• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Otwockiem

(30)
  • Mieszkanie 2 pokoje - 48 m + miejsce garażowe
    Mieszkanie 2 pokoje - 48 m + miejsce garażowe

    Piaseczno

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie o powierzchni 48 m zlokalizowane w Piasecznie przy ulicy Złotej Kaczki w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazien...

  • 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w Józefosławiu
    1 / 10
    2-pokojowe mieszkanie na wynajem w Józefosławiu

    Józefosław

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane w Józefosławiu przy ul. Alaski. Lokal jest gotowy do wprowadzenia od zaraz i stanowi idealną pro...

  • 2 pokoje | Ogródek + taras | Nowe | 47 m²
    1 / 12
    2 pokoje | Ogródek + taras | Nowe | 47 m²

    Józefosław

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pok 47m2 (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, duży balkon i ogródek 50 m2 ) w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy

    Sulejówek

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Bardzo dobry dojazd do Warszawy - pół godziny do centrum pociągiem SKM oraz KM. Można tam dotrzeć równi...

  • przytulna kawalerka do wynajęcia
    1 / 3
    przytulna kawalerka do wynajęcia

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna umeblowana kawalerka w Piasecznie plus praca na miejscu przy sprzątaniu pokoi. Cena 2000 + czynsz 200 + liczniki

  • 2 pokoje w centrum Józefowa
    1 / 7
    2 pokoje w centrum Józefowa

    Józefów

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do najmu mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa, cicha i zielona cześć Józefowa, zaledwie 100 metrów od stacji PKP Józefów, sz...

  • 3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie
    1 / 7
    3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie

    Józefów

    • 6 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 69,78 m2 położone na II piętrze 2 piętrowego budynku z windą.  Lokal jest nowy, w pełni umeblowany, nigdy wcześniej niewynajmowany.  Powierzchnię st...

  • Mieszkanie dla singla lub pary w Józefowie
    1 / 7
    Mieszkanie dla singla lub pary w Józefowie

    Józefów

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do najmu nowo wyremontowanego mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa Powierzchnia: ok. 45 m² Opis mieszkania: Mieszkanie na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajem - Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 maja ! w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzie...

  • Kawalerka do wynajmu od 10 marca

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 marca w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzieln...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 40m2
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe 40m2

    Piaseczno

    • 2 600 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, o powierzchni 40m2, składające się: • Z dwóch pokoi • przedpokoj...

  • Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów
    1 / 11
    Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów

    Józefów

    • 3 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe, w pełni pięknie umeblowane mieszkanie dla pary. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w małym, apartamentowym budynku w najlepszej z możliwych lokalizacji Józefowa...

  • 3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.

    Sulejówek

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 75 m² – Sulejówek Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², znajdujące się na piętrze domu jednorodzinnego, z niezależnym...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania dla 1-2 osób
    1 / 5
    Mieszkania dla 1-2 osób

    Piaseczno

    • 2 250 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy nowe przytulne mieszkania, o powierzchni 15-25 m2, znajdujące się w samym centrum Piaseczna przy ulicy Jana Pawła. Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu [tel]. Mie...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 3 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 3 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefów

    • 7 100 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 12 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefów

    • 5 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości