• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Szczecin

(30)
  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Świergotki
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Świergotki

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest wynajem dwupokojowego mieszkania położonego w nowym budynku przy ul. Świergotki w Szczecinie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut s...

  • Słoneczne mieszkanie 4pok z balokem i piwnicą
    1 / 16
    Słoneczne mieszkanie 4pok z balokem i piwnicą

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Świeżo wyremontowane widne (oka z 3 kierunków) i w pełni funkcjonalne mieszkanie. Mieszkanie...

  • Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking
    1 / 14
    Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking

    Szczecin

    • 7 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Budynek liczy 27 pięter i oferuje s...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, osiedle Nowa Cukrownia. Okolica, cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne usługi...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajęcia nowa kawalerka w nowo powstającej inwestycji zlokalizowanej tuż nad brzegiem rzeki Odry. Nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajduje się na 6 (ostatnim) piętrze nowego...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV/AGD (m.in. lodówka, piekarnik, płyta...

  • wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane
    1 / 12
    wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Szczecinie, Żelechowa o powierzchni 126 m2, dwupoziomowe na IV piętrze z dużym balkonem i widokiem na Odrę Zachodnią. Mieszkanie odznacza się wy...

  • Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze

    Szczecin

    • 396 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta prywatna nie współpracuje z biurami nieruchomości . Proszę biura aby nie dzwoniły. Nie wyrażam zgody na kontakt. Sprzedam kawalerkę. Mieszkanie posiada fajną spokojną lok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w Szczecinie na sprzedaż
    1 / 9
    Mieszkanie w Szczecinie na sprzedaż

    Szczecin

    • 359 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne 2-pokojowe mieszkanie – Szczecin, Gocław-Golęcin, ul. Kolska. Na sprzedaż oferujemy ustawne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m² zlokalizowa...

  • 1 / 4
    Do wynjęcia 2 pok w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie o pow 56 mkw połozone na pierwszym piętrze bloku przy ul. Jana Kazimierza w Szczecinie. Mieszkanie rozkładowe z balkonem, umeblowane. CO i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goleniów

    • 529 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 520 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Wynajem mieszkania
    1 / 4
    Wynajem mieszkania

    Goleniów

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie umeblowane w centrum miasta, blisko sklepy szkoły, park. Balkon francuski. Czynsz 540zł, gaz 40 zł, prąd wg zużycia. Kaucja 2000 zł,

  • Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów
    1 / 15
    Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów

    Goleniów

    • 229 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,11 m² położone w centrum Goleniowa przy Kościuszki 3. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku. Zgodnie z księgą wieczystą...

  • Wynajmę mieszkanie os.Lotnisko/48m2/2 pokoje
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie os.Lotnisko/48m2/2 pokoje

    Stargard Szczeciński

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia zadbane i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² w Stargardzie na Osiedlu Lotnisko. Mieszkanie znajduje się na parterze w spokojnej lokalizacji w...