• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zielonka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Zielonką

(485)
  • Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie
    1 / 9
    Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    ‎Do wynajęcia przytulna mikrokawalerka w sercu prestiżowej starej Saskiej Kępy w cichej uliczce w sąsiedztwie ul.Francuskiej. ‎W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, bary i re...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mam przyjemność zaoferować Państwu DO WYNAJĘCIA przestronne, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy Al. Jerozolimskie 11/19, blisko stacji metra...

  • 3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska
    1 / 16
    3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    No commision - bez prowizji For English scroll below Czynsz ok 840 pln Dostepne od zaraz 3 pokoje, salon z aneksem. klimatyzacja, zmywarka, miejsce parkingowe w garazu podziemnym...

  • Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.
    1 / 16
    Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę BEZPOŚREDNIO 2 pokojowe, 42 m2, w centrum Warszawy, ul. Nowolipie 20 a. PARKING ZA DARMO, BARDZO CICHO, WSZĘDZIE BLISKO ! Wśród zieleni na II piętrze. Sypialnia zamykana...

  • BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w
    1 / 12
    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, wysoki standard, klimatyzacja, kompletne wyposażenie. ul. Chłodna 22A - apartamentowiec Chłodna Square Apartments Piętr...

  • Wynajem 2 pokoje Wola
    1 / 8
    Wynajem 2 pokoje Wola

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sloneczne mieszkanie przy metrze Mlynow. Kaucja 2200. Miesięczny koszt 2700.

  • klimatyczne, 2 pokojowe, mieszkanie na Bielanach
    1 / 13
    klimatyczne, 2 pokojowe, mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, sypialni, z której jest wejście bezpośrednio do łazienki. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie, ur...

  • Apartament 3 pokoje  - Eko Park, Chodkiewicza
    1 / 15
    Apartament 3 pokoje - Eko Park, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 6 950 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, Mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m², położony na prestiżowym o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 11
    3 pokojowe mieszkanie z balkonem

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do wynajęcia 3 pokojowego mieszkania z balkonem, na parterze. Budynek jest ogrodzony, teren wokół budynku zadbany, z dużą ilością zieleni, dodatkowo wydzielono plac zaba...

  • 3 pokoje. 60m2, Konstruktorska
    1 / 6
    3 pokoje. 60m2, Konstruktorska

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 60 m² – Mokka Mokotów, ul. Konstruktorska Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w nowoczesn...

  • Wynajmę 3 pokoje 44 m
    1 / 16
    Wynajmę 3 pokoje 44 m

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę nowe nie zamieszkane mieszkanie Posag 7 Panien 16 Ursus. Wszystko kompletnie wyposażone. Opłaty 3500 tys., miejsce parkingowego w garażu podziemnym na życzenie 300 zł Plu...

  • Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nowe mieszkanie na 1 piętrze,umeblowane,że sprzętem AGD,z telewizorem,każda sypialnia ma wyjscie na balkon,10 min do przystanku,są miejsca parkingowe

  • Kawalerka ekologiczna , idealny spokój, dobry dojazd, w p
    1 / 11
    Kawalerka ekologiczna , idealny spokój, dobry dojazd, w p

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka 28m2 dla jednej osoby niepalącej , bez zwierzątek. Kawalerka znajduje się na parterze w kameralnym domku jednorodzinnym, niemal nowa , z cegły , solidnie ociepl...

  • Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra
    1 / 9
    Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUPER LOKALIZACJA - Ścisłe Centrum - Śródmieście, Al. Jana Pawła II, tuż przy rondzie ONZ, dwie linie metra, mieszkanie dwupokojowe, 40-metrowe, w świetnej lokalizacji, tuż obok dw...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ
    1 / 16
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ

    Warszawa

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa, Praga Północ, Śliwice - mieszkanie 109m2 zlokalizowane przy ulicy Gersona w Warszawie, piętro 2/2 - 4 pokoje: duży salon + 3 pokoje, jedna z sy...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice, Figiel
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice, Figiel

    Warszawa

    • 14 937 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest kompletnie umeblowany (lub nie - w zależności o życzenia klienta) penthouse, usytuowany na trzecim piętrze w budynku na kameralnym osiedlu (wjazd bezpośredn...

  • Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie, balkon, Metro
    1 / 16
    Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie, balkon, Metro

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DorDom Nieruchomości proponuje do wynajęcia dla 2-3 osób , 3 pokojowe mieszkanie w super skomunikowanym miejscu na Woli, przy Wola Parku, obok stacji Metra Ulrichów. Mieszkanie mie...

  • Apartament klimatyzowany*Ochrona 24h*2garaże*
    1 / 14
    Apartament klimatyzowany*Ochrona 24h*2garaże*

    Warszawa

    • 12 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia:apartament o powierzchni 120 m2. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Apartament o powierzchni 126,2m2 składa się z: - salon z jadalnią i wyjściem na...

  • Parkowa Łazienki Królewskie prestiż
    1 / 14
    Parkowa Łazienki Królewskie prestiż

    Warszawa

    • 19 500 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    For english, please scroll down Do wynajęcia luksusowy, 3-pokojowy apartament z widokiem na Łazienki Królewskie. Prestiżowy apartamentowiec w stylu art deco, w otoczeniu drzew, z...

  • Apartament w Centrum
    1 / 5
    Apartament w Centrum

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w Centrum , obok PL Konstytucji, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia Południowego, przy PL Konstytucji Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w p...