• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Komorowo
  • Rzeszów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Nowy Targ

(15)
  • Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej z komórką lokatorską o łącznej pow. 61mkw. w tym: mieszkanie o powierzchni 50,5mkw. w cenie 735000, komórka...

  • Nowe

    Od czerwca do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Od czerwca do wynajęcia mieszkanie 35 mkw. w Nowym Targu na 4 piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka( kuchenka gazowa, pralka i lodówka). Pokoje nieumeblowane. Do podanego odstępnego...

Nowy Targ

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA !! Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej o powierzchni 48mkw., z balkonem. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. IV piętro z windą. M...

  • Nowe

    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu os. Bór

    Nowy Targ

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia od czerwca mieszkanie w Nowym Targu na os. Bór, o powierzchni 48mkw. na III piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone. Do podanej ceny odstępnego doc...

  • Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 585 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu o powierzchni 52mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka, I piętro. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruch...

  • Nowe

    Od czerwca do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Od czerwca do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37mkw., pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Do podanej ceny dochodz...

  • Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej
    1 / 9
    Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie 53 m – Nowy Targ, Al. 1000-lecia
    1 / 10
    Mieszkanie 53 m – Nowy Targ, Al. 1000-lecia

    Nowy Targ

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 53 m² | 3 POKOJE DO REMONTU | ALEJE 1000-LECIA NOWY TARG Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Nowym Targu przy Alejach Tysiąclecia. Nieruchomość...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksusowe mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 11
    Luksusowe mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 750 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE 44,25 m² – NOWY TARG | POLANA SZAFLARSKA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA KOMFORT, STYL I LOKALIZACJA W JEDNYM Na sprzedaż NOWOCZESNE, W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE W NOWYM TAR...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 7
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Do wynajęcia mieszkanie - Nowy Targ
    1 / 16
    Do wynajęcia mieszkanie - Nowy Targ

    Nowy Targ

    • 2 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie – Nowy Targ. Posiadam do wynajęcia duże i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 100m2 w domu jednorodzinnym, z osobnym wejściem. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie dla singla lub pary - Nowy Targ ul. Szaflarska
    1 / 11
    Mieszkanie dla singla lub pary - Nowy Targ ul. Szaflarska

    Nowy Targ

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej 146 , przy „Delikatesach Pan Steskal” na 4 piętrze, z balkonem oraz piwnicą. Blok posiada windę i miejsca parkingowe dla...

  • Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej
    1 / 16
    Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie 50 m² po Remoncie na Parterze – Osiedle Bór

    Nowy Targ

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze o powierzchni 50 m², po generalnym remoncie, o wysokim standardzie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni...

  • Sprzedam mieszkanie 35m2 w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 385 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2. W skład mieszkania wchodzi: -przedpokój, -salon, -łazienka, -kuchnia z jadalnią -przynależna piwnica -komórka lokatorska Mieszka...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ekskluzywny apartament w Sercu Białki Tatrzańskiej

    Białka Tatrzańska

    • 980 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tomasz Łapka
    Developer

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarny Dunajec

    • 629 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam

    Rabka-Zdrój

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie umeblowane sprzęt AGD ogrzewanie elektryczne odremontowane gaz butla łazienka z wanną.

  • Sprzedam mieszkanie w Poroninie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Poroninie

    Poronin

    • 690 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się w Poroninie, tuż przy granicy administracyjnej Zakopanego. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, posiada balkon i komórkę l...

  • Nieruchomosci
    Nieruchomosci

    Rabka-Zdrój

    • 420 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Rabce Zdrój 35 m ul Orkana .Umeblowane ogrzewanie elektryczne.Cena do negocjacji.

  • Wynajem mieszkania
    Wynajem mieszkania

    Długopole

    • 2 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mogę wynająć mieszkanie w domu wolnostojącym, 65 m2, taras z balkonem oraz podwórko

  • Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament
    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament

    Murzasichle

    • 620 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,31 m2, zlokalizowany w uroczej i cichej dzielnicy Murzasichla. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze - wysokim par...