• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Otwockiem

(137)
  • Villa Piaseczno | 2-poziomowe mieszkanie | ogródki
    1 / 10
    Villa Piaseczno | 2-poziomowe mieszkanie | ogródki

    Piaseczno

    • 1 422 414 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Villa Piaseczno: Prywatność, jakiej szukasz. Domowy komfort w cenie mieszkania. Odkryj alter...

  • 3 pokoje - Osiedle Róż - blisko wszystkiego!!!
    1 / 14
    3 pokoje - Osiedle Róż - blisko wszystkiego!!!

    Piaseczno

    • 783 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m², zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż. Lokal znaj...

  • Piękne, nowe mieszkanie Stara Iwiczna/Piaseczno
    1 / 15
    Piękne, nowe mieszkanie Stara Iwiczna/Piaseczno

    Stara Iwiczna

    • 925 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,53 m2, do własnej aranżacji, z dużą loggią (18,7m2) i świetną lokalizacją. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja....

  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny bezczynszowy o pow. 56,20m2 zlokalizowany w Sulejówku. Lokal 2 pokojowy umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy z 1958 r. Mieszkanie składa...

  • Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro
    1 / 16
    Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro

    Sobienie Szlacheckie

    • 930 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowy apartament z widokiem na pole golfowe Sobienie Golf & Country Club Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 76 m², położony na ostatnim, 2. piętrze budynku (całe p...

  • Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi
    Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi

    Otwock Mały

    • 739 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOFTOWA PRZESTRZEŃ 3,5 m | OSTATNIE PIĘTRO | W PEŁNI WYPOSAŻONE | 56,77 m² | Otwock Mały Wyjątkowe mieszkanie dla osób ceniących przestrzeń, światło i komfort – położone na kameral...

  • Zamknięte osiedle/garaż/duży balkon 10 m2
    Zamknięte osiedle/garaż/duży balkon 10 m2

    Piaseczno

    • 670 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębe Wielkie

    • 720 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 10 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 178m2+ ogród o pow. 309,58m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 7 pokoi. Salon przestronny z panoramicznymi...

  • Bezpośrednio 2 pokoje, winda, garaż
    1 / 13
    Bezpośrednio 2 pokoje, winda, garaż

    Piaseczno

    • 729 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem – Piaseczno, ul. Fabryczna 3. Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nie bez powodu ta część Piaseczn...

  • Mieszkanie Piaseczno rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 847 899 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkania w centrum PiasecznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w sercu Piaseczna, przy ul. Jana Pawła II.Szczegóły mieszkania:...

  • Mieszkanie Piaseczno rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 806 443 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkania w centrum PiasecznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w sercu Piaseczna, przy ul. Jana Pawła II. Szczegóły mieszkania...

  • Mieszkanie na Nowoczesnym Osiedlu (Rezerwacja)

    Zamienie » ul. Waniliowa

    • 498 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJAKompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, w podwarszawskim Zamieniu, gm. Lesznowola...

  • Apartament - Brzozowy Park - Józefosław
    1 / 16
    Apartament - Brzozowy Park - Józefosław

    Józefosław

    • 1 328 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 104,05 m², położony na cenionym osiedlu Brzozowy Park przy ul. Ogrodowej 8 w Józefosławiu. Nieruchomość stanowi dos...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 853 689 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.7 - dwa balkony: 4,26 m + 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 872 124 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M3.7 - balkon: 12,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 627 096 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.5 - ogródek: 21,80 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 639 929 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M0.6 - ogródek: 20,54 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny a...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 4
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 423 929 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 15 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.3 - ogródek: 15,95 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...