• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Niepołomicami

(99)
  • Dwupokojowe 51m2 w Wieliczce
    1 / 16
    Dwupokojowe 51m2 w Wieliczce

    Wieliczka

    • 675 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania komfortowe,jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 51m2 zlokalizowane w Wieliczce przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość znajduje się na drugim p...

  • Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec

    Dąbrowa

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    LOKAL GOTOWY DO SPRZEDAŻY!!! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszka...

  • Mieszkanie z ogródkiem i garazem
    1 / 7
    Mieszkanie z ogródkiem i garazem

    Chobot

    • 380 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo praktyczne i funkcjonale mieszkanie, o powierzchni 38m2, zlokalizowane w miejscowości Chobot, w gminie Niepołomice. Rozkład pomieszcze...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 6
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 517 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/33m2/ogródek/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie z ogródkiem w Czarnochowicach. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z z WC, pr...

  • Mieszkanie Wieliczka ul. Krakowska

    Wieliczka » ul. Krakowska

    • 450 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Sprzedam 2 pokoje -Bochnia Sw.Leonarda
    1 / 5
    Sprzedam 2 pokoje -Bochnia Sw.Leonarda

    Bochnia

    • 340 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej okolo 38 m2, usytuowanego na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Sw. Leonarda w Bochni....

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 10
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 565 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/34m2/balkon/nowy blok/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku w Czarnochowicach (os. Verde). W skład lokalu wchodzi pokój...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliczka

    • 444 444 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliczka

    • 820 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 1 499 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka » ul. Jaworowa

    • 800 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 710 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 034 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wieliczka

    • 749 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • 2 poziomy | Wieliczka | bezprowizyjnie
    1 / 12
    2 poziomy | Wieliczka | bezprowizyjnie

    Wieliczka

    • 1 499 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliczka

    • 947 340 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wieliczka, Pasternik
    1 / 8
    Mieszkanie Wieliczka, Pasternik

    Wieliczka

    • 639 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wieliczka/Pasternik/60 m2/3 pokoje/balkon. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku przy ulicy Pasternik w Wieliczce....