m2, oddane do użytku w 2023 roku, zamieszkałe dotąd tylko przez jednego najemcę. Znajduje się na Osiedlu Nove...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 1 099 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Mieszkanie usytuowane jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chop...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 2 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, któ...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    CENA: ok. 1600 w tym odstępne, czynsz (woda, śmieci, ogrzewanie) Do wynajęcia lokal mieszkalny w pełni umeblowany. Mieszkanie jest słoneczne i przytulne. W skład wyposaż...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 10
    Wynajem mieszkania

    Knurów

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem okazjonalny kaucja 2tys zł prąd plus. Gaz płatność według zużycia mieszkanie umeblowane wolne od 1.05 Kontakt tylko tel. Krzysztof [tel] cena. Zawiera czynsz d...

  • Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych
    1 / 9
    Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych

    Gliwice

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam: - mieszkanie 4 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC, przedpokój - powierzchnia 60 m kw. - duża piwnica - pierwsze piętro - niski, 4 piętrowy, docieplony blok - okna wymi...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 551 925 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika
    Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedaży przytulne mieszkanie składające się z 2-ech niezależnych pokoi łazienki z wc i przedpokoju. Centralne ogrzewanie miejskie , ciepła woda z sieci. Mieszkanie w bardzo do...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Ka...

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Marklowice

    • 2 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Wynajmę połowę domu po remoncie,dom nieużytkowany pare lat,posiada 4 pokoje ,kuchnia ,łazienka,wc,balkon,w dostępie ogródek taras.Ogrzewany gazem ziemnym,wypisazony podstawow...

  • Nowe Osiedle ul. Górna/Dolna Gliwice. 3 pokoje i 2 balkony
    1 / 9
    Nowe Osiedle ul. Górna/Dolna Gliwice. 3 pokoje i 2 balkony

    Gliwice

    • 517 790 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Mieszkanie 3 pokojowe na zielonym osiedlu z 2 balkonami. Nr: B1 15 Metraż: 56.9 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Osiedle Area Park II to now...

  • Mieszkanie Mikołów, Podleska
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Podleska

    Mikołów

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu...

  • Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach

    Mikołów

    • 530 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica....