• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niedrzwica Kościelna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Nowy Targ

(24)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Targ » ul. Nadmłynówka

    • 3 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 35m2 w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 385 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2. W skład mieszkania wchodzi: -przedpokój, -salon, -łazienka, -kuchnia z jadalnią -przynależna piwnica -komórka lokatorska Mieszka...

  • Nowe

    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 3 300 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia wyposażone mieszkanie w domu z osobnym wejściem w Nowym Targu, o powierzchni 102mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mieszkanie umeblowane z dostępem do ogro...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu na os. Kowaniec
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu na os. Kowaniec

    Nowy Targ

    • 3 300 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • wynajmę całe piętro

    Rabka-Zdrój

    • 1 800 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę całe piętro 4 pokoje 2 łazienki kuchnia ogród grill ognisko parking prąd śmieci ogrzewanie woda wliczone tel [tel] Rabka

  • Ekskluzywny apartament w Sercu Białki Tatrzańskiej

    Białka Tatrzańska

    • 980 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tomasz Łapka
    Developer

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarny Dunajec

    • 629 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 3 350 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 610 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam

    Rabka-Zdrój

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie umeblowane sprzęt AGD ogrzewanie elektryczne odremontowane gaz butla łazienka z wanną.

  • Apartament inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 9
    Apartament inwestycyjny na sprzedaż

    Biały Dunajec

    • 435 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Gdzie Tatry zaglądają do okien – Twoja enklawa w Białym Dunajcu Czy można kupić sobie spokój? Okazuje się, że tak. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która nie jest tylko...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rabka-Zdrój

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RABKA-ZDRÓJ. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja...

  • Przestronne mieszkanie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie

    Rabka-Zdrój

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dwupokojowy zlokalizowany w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoły, sklepy, park oraz komunikacja zbiorowa. Pokoje słoneczne. Balkon...

  • Sprzedam mieszkanie w Poroninie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Poroninie

    Poronin

    • 690 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się w Poroninie, tuż przy granicy administracyjnej Zakopanego. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, posiada balkon i komórkę l...

  • Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa
    1 / 11
    Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa

    Szaflary

    • 235 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 18 apartamentów do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy, z bardzo...

  • Nieruchomosci
    Nieruchomosci

    Rabka-Zdrój

    • 420 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Rabce Zdrój 35 m ul Orkana .Umeblowane ogrzewanie elektryczne.Cena do negocjacji.

  • Wynajem mieszkania
    Wynajem mieszkania

    Długopole

    • 2 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mogę wynająć mieszkanie w domu wolnostojącym, 65 m2, taras z balkonem oraz podwórko

  • Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana
    1 / 15
    Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana

    Rabka-Zdrój

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie 62 m² | Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Rabka-Zdrój Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, 3 pokojowe mieszk...

  • Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry
    1 / 16
    Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry

    Szlembark

    • 798 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENT NR 2 PIĘTRO + PODDASZE OK. 87 m² | DZIAŁKA 700 m² (UDZIAŁ) WIDOK NA TATRY I JEZIORO SZLEMBARK Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim, obej...

  • Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament
    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament

    Murzasichle

    • 620 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,31 m2, zlokalizowany w uroczej i cichej dzielnicy Murzasichla. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze - wysokim par...