• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Malkowice
  • Nowy Wiśnicz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nowym Targiem

(18)
  • Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament
    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament

    Murzasichle

    • 620 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,31 m2, zlokalizowany w uroczej i cichej dzielnicy Murzasichla. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze - wysokim par...

  • Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry
    1 / 16
    Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry

    Szlembark

    • 798 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENT NR 2 PIĘTRO + PODDASZE OK. 87 m² | DZIAŁKA 700 m² (UDZIAŁ) WIDOK NA TATRY I JEZIORO SZLEMBARK Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim, obej...

  • Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana
    1 / 15
    Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana

    Rabka-Zdrój

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie 62 m² | Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Rabka-Zdrój Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, 3 pokojowe mieszk...

  • Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa
    1 / 11
    Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa

    Szaflary

    • 235 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 18 apartamentów do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy, z bardzo...

  • Sprzedam mieszkanie w Poroninie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Poroninie

    Poronin

    • 690 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się w Poroninie, tuż przy granicy administracyjnej Zakopanego. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, posiada balkon i komórkę l...

  • Przestronne mieszkanie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie

    Rabka-Zdrój

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dwupokojowy zlokalizowany w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoły, sklepy, park oraz komunikacja zbiorowa. Pokoje słoneczne. Balkon...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rabka-Zdrój

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RABKA-ZDRÓJ. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja...

  • Apartament inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 9
    Apartament inwestycyjny na sprzedaż

    Biały Dunajec

    • 435 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Gdzie Tatry zaglądają do okien – Twoja enklawa w Białym Dunajcu Czy można kupić sobie spokój? Okazuje się, że tak. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która nie jest tylko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 610 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 3 350 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarny Dunajec

    • 629 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Ekskluzywny apartament w Sercu Białki Tatrzańskiej

    Białka Tatrzańska

    • 980 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tomasz Łapka
    Developer

  • Wynajem mieszkania
    Wynajem mieszkania

    Długopole

    • 2 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mogę wynająć mieszkanie w domu wolnostojącym, 65 m2, taras z balkonem oraz podwórko

  • Nieruchomosci
    Nieruchomosci

    Rabka-Zdrój

    • 420 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Rabce Zdrój 35 m ul Orkana .Umeblowane ogrzewanie elektryczne.Cena do negocjacji.

  • Sprzedam

    Rabka-Zdrój

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie umeblowane sprzęt AGD ogrzewanie elektryczne odremontowane gaz butla łazienka z wanną.

  • wynajmę całe piętro

    Rabka-Zdrój

    • 1 800 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę całe piętro 4 pokoje 2 łazienki kuchnia ogród grill ognisko parking prąd śmieci ogrzewanie woda wliczone tel [tel] Rabka

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam Apartament Kościelisko 2 pokoje -dobra lokalizacja

    Kościelisko

    • 447 120 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Rozważasz kupno dochodowej inwestycji, ale najlepiej takiej, w którą nie trzeba wkładać na początek czasu, pracy i dodatkowych pieniędzy na to, aby doprowadzić ją do dobrego stanu?...

  • Apaprtament z widokiem na Giewont

    Kościelisko

    • 950 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W okolicy Zakopanego są jeszcze piękne, spokojne miejsca, których magii nie zniszczył galopujący przemysł turystyczny. Nie wierzysz? To przeczytaj opis! Przedmiotem sprzedaży je...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 359 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 422 720 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kluszkowce

    • 2 009 800 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 13 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 089 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 17 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 761 940 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 100 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 20 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kościelisko

    • 744 559 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 27 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Apartamenty z widokiem na panoramę Tatr

    Jabłonka » ul. Magurska

    • 419 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    Twój apartament w sercu Orawy!Luksusowe apartamenty w Jabłonce – tylko 12 wyjątkowych mieszkań! - Zostało tylko 7 dostępnych!Marzysz o własnym miejscu w górach? Osiedle Pod Ma...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 721 487 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 30 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 277 926 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 698 802 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 29 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 400 494 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 650 442 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 27 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 264 986 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 459 161 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 678 807 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 267 776 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę
    1 / 5
    Wynajmę

    Tylmanowa

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne okolice Tylmanowej Cześć Domu do wynajęcia dopiero od 01.09.2026 na max 4 lata Dom znajduje się na górze Piękne widoki blisko do Szczawnica Krościenko Lacko mieszkanie znaj...

  • Mieszkania Koscielisko ,widok
    1 / 3
    Mieszkania Koscielisko ,widok

    Kościelisko

    • 472 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 24 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ogłoszenie Nowe apartamenty w Kościelisku z widokiem na Tatry Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowane dwupokojowe apartamenty z balkonami, położone na widokowej działce w malownicz...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 499 900 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 21 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkan...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

    Kościelisko » rondo 2 Pułku Strzelców Konnych

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Michalik z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną na pierwszym piętrze niedużego apartamentowca w Kościelisku pr...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. Nędzy Kubińca

    Kościelisko » ul. Nędzy-Kubińca

    • 1 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    UWAGA: KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Biuro Nieruchomości "Michalik " z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny Apartament wykonany i umeblowany w wy...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 1 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT WIDOK NA TATRY GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY Kościelisko, ul. Karpielówka 54 Powierzchnia: 64,5 m² Taras: 17,08 m² Rynek wtórny | Apartament inwestycyjny / mies...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 229 488 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 29 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 306 858 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 260 801 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 308 014 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Apartament z tarasem i kominkiem
    Apartament z tarasem i kominkiem

    Kościelisko

    • 650 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 20 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Lokalizacja: Kierpcówka 11. Budynek usytuowany na wysokości ponad 1000m n.p.m. na dużej działce o powierzchni 4000 m2, z wieloma dostępnymi miejscami parkingowymi. Wygodny całorocz...