• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niedrzwica Kościelna
  • Bielsko-Biała
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Nowy Targ

(6)
  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie (pokoje nieumeblowane) o powierzchni 60mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Do poda...

  • Mieszkanie Nowy targ, ul. Szaflarska
    1 / 13
    Mieszkanie Nowy targ, ul. Szaflarska

    Nowy Targ

    • 615 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    • Lokalizacja: Nowy Targ, ul. Szaflarska 124A • Rynek: wtórny • Rok budowy: 1970 • Możliwość podziału na dwa osobne mieszkania • Powierzchnia użytkowa: 64,7 m² • Liczba pokoi: 3 •...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 8
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie (pokoje nieumeblowane) o powierzchni 60mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Do podan...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Targ » ul. Nadmłynówka

    • 3 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Nowe

    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 3 300 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia wyposażone mieszkanie w domu z osobnym wejściem w Nowym Targu, o powierzchni 102mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mieszkanie umeblowane z dostępem do ogro...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu na os. Kowaniec
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu na os. Kowaniec

    Nowy Targ

    • 3 300 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • mieszkanie 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan dewelopers...

    Mszana Dolna

    • 472 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    nowe mieszkanie w nowym bloku na poddaszu 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny , dwa pokoje , duża łazienka , kuc...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 359 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zakopane

    • 1 950 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    INVESTMENT PROPERTIES SP. Z O. O
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zakopane

    • 910 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w stanie deweloperskim Kościelisko
    1 / 2
    Apartament w stanie deweloperskim Kościelisko

    Kościelisko

    • 782 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Chata pod Tatrami z siedzibą w Zakopanem ul. Gimnazjalna 1/205 posiada w swojej ofercie widokowe apartamenty w stanie deweloperskim w Kościelisku , w bardzo atr...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 277 926 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 400 494 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 809 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT NAD STRUMYKIEM - KOŚCIELISKO, ul. Strzelców Podhalańskich. APARTAMENT BARDZO PRZESTRONNY 55m2 + ogródek. Składa się z: - przestronnego salonu; - otwartej kuc...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 459 161 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie | Szczawnica | 66,20 m2

    Szczawnica » ul. Osiedle

    • 598 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Majowa PROMKA 580 000 zł Promocja obowiązuje do końca maja 2026 r. Co jeśli możesz mieć mieszkanie w Szczawnicy z widokiem, bez sąsiadów nad głową i jednocześnie na nim zarabiać?...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rabka-Zdrój

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RABKA-ZDRÓJ. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja...

  • Przestronne mieszkanie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie

    Rabka-Zdrój

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dwupokojowy zlokalizowany w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoły, sklepy, park oraz komunikacja zbiorowa. Pokoje słoneczne. Balkon...

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 1 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości " MICHALIK" z Zakopanego ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży apartamentu o łącznej powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z:...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. Nędzy Kubińca

    Kościelisko » ul. Nędzy-Kubińca

    • 1 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    UWAGA: KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Biuro Nieruchomości "Michalik " z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny Apartament wykonany i umeblowany w wy...

  • Mieszkanie Zakopane ul. Stroma

    Zakopane » ul. Stroma

    • 920 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Mieszkanie dwu poziomowe zlokalizowane na drugom piętrze niedu...

  • Mieszkanie w Szczawnicy oś. dwudziestolecia 2
    1 / 16
    Mieszkanie w Szczawnicy oś. dwudziestolecia 2

    Szczawnica

    • 550 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE Z BALKONEM I WIDOKIEM NA GÓRY SZCZAWNICA | 56,59 m² | PIENINY FUNKCJONALNA PRZESTRZEŃ W UZDROWISKOWEJ LOKALIZACJI IDEALNE DO ARANŻACJI LUB INWESTYCJI Na sprzedaż miesz...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 1 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT WIDOK NA TATRY GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY Kościelisko, ul. Karpielówka 54 Powierzchnia: 64,5 m² Taras: 17,08 m² Rynek wtórny | Apartament inwestycyjny / mies...

  • Apartament wynajmę
    Apartament wynajmę

    Zakopane

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia na dłuższy okres czasu 2 pokoje z kuchnią i łazinką oraz własny korytarz . Czynsz plus kaucja 1 miesiąc plus koszta prądu , wody i wywozu śmieci . Ogrzewanie w cenie c...

  • Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana
    1 / 15
    Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana

    Rabka-Zdrój

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie 62 m² | Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Rabka-Zdrój Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, 3 pokojowe mieszk...

  • apartament 70 metrów wynajmę na dłużej
    apartament 70 metrów wynajmę na dłużej

    Zakopane

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia na dłuższy okres czasu czynsz plus media : prąd , woda , śmieci

  • Apartament do wynajęcia na dłuższy okres czasu
    Apartament do wynajęcia na dłuższy okres czasu

    Zakopane

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament dwa pokoje z kuchnią korytarz do wynajęcia na dłużej wyposażony z jednym miejscem parkingowym w zalesionej okolicy na Krzeptówkach . Tel.[tel]

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 260 801 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 308 014 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości