• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Piekary Śląskie

(24)
  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Heneczka

    Piekary Śląskie » ul. Heneczka

    • 225 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania dwupokojowego z nową kuchnią, gładziami na ścianach, meblami, do wprowadzernia od zaraz? Trzecie piętro, świetna lokalizacja. Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. false

    Piekary Śląskie

    • 195 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY - mieszkanie z wynajmującym lokatorem. Szukasz kawalerki po remoncie, do wprowadzenia od zaraz bez nakladów finansowych, z pełnbym wyposażeniem?...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na 1 piętrze po remoncie z nowoczesną kuchnią do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Mozliwa zamiana mieszkania na większe...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Waculika

    Piekary Śląskie » ul. Waculika

    • 210 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem po odświeżeniu w 2021 roku z balkonem, meblami, do wprowadzernia od zaraz bez żadnych nakładów. Świetna lokalizacja - Piekary Śląski...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Komfortowe dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem gazowym na Łagiew...

    Bytom

    • 185 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Posiadamy w ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,35 m2, usytuowane na trzecim piętrze w pięknie odnowionej kamienicy. Rozkład pomieszczeń: - salon, - gard...

  • Bytom śródmieście premium top lokalizacja

    Bytom

    • 303 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedaję fantastyczną nieruchomość o powierzchni całkowitej 52,2 m2 (w tym 49 m2 mieszkanie oraz 3,2 m2 piwnica). Mieszkanie wyremontowane od podstaw, wszystko jest nowe łączni...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom » Szombierki

    • 220 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bytom

    • 135 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 149 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 325 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 320 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 170 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 259 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 214 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 222 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bytom

    • 123 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bytom ul. Leopolda Staffa

    Bytom » ul. Staffa

    • 132 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w Bytomiu . Mieszkanie o powierzchni 28,40 mkw . Lokal mieszkalny mieści się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mies...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 409 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | NOWA CENA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Łużyckiej w Bytomiu, przy malowniczym Parku Kachla . Nieruchomość o powier...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 155 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 35,80 m² do generalnego remontu, Wstępny projekt układu mieszkania: Salon z aneksem kuchennym Osobna sypialnia . Łazienka z...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Jana Matejki
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Jana Matejki

    Bytom

    • 139 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30,33 m2 na 3 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Matejki w Bytomiu - dzielnica Rozbark, składające się z jednego pokoju, widnej...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki

    Bytom » Szombierki

    • 226 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z kominkiem w bytomskiej dzielnicy Szombierki. Szczegóły nieruchomości: Lokalizacja Miasto: Bytom Dzielnica: Szombierki...

  • Mieszkanie Bytom, Jana Kasperka
    1 / 4
    Mieszkanie Bytom, Jana Kasperka

    Bytom

    • 199 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w centrum Bytom przy ulicy Kasperka. To propozycja idealna zarówno dla...

  • 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zamienię
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zamienię

    Bytom

    • 270 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 41,60 m – Bytom, al. Legionów Możliwa zamiana na większe 3 pokoje , opcjonalny balkon w bytomiu Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkani...

  • Mieszkanie Bytom, Katowicka
    1 / 12
    Mieszkanie Bytom, Katowicka

    Bytom

    • 229 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 2 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do...

  • Mieszkanie 30 m2 , 2 pokoje, bez pośredników
    1 / 5
    Mieszkanie 30 m2 , 2 pokoje, bez pośredników

    Bytom

    • 192 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Mam do sprzedania mieszkanie 30m2, 2-pokojowe, na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym z windą w Bytomiu przy ulicy Reja. Mieszkanie po remoncie, z wyposażeniem. Blok odświeżony,...

  • Mieszkanie Bytom, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Krakowska

    Bytom

    • 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,15 m2, zlokalizowanego przy ulicy Krakowskiej w Bytomiu, w niedalekiej o...

  • Mieszkanie Bytom, Dworcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Dworcowa

    Bytom

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1....

  • 2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek

    Bytom

    • 269 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m², zlokalizowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Strzelców Bytomskich. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,4...

  • Mieszkanie Bytom
    Mieszkanie Bytom

    Bytom

    • 120 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 2 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki ....

  • Mieszkanie Bytom Stroszek, ul. Narutowicza
    Mieszkanie Bytom Stroszek, ul. Narutowicza

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy Stroszek Pod...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha

    Bytom

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym, ocieplonym wieżowcu przy...

  • Po generalny remoncie Bytom Fałata 39,02m
    1 / 9
    Po generalny remoncie Bytom Fałata 39,02m

    Bytom

    • 266 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,02 m², po pełnym generalnym remoncie, zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy przy spokojnej ulicy Fałata w Bytomiu. Lokal został od...