• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Żyrardów

(6)
  • Mieszkanie Żyrardów,
    Mieszkanie Żyrardów,

    Żyrardów

    • 479 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Mieszkanie 56,63m2 (3 pokoje) z balkonem oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrar...

  • Mieszkanie Żyrardów
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 349 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    tel. [tel]; [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Marzy Ci się zamieszkać w wygodnym mieszkaniu z ogródkiem? Chciałbyś aby mieszkanie było w dobrze skomunikowanej części miasta z...

  • Mieszkanie Żyrardów,
    Mieszkanie Żyrardów,

    Żyrardów

    • 399 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Mieszkanie 46,52m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyr...

  • NOWE komfortowe M-4 z ogródkiem i miejscem garażowym
    1 / 13
    NOWE komfortowe M-4 z ogródkiem i miejscem garażowym

    Żyrardów

    • 875 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    POLECAM do sprzedania w Żyrardowie na os. Żeromskiego gotowe do zamieszkania , ładnie wykończone mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie o pow....

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 13
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 880 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Szukasz przestronnego mieszkania z ogródkiem? Chciałbyś aby mieszkanie było nowocześnie zaaranżowane i wyposażone? Jeśli tak to ta ofer...

  • Kawalerka na sprzedaż
    Kawalerka na sprzedaż

    Żyrardów

    • 286 852 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 28,87m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze czteropiętrowego, nowo budowanego budynku położonego w dogodnej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Milanówek

    • 720 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce
    Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    DO WYNAJĘCIA ! Atrakcyjny apartament w wyższym standardzie do wprowadzenia o pow. ok.85 m2 Lokal , 3 pokoje ,kuchnia, łazienka , hall. Lokal usytuowany jest na parterze/wyście...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 690 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wiskitki,
    Mieszkanie Wiskitki,

    Wiskitki

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MDP Partners przedstawia: Osiedle Lawendowe - nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub balkonem | Wiskitki, powiat żyrardowski Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokaliza...

  • Mieszkanie Wiskitki,
    Mieszkanie Wiskitki,

    Wiskitki

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wiskitki,
    Mieszkanie Wiskitki,

    Wiskitki

    • 429 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter