• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zielonką

(1 583)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia 70m2, 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie jedna z dużym łóżkiem i obszerną szafą, d...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Lindleya Williama

    Warszawa » Śródmieście » ul. Lindleya

    • 4 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na biuro 74m2 3 pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z oknem które może pełnić rolę serwerowni lub archiwum. Dwa pokoje wychodzą na Aleje Jerozolimsk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Jadźwingów

    Warszawa » Mokotów » ul. Jadźwingów

    • 5 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu 103m2 3pokoje w tym salon i dwie sypialnie, garderoba, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka , osobne WC, przedpokój. Stylowa, w pełni umeblowana, kuchnia z lodów...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 7 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 105 m2, 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oddzielonym barkiem, 2 sypialnie, każda z łazienką jedna z wanną druga z kabiną prysznicową, osobne WC. Mieszkanie ume...

  • „3 pokoje, 71 m², balkon, garaż | Konstruktorska | gotowe do zamieszkania”
    „3 pokoje, 71 m², balkon, garaż | Konstruktorska | gotowe do zami...

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamento...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    ROZKŁADOWE, w doskonałej lokalizacji: - budynek z lat 80-ych w konstrukcji żelbetowej, tzw. cegła żerańska (bloki żelbetowe/płyta kanałowa), nie jest to tzw. "wielka płyta. - grunt...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski tel. [tel] Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone zi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Aleksandra Kowalskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Aleksandra Kow...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Targówek, ul. Aleksandra Kowalskiego 3 Metraż: 32,4 m² Piętro: 8/10 Rok budowy: 1970r. Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe z możliwości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    KLASYCZNE Ursynowskie mieszkanie. MIESZKANIE funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Dominika Merliniego
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Dominika Merliniego

    Warszawa

    • 998 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokoje mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na pr...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna

    Warszawa » Bemowo » al. Aleja Obrońców Grodna

    • 5 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osied...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda

    Warszawa » Wilanów » ul. Hlonda

    • 2 390 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 22 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Hlonda, na  osiedlu Ostoja Wilanów. Nieruchomość wyróżnia się bardzo funkcjonaln...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Kielecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Kielecka

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ciche, klimatyczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie. Ustawne, wygodne i ciche. Duży taras od strony patio jest dodatkowym atutem. Mieszkanie ulokowane w mał...

  • 0%,z tarasem 66m, inwestycja w Radzyminie na '26r.

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 666 700 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Stanisława Dygata

    Warszawa » Żoliborz » ul. Dygata

    • 3 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Wrzeciono

    Warszawa » Bielany » ul. Wrzeciono

    • 3 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 54.6 m2 usytuowane na podwyższonym parterze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy ulicy...

  • BIAŁOŁĘKA | 3 POKOJE | BLOK 2010r | GARAŻ | LOGGIA
    1 / 10
    BIAŁOŁĘKA | 3 POKOJE | BLOK 2010r | GARAŻ | LOGGIA

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko: Białołęka | 3 Pokoje | Oddzielna k...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Stawki

    Warszawa » ul. Stawki

    • 2 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem kawalerkę przy ul. Stawki. Kawalerka położona jest w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w Warszawie - na pograniczu Muranów i Wola, blisko tętniącego życ...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Południowe ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 7 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokaliza...